Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Grafai Tiškevičiai

  Tiškevičių giminės pradininkai. Juozapas Tiškevičius ir jo sūnūs. Juozapas Tiškevičius. Marija Tiškevičiūtė. Feliksas Tiškevičius. Antanas Tiškevičius. Juozapas Tiškevičius. Vladislovas Tiškevičius. Aleksandras Tiškevičius. Aleksandro ir Marijos Tiškevičių vaikai. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Lietuvos istorija, referatas(14 puslapių)
  2005-11-10
 • Graffiti (2)

  Įvadas. Graffiti istorija. Graffiti stiliai. Graffiti žodynėlis. Išvados.
  Dailė, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-09
 • Graffiti subkultūra: jos ištakos, vertinimai bei sąsaja su miestu

  Subkultūra. Šiuolaikinė graffiti subkultūra. Graffiti Lietuvoje.
  Sociologija, referatas(6 puslapiai)
  2009-04-05
 • Grafika

  Grafikos technikos. Medžio raižinys. Giliaspaudė grafika. Litografija. Lino raižinys. Šilkografija. Nuotraukos.
  Dailė, referatas(11 puslapių)
  2006-10-31
 • Grafinis lygčių ir nelygybių sprendimas

  Įvadas. Grafinis lygties sprendimas apytikslis lygties f(x) = g(x) sprendimas braižant funkcijų y = f(x) ir y = g(x) grafikus. Lygties sprendiniai yra tų grafikų sankirtos taškų abscisės. Grafinis metodas-apytikslis matematikos uždavinio sprendimo, naudojant funkcijų grafikus, metodas. Sprendimo eiga. Sprendimas. Funkcijos: 2x=x3+1, (1/3)x= -5/(x+2), 3/4x=6-x, x2- 3x+ 2<2x- 4, f(x)= 0,25x3-3x. Pateikti 4 funkcijų grafikai.
  Algebra, referatas(6 puslapiai)
  2009-04-23
 • Grafinių bylų formatai

  Grafinių bylų formatai. Formato samprata. Grafinis formatas. Rastrinė ir vektorinė grafika. Atskirų grafinių bylų formatų aprašymai. Kompresija. Kada naudoti JPEG ir kada GIF? TIFF - Tag Image File Format. BMP formatas. PCX formatas. EPS - Encapsulated PostScript. PDF - Portable Document Format. DSC 2.0 formatas.
  Programos, referatas(9 puslapiai)
  2006-12-22
 • Grafoprojektorius

  Tikslas. Uždaviniai. Grafoprojektoriaus privalumai. Veikimo principai. Informacijos pateikimo ant plėvelių būdai. Išvados.
  Fizika, referatas(8 puslapiai)
  2006-02-21
 • Grafų izomorfizmas

  Įvadas. Grafas. Grafų izomorfizmas. Žymėtieji grafai. Žymėtųjų grafų skaičius. Izomorfinių grafų skaičius. Grafų izomorfizmo nustatymo uždavinys. Pavyzdžiai. Papildomi izomorfinių grafų pavyzdžiai. Neizomorfinių grafų pavyzdžiai. Sąvokų paaiškinimas.
  Matematika, referatas(9 puslapiai)
  2006-06-08
 • Grafų izomorfizmas (2)

  Grafų izomorfizmas. Žymėtieji grafai. Žymėtųjų grafų skaičius. Izomorfinių grafų skaičius. Grafų izomorfizmo nustatymo uždavinys. Pavyzdžiai. Sąvokos.
  Informatika, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-16
 • Grafų panaudojimas praktinėje veikloje. Hamiltono ciklai

  Įvadas. Darbo tikslas: susipažinti su grafų teorija, jos taikymu realiame gyvenime. Grafai. Grafų kilmė. Grafų apibūdinimas. Grafų panaudojimas. Hamiltono ciklai. Hamiltono ciklo sprendimas naudojant jėgos algoritmą. Artimiausio kaimyno algoritmas. Pigiausios jungties algoritmas. Išvados.
  Ekonomika, referatas(14 puslapių)
  2010-01-18
 • Graikija

  Graikijos geografinė padėtis. Graikijos istorinės sritys. Gamta. Klimatas. Vidaus vandenys. Dirvožemiai ir augalija, gyvūnija. Gyventojai. Istorija. Architektūra ir dailė. Muzika. Choreografija. Teatras. Kinas.
  Regioninė geografija, referatas(9 puslapiai)
  2005-06-10
 • Graikija (10)

  Graikija. Senovės Graikijos menas. Architektūra. Graikiškoji kultūra.
  Visuotinė istorija, referatas(7 puslapiai)
  2007-03-08
 • Graikija (11)

