Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Gotika (5)

  Gotika. Prahos katedra – gotikos stiliaus pavyzdys. Gotikos apraiškos Lietuvoje. Viduramžių epocha.
  Architektūra ir dizainas, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-01
 • Gotika (6)

  Gotikos bažnyčios bruožai. Gotikos laikotarpiai. Gotikos apraiška Lietuvoje.
  Architektūra ir dizainas, referatas(6 puslapiai)
  2006-03-09
 • Gotika (8)

  Įvadas. Architektūra. Gotikinė architektūra Lietuvoje. Skulptūra ir tapyba. Mados. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Dailė, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-01
 • Gotika (9)

  Įvadas. Pereinamojo laikotarpio architektūros ypatumai. Ankstyvojo gotikos laikotarpio paminklai. Lano katedra. Dievo Motinos katedra Paryžiuje. Brandžiojo laikotarpio gotikos paminklai. Amjeno katedra. Reimso katedra. Prahos katedra. Išvados. Iliustracijos (11). Elektroninių duomenų aprašas (11).
  Architektūra ir dizainas, referatas(15 puslapių)
  2006-05-15
 • Gotika Europoje: Anglijoje, Vokietijoje ir Italijoje

  Įžanga. Prancūzijos architektūra. Gotikos pradžia Vokietijoje. Anglijos gotika. Gotikos stilius Italijoje. Išvados.
  Architektūra ir dizainas, referatas(12 puslapių)
  2007-10-09
 • Gotika ir romanika

  Įvadas. Kas yra gotika, romanika. Kokie tuo metu vyravo stiliai. Kokie menininkai dirbo. Iš kokių to meto darbų galima spręsti apie stilių, laikmetį. Kas būdinga konkrečiam stiliui. Kaip susiję gotika ir romanika tarpusavyje. Kas ir kur yra išlikę iki šių dienų.
  Dailė, referatas(10 puslapių)
  2005-10-04
 • Gotika Lietuvoje

  Įžanga. Gotikos stiliaus kilmė. Būdingiausi gotikos bruožai architektūroje. Gotikos atėjimas į Lietuvą. Gotikinės bažnyčios. Gynybinė architektūra. Visuomeniniai ir gyvenamieji pastatai. Išvados.
  Architektūra ir dizainas, referatas(11 puslapių)
  2007-10-09
 • Gotika. Gotikinis Vilnius

  Gotika. Gotikinis Vilnius. Aukštutinė pilis. Žemutinė pilis. Didžiųjų kunigaikščių rezidencija. Katedra. Bastionas – varpinė. Senieji vyskupų rūmai. Arsenalas. Rotušė. Vilniaus Šv. Onos ir Bernardinų (Šv. Pranciškaus ir Bernardino) bažnyčių ansamblis. Bernardinų bažnyčia. Šv. Onos bažnyčia. Gyvenamieji pastatai. Išvados. Priedai. Darbas iliustruotas paveikslėliais.
  Architektūra ir dizainas, referatas(8 puslapiai)
  2005-12-19
 • Gotikinis stilius ir jo raida

  "Priešistorės priešistorė", Viduramžiai, Atšilimas, Romantizmas, Dekadantai, Siurrealizmas, Sveiki atvykę į "pasaulio pabaigos" amžių, Gotikinė Subkultūra, Gotikinė muzika, Gotikinė pasaulėžiūra, Gotų apranga, Gotų "rūšys", Gotai ir filmai, Gotai ir vampyrai, Gotai ir religija, Gotai ir seksas / seksualumas. Muzikos referatas.
  Sociologija, referatas(14 puslapių)
  2005-03-01
 • Gotikinis Vilnius

  Įvadas. Aukštutinė pilis. Visuomeniniai pastatai. Gyvenamieji namai. Kulto pastatai. Išvados.
  Dailė, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-12
 • Gotikos ypatumai Prancūzijoje, Anglijoje ir Ispanijoje

  Įžanga. Gotikos Prancūzijoje, Anglijoje ir Ispanijoje ypatumai. Būdingiausi gotikos stiliaus bruožai architektūroje. Prancūzijos gotika. Anglijos gotika. Ispanijos gotika. Išvados.
  Architektūra ir dizainas, referatas(9 puslapiai)
  2007-10-10
 • Gotikos menas

  Gotikinės kultūros formavimosi aplinka. Gotikinės architektūros bruožai. Gotikinės architektūros raida. Gotika Lietuvoje - Vytauto bažnyčia. Išvados. Darbas iliustruotas nuotraukomis.
  Architektūra ir dizainas, referatas(11 puslapių)
  2005-05-23
 • Gotikos menas Lietuvos architektūroje

  Įvadas. Tema. Medžiagos, konstrukcijos. Pilys. Rotušės. Visuomeniniai, gyvenamieji namai. Kulto pastatai. Išvados.
  Architektūra ir dizainas, referatas(18 puslapių)
  2006-05-04
 • Gotų subkultūra

