Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Globalizacijos pasekmės skurdui

  Globalizacijos veiksniai. Globalizacijos aspektai. Integravimosi procesai. Globalizacija ir skurdas. Globalizacija ir nelygybė. Globalizacija ir saugumas. Globalizacijos neigiamų pasekmių eliminavimo prielaidos. Valstybių valdymas globalizacijos sąlygomis. Skurdo mažinimo prielaidos ir priemonės. Kova su smurtu nacionaliniame lygmenyje. Kova su skurdu globaliu mastu.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(18 puslapių)
  2006-05-17
 • Globalizacijos procesai ir informacija

  Įvadas. "Globalizacijos" sąvoka. Globalizaciją aiškinantys požiūriai. Globalizacijos fazės. Naujausia globalizacijos fazė ir jos skirstymas. Atskirų sričių globalizacijos procesai. Politikos globalizacija. Komunikacijos globalizacija ir informacija. Ekonominė globalizacija ir integracija. Globalizacija ir organizacija. Globalizacija ir migracija. Kultūros globalizacija. Globalizacijos priešininkai. Išvados.
  Ekonomika, referatas(17 puslapių)
  2007-03-07
 • Globalizacijos procesai pasaulio ekonomikoje

  Globalizacijos teorija ir praktika. Globalizacijos parametrai. Globalizacija ir uždarumas. Globalizacija ir integracija. Europos Sąjunga ir pasaulio ekonomika. Europos Sąjunga ir pasaulinis darbo pasidalijimas. Europos Sąjunga ir pasaulinis prekybos liberalizacija. Netarifinių barjerų taikymas Europos Sąjungoje. Europos Sąjunga ir būsimieji nariai: preferenciniai prekybos režimai. Lietuvos narystė Europos Sąjungoje ir globalizacija. Lietuvos stojimas į Europos Sąjunga ir prekybos restruktūrizavimas. Lietuvos narystė Europos Sąjungoje ir prekyba su Rusija.
  Makroekonomika, referatas(19 puslapių)
  2006-05-18
 • Globalizacijos proceso įtakos finansinei valstybės politikai apžvalga

  Įvadas. Tikslas ir yra apibūdinti, kaip globalizacijos procesai veikia nacionalinę finansinę politiką, kokie pagrindiniai globaliniai veiksniai įtakoja fiskalinių, monetarinių ir valiutos kurso valdymo sprendimų nacionaliniame lygmenyje priėmimą ir kaip įvairūs autoriai mokslinėje literatūroje vertina tokį poveikį. Pagrindinių finansinę valstybės politiką įtakojančių globalinių veiksnių apžvalga Teigiamų ir neigiamų globalizacijos įtakos valstybės finansinei politikai aspektų analizė. Pagrindinės išvados.
  Politologija, referatas(13 puslapių)
  2010-06-29
 • Globalizacijos procesų sampratos

  Įvadas. Globalizacijos ir jos procesų samprata – skirtingi požiūriai. Globalizacijos samprata. Globalizacijos veiksniai. Globalizacijos įtaka. Globalizacija ir integracija. Globalizacija ir konvergencija. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(12 puslapių)
  2009-01-27
 • Globalizacijos samprata ir veiksniai

  Įvadas. Globalizacijos samprata. Hiperglobalistai. Skeptikai. Transformacionalistai. Globalizacijos įtaka ir ją sąlygojantys veiksniai. Politikos globalizacija. Komunikacijos globalizacija ir informacija. Ekonominė globalizacija ir integracija. Globalizacija ir organizacija. Globalizacija ir migracija. Kultūros globalizacija.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(16 puslapių)
  2008-02-28
 • Globalizacijos sąvoka. Baltijos šalių problemos susidūrus su globalizacija

  Globalizacijos sąvoka. Senovės tautose ir civilizacijose vykę reiškiniai. Kosmopolitizmo idėja XVIII amžiuje. Konfliktų priežastys XX amžiuje. Baltijos šalių problemos susidūrus su globalizacija. Tautinė valstybė. Informacinės visuomenės padariniai. Lokalizacijos sąvoka. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(5 puslapiai)
  2006-05-24
 • Globalization

  Darbas anglų kalba apie globalizaciją. European identity. Sentimental aspect of globalization. Modern catastrophes. Knowledge based challenges. "Coca cola" phenomenon. Conclusion.
  Anglų kalba, referatas(7 puslapiai)
  2005-06-22
 • Globalizavimas – esmė, rodikliai ir pagrindinės problemos