  Įvadas. Graikija: faktai ir skaičiai. Graikijos pavadinimo kilmė. Geografinė padėtis ir gamta. Geografiniai ekstremumai. Reljefas. Klimatas. Vandens telkiniai. Dirvožemiai ir augalija. Gyvūnija. Didžiausieji miestai. Politinė padėtis. Ekonomika. Socialinė padėtis. Švietimas ir mokslo įstaigos. Menas. Muziejai ir bibliotekos. Filosofija. Graikijos ryšiai su Lietuva. Dvišaliai ekonominiai santykiai. Lietuvos ir Graikijos sutartys. Graikijos Respublikos investicijos Lietuvoje. Pramogos ir lankytinos vietos. Lankytinos vietos, ekskursijos ir pramogos. Graikiška muzika. Naktinis gyvenimas. Šventės ir renginiai. Nacionalinė virtuvė. Graikija ir olimpiada. Kuo Graikija išsiskiria?
  Regioninė geografija, referatas(20 puslapių)
  2007-04-19
 • Graikija (12)

  Įvadas. Kraštas jūroje (Dabartinė Graikija). Senovės Graikija. Iš kur jie atėjo? Graikai rytinėje Viduržemio jūros pakrantėje. Poliai. Naujasis raštas ir geležies amžius. Graikų kraustymasis. Graikų–persų karai. Atėnų suklestėjimas valdant Perikliui V amžiuje pr. Kr. Demokratijos trūkumai. Sparta prieš Atėnus. Graikų kultūra. Religija. Teatras. Sportas. Architektūra ir skulptūra. Filosofija ir mokslas. Aleksandras didysis ir Helenizmas. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(14 puslapių)
  2008-01-15
 • Graikija (2)

  Kelioninis maršrutas iš Lietuvos į Graikiją: Šalis, Tikslas, Maršrutas, Lankomi objektai, Skirtingų objektų detalus aprašymas, Rekomendacijos. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Turizmas, referatas(5 puslapiai)
  2005-06-17
 • Graikija (3)

  Graikijos pavadinimo kilmė ir aiškinimas. Valstybė ir visuomenė. Pramonė ir transportas. Architektūra ir dailė. Didžiausi miestai. Literatūra. Muzika. Gamta. Ūkis. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-29
 • Graikija (6)

  Graikijos pavadinimo kilmė ir aiškinimas. Valstybės ir visuomenė. Ginkluotosios pajėgos. Švietimas ir mokslo įstaigos. Politika. Pramonė ir transportas. Architektūra ir dailė. Makedonija. Atėnai. Literatūra. Gamta. Muzika. Ūkis. Žmonės. Demografija. Kalba. Religija. Vedybos ir šeima. Infrastruktūra. Vyriausybė. Pastarieji dešimtmečiai. Ekonomika. Prekyba. Transportas ir ryšiai. Švietimas. Menas. Muziejai ir bibliotekos.
  Regioninė geografija, referatas(10 puslapių)
  2006-01-20
 • Graikija (7)

  Bendrosios žinios apie Graikiją. Oficialus Graikijos pavadinimas. Sostinė. Gamta. Valstybinė kalba. Valstybės vadovai. Vėliava. Piniginis vietas. Laiko skirtumas. Gyventojai. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Bendravimo stiliai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Laiko naudojimo savitumai. Skirtingos mąstysenos žmonių susitikimų aspektai. Supažindinimas. Sveikinimosi stilius. Susirinkimai ir prisistatymai. Darbo kultūra. Derybos. Religija. Elgsena ir manieros. Graikų vertybės. Sėkmės siekimas. Kreipimasis į graiką. Punktualumas ir darbotvarkės laikimasis. Valgiai ir gėrimai. Pobūvis privačiuose namuose. Kavinės. Elgesys prie stalo. Namuose, restoranuose, darbe. Tarptautinio verslo su Graikija ir kultūrų ryšys. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Oro uostuose, geležinkelių stotyse, parduotuvėse. Autobusai, metro, taksi, automobiliai. Arbatpinigiai. Punktualumas. Dovanų bei suvenyrų parinkimas ir įteikimas. Aprangos reikalavimai. Metų laikai. Spalvos. Mados. Pokalbis priimant į darbą. Ko reikia vengti. Keblūs klausimai: galimi atsakymai.
  Regioninė geografija, referatas(18 puslapių)
  2006-03-03
 • Graikijos dailė ir skulptūra

  Graikijos dailė ir skulptūra. Nepralenkiamos skulptūros tobulumas. Nuogas kūnas. "Judančios skulptūros". Įkvėptos skulptūros. Fidijas. Dzeuso statula Olimpijoje. Olimpijos Dzeuso ruošinys. Formos suteikimas medžiagoms. Atėnės statula. Graikų vazos. Prityrę tapytojai. Keramika - graikų meno šedevras. Graikų vazų formos. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Dailė, referatas(13 puslapių)
  2006-02-03
 • Graikijos ekonominių rodiklių analizė

  Įvadas. Prologas. Ekonomika. BVP augimo tempai. Fiskalinė politika. Monetarinė politika. Infliacija. Tarptautinė prekyba. Socialinė politika. Užimtumas ir nedarbas. Graikijos ryšiai su Lietuva. Epilogas. Išvados. PowerPoint pristatymas (14 psl.).
  Tarptautinė ekonomika, referatas(17 puslapių)
  2008-09-18
Puslapyje rodyti po