Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Indėlių analizė: AB "Swedbank"

  Įvadas. Investicinis indėlis. Senjorų indėlis. Terminuotas indėlis. Terminuotas periodinis indėlis. Taupomasis indėlis. Jaunimo indėlis. Vienos nakties indėlio sutartis. Išvados.
  Ekonomika, referatas(10 puslapių)
  2009-11-18
 • Indėlių draudimas

  Valstybės įmonė "Indėlių ir investicijų draudimas". Indėlių draudimo fondas, indėlių draudimas, skaičiavimo pavyzdžiai. Išvados.
  Draudimas, referatas(9 puslapiai)
  2005-05-31
 • Indėlių draudimas (2)

  Draudimo rūšys. Draudimo įmonės funkcijos. Kas draudžia indėlius. Koks indėlių draudimo objektas. Kieno indėliai yra draudžiami. Kas dalyvauja indėlių draudimo sistemoje. Kiek ir kaip bankai bei kredito unijos moka už draudimo sistemą. Kokie indėliai yra apdraudžiami. Draudžiamų indėlių valiutos. Draudimo suma. Draudimo išmokos už indėlį apskaičiavimo pavyzdžiai. Nedraudžiami indėliai. Teisė į draudimo išmoką. Draudimo išmokų dydžiai. Kas ir kaip apskaičiuoja draudimo išmokas. Kaip skaičiuojamos draudimo išmoka. Kas, kaip ir per kiek laiko išmoka draudimo išmokas. Ką indėlininkai turi pateikti pasiimant draudimo išmokas. Kada ir kas gali nutraukti indėlių draudimą? Kokios indėlininkų teisės nutraukus indėlių draudimą. Išvados. Sąvokų žodynas.
  Draudimas, referatas(12 puslapių)
  2005-07-15
 • Indigo vaikai (2)

  Įvadas. "Indigo" vaikai. "Indigo" yra naujų vaikų auros spalva. Kokie jie? Kokia jų misija? Kintamos auros spalvos. Daugelis "Indigo" vaikų yra hiperaktyvūs. Kaip elgtis su "Indigo" vaikais? "Indigo" tyleniai. Kokios mokyklos reikia "Indigo" vaikams? "Indigo" karštakošiai. Kaip padėti "Indigo" vaikams? Kaip sužinoti ar jūsų vaikas "Indigo"? Išvados.
  Raidos psichologija, referatas(12 puslapių)
  2007-06-16
 • Indija (10)

  Kelios pastabos apie Indiją ir indus. Pagrindiniai faktai ir duomenys. Religija. Laiko naudojimas. Verslas ir kultūra. Susitikimų su indais aspektai. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Dovanos. Aprangos reikalavimai. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(15 puslapių)
  2007-03-26
 • Indija (11)

  Trumpai apie Indiją. Indijos Respublika. Pavadinimo kilmė. Indas. Filosofija. Literatūra. Muzika. Architektūra. Vestuvės. Šokis. Administracinis suskirstymas. Religija. Induizmas. Budizmas. Džainizmas. Indijos istorija. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(12 puslapių)
  2007-04-17
 • Indija (13)

  PowerPoint pristatymas. Indijos gyventojų didėjimo priežastys XX amžiuje. Kaip pristabdyti gyventojų gausėjimą? Moters padėtis Indijos visuomenėje. Moters padėtis keičiasi. Gyvenimo trukmė ir raštingumo pokyčiai Indijoje. Indija – žemės ūkio šalis. Svarbiausios Indijos auginamos žemės ūkio kultūros. Indija ekonomiškai silpna valstybė.
  Regioninė geografija, referatas(9 skaidrės)
  2007-06-11
 • Indija (16)

  Įvadas. Trumpa informacija. Bendros žinios apie indiją. Geografija ir gyventojai. Klimatas. Kalba. Religija. Elgesio normos ir etiketas. Šeima. Šalies valdymas ir ekonomika. Valgiai ir gėrimai. Drabužiai ir išvaizda. Naudingi patarimai turistams. Elektra. Telefonas. Pinigai. Parduotuvių darbo laikas. Gydytojai ir ligoninės. Atsargumas. Fotografavimas ir filmavimas. Transportas. Įvežamų daiktų apribojimai. Lankytini objektai. Šiaurės Indija. Vakarų Indija. Pietų Indija. Rytų Indija. Viešbučių rekomendacija. Išvados. PowerPoint pristatymas (22 skaidrės).
  Regioninė geografija, referatas(16 puslapių)
  2012-03-20
 • Indija (2)

  Bendra informacija apie šalį. Klimatas. Indijos istorija. Budizmas ir jo istorinis vaidmuo. Valstijos. Šventės, tradicijos, gyvenimo būdas. Nuotraukos (19).
  Regioninė geografija, referatas(14 puslapių)
  2005-06-01
 • Indija (6)