  Įvadas. Atskirų autorių pozicijos dėl globalizavimo proceso. Globalizavimas – kas tai? Globalizavimo turinys. Pirmoji ir antroji globalizavimo banga. Globalizavimas ir netolygus pasaulio ekonomikos vystymasis. Globalizacijos pasekmės kultūrai. Globalizacijos pasekmė gamtosaugai. Globalinė prekyba. Globalinės prekybos rodikliai. Prekybos politikos istorinė apžvalga. Globalinės prekybos istorinė raida. Prekybos tendencijos po Antrojo pasaulinio karo. Pasaulio prekybos centrai. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(16 puslapių)
  2008-08-27
 • Globalizmas

  Globalizmas. Kuo skiriasi globalizmas nuo universalizmo. Pokario epochoje vyravo trys pasaulinės politikos darbotvarkės.
  Politologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-03-27
 • Globalizmas: dominavimas ir priklausomybė

  Globalizmas: dominavimas ir priklausomybė. Globalizmas. Kapitalizmas. Markso teorija. Šiaurė ir Pietūs. "Trečiasis pasaulis". Neokolonializmas.
  Politologija, referatas(5 puslapiai)
  2007-06-06
 • Godecija (Godetia), Skeltažiedis (Schizanthus)

  Įvadas. Godecija (Godetia): Žydėjimo laikas; Šeima; Lapas; Stiebas; Žiedai; Žiedynas; Veislės. Puikioji godecija: Auginimas; Priežiūros darbai; Patarimai; Pritaikymas. Skeltažiedis (Schizanthus): Žydėjimo laikas; Šeima; Lapas; Stiebas; Žiedai; Žiedynas; Veislės. Plunksnuotasis skeltažiedis: Auginimas; Priežiūros darbai; Patarimai; Pritaikymas. Išvados.
  Botanika, referatas(7 puslapiai)
  2005-06-24
 • Golfo inventoriaus pasirinkimo ir rezultatų sąveika

  Golfo inventoriaus istorija. Golfo lazdų įvairovė, jų rūšys ir specifika. Woods. Irons. The putter. Lazdų kotai. Rankenos. Golfo kamuoliukai. Golfo krepšiai. Madinga ir praktiška golfo apranga. kepuraitės. Marškinėliai. Kelnės. Batai. Pirštinės.
  Sportas, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-24
 • Gonorėja (2)

  Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Gonorėja. Kaip užsikrečiama gonorėja ir kokie požymiai. Klasifikacija. Vyrų gonorėja. Vyrų, sergančių gonorėja, tyrimo schema. Moterų gonorėja. Moterų sergančių gonorėja, tyrimo schema. Mergaičių gonorėja. Sergančiųjų gonorėja gydymo principai. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(12 puslapių)
  2008-02-18
 • Gordono Allporto brandžios asmenybės teorija

  Gordono Allporto brandžios asmenybės teorija. Charakteris. Temperamentas. Proprium ir Self. Brandžios asmenybės kriterijai. Asmenybės (savo Aš suvokimo) plėtotė. Nuoširdus kontaktas su kitais žmonėmis. Emocinė branda. Realistiškas požiūris į gyvenimą ir gabumai. Humoro jausmas. Integruojanti gyvenimo filosofija.
  Asmenybės psichologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-10
 • Gotika (11)

  Įvadas. Gotikinio stiliaus atsiradimo istorija. Ankstyvoji ir didžioji gotika. Gotikinio stiliaus požymiai. Gotika mene. Ydų ir dorybių vaizdavimas gotikoje. Septyni laisvieji menai. Mąstymo mokyklos viduramžiais. Gotika Lietuvoje. Išvados.
  Dailė, referatas(9 puslapiai)
  2008-03-01
 • Gotika (12)

  Įvadas. Apie gotikos epochą. Gotikinio stiliaus bruožai. Architektūra. Skulptūra. Tapyba. Šv. Onos bažnyčia. Gotikos pėdsakai Lietuvoje. Išvados.
  Istorija, referatas(12 puslapių)
  2008-10-17
 • Gotika (2)

  Romanika. Romaninio meno bruožai. Gotikos stilius. Gotikos stiliaus kilmė. Gotikos sudėtiniai elementai. Gotikos meistrai ir gotikinio meno bruožai.
  Architektūra ir dizainas, referatas(8 puslapiai)
  2005-10-29
 • Gotika (3)

  Gotika ir jos ypatybės. Gotikinės bažnyčios.
  Architektūra ir dizainas, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-29
 • Gotika (4)

  Gotika architektūroje. Gotikinės katedros. Karkasinės architektūros sistema.
  Architektūra ir dizainas, referatas(5 puslapiai)
  2006-01-10
Puslapyje rodyti po