  Įžanga. Gotų subkultūra. Kas tai? Subkultūros sąvoka, atsiradimo priežastys ir perspektyvos. Gotai kaip atskira subkultūros rūšis ir jos santykis su visuomene. Gotikinę subkultūrą siejantys aspektai. Gotų išvaizda. Gotų ideologija. Gotų muzika. Gotų atsiradimas ir jo priežastys. Gotikinės pasaulėvokos užuomazgos senovėje. Gotikinės pasaulėvokos užuomazgos viduramžiais. Gotikinės pasaulėvokos formavimasis Renesanso epochoje. Gotikos pasaulėvokos formavimasis romantizmo periodu. Gotikinės subkultūros gimimas Naujausiais laikais. Išvados.
  Sociologija, referatas(19 puslapių)
  2006-02-09
 • GPRS veikimo principas

  Kas tai yra - GPRS? GPRS ryšio taikymas. GPRS privalumai. Internetas per GPRS. IP VPN (Virtual private networks) paslauga GPRS tinkle. WAP (Wireless Application protocol) paslauga per GPRS. Paslaugos aktyvavimas ir veikimas. Apmokėjimas už paslaugas. Kaip apskaičiuoti perduodamų duomenų kiekį? GPRS terminalai ir įrenginiai. Kas yra kanalai ir kaip duomenų perdavimas su jais susiję? GPRS veikimo principas. Skambučio sujungimo su išoriniu IP tinklu schema. Prisijungimas prie Intranet’o per IPSec virtualų tunelį. APN, sukūrimo Intranet per GPRS paslaugai, reikšmės bei paskirtis. Išvados.
  Elektronika, referatas(13 puslapių)
  2006-04-05
 • GPS automobilyje

  Įvadas. Truputis istorijos. Kas yra GPS ir kaip jis veikia. GPS naudotojo segmento struktūrinė schema. GPS panaudojimo galimybės. Kaip pasirinkti GPS sistemą savo automobiliui.
  Elektronika, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-10
 • GPS Navigacinės sistemos automobiliuose

  Įvadas. Navigacinė sistema. GPS imtuvas. Automobilių GPS navigacijos imtuvai. GPS navigacijos imtuvų ryšys su serveriu. Automobilių GPS navigacijos imtuvų funkcijos. Kas yra eismo pranešimų sistema TMC ir kur ji veikia? GPS imtuvas - StreetPilot 2660. GPS imtuvo schema.
  Elektronika, referatas(11 puslapių)
  2006-03-30
 • GPS technologija

  Įvadas. GPS sistemos segmentai. Signalai. Nelaikinis susiejimas su pseudodiapazono nuokrypiu. Diferencialinis GPS. Bendri koordinačių nustatymo principai GPS pagalba. Paieškos ir sekimo sistemų įranga. Transporto priemonių buvimo vietos nustatymo sistemos ir kompleksai. Automobilių paieškos sistema Rockwell/ADT. Sistema Skit – Orion. Kontroleriai. "Juodoji dėžė" – GPS Logger. "Mobisafe" palydovinė apsaugos sistema. Išvados.
  Elektronika, referatas(13 puslapių)
  2006-11-28
 • GPU įdiegimas į daugiavaizdžio stereo lygmens komplektą

  Įvadas. Trimačio vaizdo spartintuvai. Architektūra. Veiksmai ir duomenų srautai GPU. Viršūnių apdorojimas. Trikampių paruošimas, interpoliavimas. Fragmentų apdorojimas. Tekstūrų skaitymas. Spalvų įrašymas. Kas liko nepaminėta. GPU įdiegimas į daugiavaizdžio stereo lygmens komplektą. Pristatymas. Daugiavaizdiniai stereo algoritmai. Bendros paskirties apskaičiavimai GPU. Stereo regėjimo laukas naudojant grafikos įrangą. Formos pakeitimo metodas. Užrašymas. Energijos minimizavimas. Panašūs matavimai. Energijos sumažinimas. Grafinės įrangos įdiegimas. Originalaus įdiegimo analizės. Reprojekcijų ir matomumo kaukių apskaičiavimas. Panašumų paskaičiavimas. Taškų pozicijos skaičiavimas, vaizdavimas, ryškumas ir normalus greitis. Rezultatai. Išvados. Priedas (1).
  Informatika, referatas(26 puslapiai)
  2006-12-22
 • Grabnyčios

  Įvadas. Tikslas – išsiaiškinti Grabnyčių šventės reikšmę, kilmę ir jos papročius Lietuvos regionuose: Aukštaitijoje, Žemaitijoje, Dzūkijoje ir Suvalkijoje. Grabnyčios. Grabnyčių kilmė. Papročiai. Grabnyčios Europoje. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(10 puslapių)
  2010-12-23
Puslapyje rodyti po