  Indija. Kultūra. Vertybės. Vadovavimas ir prestižas. Bendravimo būdas. Derybos su indais. Elgesys per susitikimus ir derybas. Kaip susitarti su indais. Laikas ir dalykiniai susitikimai. Dovanos ir vaišės. Kreipimasis. Sėkmės strategija.
  Vadyba, referatas(7 puslapiai)
  2006-02-09
 • Indija (7)

  Indija. Himalajai. Aukščiausios pasaulio viršūnės Džomolungmos įveikimas. Gangas. Šri Lanka. Vedai. Indijos sostinės Delio šiokiadieniai. Indų tradicijos. Budizmas.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2006-04-05
 • Indija. Etiketas

  Geografinė padėtis. Politika ir valdžia. Pagrindinės kultūros kryptys. Bendravimas. Požiūris į laiką. Kaip indai bendrauja su pasauliu? Kalba ir pagrindiniai posakiai. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Induizmo atstovai. Musulmonai. Sikai. Sveikinimasis ir supažindinimas. Bendravimo būdai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimai. Laikysena ir fizinis atstumas. Žvilgsniai. Emocijos. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Valdymo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Derybos. Išvados.
  Etiketas, referatas(12 puslapių)
  2005-06-08
 • Indija. Verslas, papročiai ir elgesio taisyklės

  Indijos gyventojai. Kalba. Religija, šeima ir kastos. Kultūros stereotipai. Verslo aplinka. Valdžia ir verslas. Darbo aplinka. Moterys ir verslas. Laikas ir dalykiniai susitikimai. Derybos su indais. Papročiai ir etiketas. Kreipimasis. Papročiai. Dovanos ir vaišės. Drabužiai ir išvaizda.
  Vadyba, referatas(12 puslapių)
  2005-10-11
 • Indijos civilizacija

  Senovės Indija. Gyventojai. Šaltiniai. Istoriografija. Seniausioji Indija. Indija XV - IV amžiaus pr. Kr. Magadhos iškilimas. Maurjos valstybės sukūrimas. Budizmas ir jo istorinis vaidmuo.
  Visuotinė istorija, referatas(8 puslapiai)
  2004-10-08
 • Indijos civilizacija. Ašokos valdymas

  Indijos civilizacija. Ašokos valdymas. Maurijų dinastija. Stupos. Dabartinės Indijos žemėlapis.
  Visuotinė istorija, referatas(5 puslapiai)
  2006-04-24
 • Indijos ir Irano žiniasklaidos priemonių sistemos

  Įvadas. Indija. Indijos žiniasklaidos priemonių formavimasis. Svarbesni dienraščiai. Svarbesni savaitraščiai ir žurnalai. Informacijos agentūros. Kinas. Radijas, televizija ir dokumentinis kinas. Iranas. Irano žiniasklaidos priemonių formavimasis. Svarbesni dienraščiai. Svarbesni žurnalai ir savaitraščiai. Informacijos agentūra. Radijas, televizija ir dokumentinis kinas. Išvados.
  Žiniasklaida, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-03
 • Indijos tarptautinė ekonomikos politika

  Įvadas. Besivystančių šalių samprata ir vystymosi ypatumai. Besivystančių šalių samprata. Bevystančių šalių vystymosi ypatumai. Indija kaip besivystanti šalis. Indijos tarptautinė ekonomikos politika. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(13 puslapių)
  2007-05-11
 • Indijos vandenynas

  Geografinė padėtis. Vandenyno krantai. Dugno reljefas. Kontinento šlaitas. Pereinamoji zona. Vandenyno guolis. Vandens baseino charakteristika. Vandens termika ir druskingumas. Vandens masės ir srovės. Vandenyno biota. Dugno struktūros. Nuosėdinė danga. Šiuolaikinės dugno nuosėdos. Vandenyno raida. Kainozojus. Žvejyba.Laivyba. Tyrimo istorija. Klimatas. Gamta. Ūkinė veikla. Išvados.
  Geografija, referatas(14 puslapių)
  2011-05-02
 • Indiška virtuvė

  Tikslai ir uždaviniai. Indų virtuvė – puikus maisto ir religijos derinys. Svečiai iš Indijos. Indiška mityba ir jos paslaptis. Išvados.
  Kulinarija, referatas(4 puslapiai)
  2006-03-16
 • Indiška virtuvė: gyventojų mitybos įpročiai bei patiekalų paruošimo ypatumai

  Įvadas. Indų virtuvė. Vedų filosofija ir kultūra. Populiariausi indų virtuvės produktai patiekalai. Indų mityba ir jos paslaptis. Patarimai, kaip teisingai maitintis. Indiški prieskoniai. Prieskonių receptai. Taip valgoma Indijoje. Virtuvės reikmenis. Gėrimai. Indiškos arbatos receptai. Išvados.
  Kulinarija, referatas(18 puslapių)
  2007-01-16
Puslapyje rodyti po