Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Emilis Durkheimas: religija

  Įvadas. Religinė sociologija ir pažinimo teorija. Pagrindinės religijos koncepcijos. Animizmas. Natūrizmas. Totemizmas. Pagrindinės ritualinės elgsenos. Negatyvusis kultas. Pozityvusis kultas. Interpretacija. Išvados.
  Sociologija, referatas(9 puslapiai)
  2010-05-11
 • Eminemas - vienas žymiausių reperių

  Įvadas. Eminemo biografija. Gandai. 8 Mylia. Albumai. Eminemo daina. Išvados.
  Muzika, referatas(14 puslapių)
  2006-10-03
 • Emo subkultūra

  Subkultūrų edukologijos referatas. Emo subkultūra. Subkultūros narių vertybės, požiūris į gyvenimą, elgesys, kalba, taikomos sankcijos ir normos. Subkultūros narių apranga ir šukuosena. Subkultūros narių laisvalaikis. PowerPoint pristatymas (33 skaidrės).
  Sociologija, referatas(7 puslapiai)
  2009-09-23
 • Emocijos

  Emocijos. Emocijų raiška. Emocijų išgyvenimas. Baimė. Pyktis. Laimė. Emocijų funkcijos. Emocijų valdymas. Emocinės būsenos. Afektas. Aistra. Nuotaika. Depresija. Nerimas. Frustracija.
  Kognityvinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2006-03-09
 • Emocijos (4)

  Emocijų fiziologija. Emocijų raiška. Emocijų išgyvenimas. Emocijų teorijos. Emocijų rūšys. Emocijų reikšmė.
  Kognityvinė psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-20
 • Emocijos (5)

  Įvadas. Emocijos. Emocijų kilmės teorijos. Emocijų išraiška. Emocijų valdymas. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(13 puslapių)
  2007-05-16
 • Emocijos (6)

  Įvadas. Emocijų kilmė. Emocijų raiška. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2007-10-19
 • Emocijos (7)

  Įvadas. Emocijos kaip pagrindinės jausminės reakcijos ir jų sužadinimas. Biologinė ir psichologinė emocijų prasmė. Fiziologinė emocijų išraiška. Reikšmingiausių emocijų psichologinė analizė. Pyktis. Baimė. Liūdesys. Džiaugsmas. Emocijų teorijos. Jameso–Lange ir Cannono–Bardo teorijos. Schachterio dviejų veiksnių emocijų teorija. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2009-04-24
 • Emocijos (7)

  Įvadas. Tikslas yra apžvelgti, aprašyti emocijas, supažindinti su emocijomis. Emocijų samprata. Emocijos ir jausmai. Emocijų komponentai. Emocijų teorijos. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2010-03-04
 • Emocijos ir jausmai

  Įvadas. Emocijos ir jausmai. Emocijų fiziologija. Sužadinimas. Fiziologinės kai kurių emocijų būsenos. Melo nustatymas. Emocijų raiška. Nežodinis bendravimas. Emocijų išgyvenimas. Baimė. Pyktis. Laimė.
  Psichologija, referatas(10 puslapių)
  2007-04-17
 • Emocijos ir jausmai (2)

  Įvadas. Emocijų samprata. Psichologija biheivioristo požiūriu. Emocijų fiziologija. Poligrafas. Emocijų raiška. Emocijos ir ligos. Emocijų teorijos. Emocijų klasifikacija. Nuotaika. Afektas. Aistra. Stresas. Frustracija. Emocinės būsenos. Apatija. Skausmas. Nerimas. Agresija. Gėda. Nustebimas. Baimė. Pyktis. Džiaugsmas. Liūdesys. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(21 puslapis)
  2007-09-07
 • Emocijos ir jausmai (4)

  Įvadas. Emocijų samprata. Emocijos ir jausmai. Emocijų ir jausmų samprata. Emocijų ir jausmų funkcijos. Jausmų ir emocijų ypatybės. Jausmų rūšys. Emocijų komponentas. Fiziologinis sužadinimas. Emocijų raiška. Emocijų išgyvenimas. Emocijų teorijos. Jameso-Lange teorija. Cannono-Bardo teorija. Schachterio dviejų veiksnių emocijų teorija. D.B. Lindsley emocijų aktyvacijos teorija. Roberto Zajonco teorija. Richardo Lazaruso teorija. Emocinės būsenos. Nuotaika. Afektas. Aistra. Stresas. Frustracija. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(12 puslapių)
  2009-03-26
 • Emocijos ir jų būsenos

  Įvadas. Emocijos. Emocijų raiška. Emocinės būsenos. Emocijos kaip pagrindinės jausminės reakcijos. Emocijų funkcijos. Biologinė ir psichologinė emocijų prasmė. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2005-11-30
 • Emocijos ir jų ypatumai

  Įvadas. Emocijos ir jų ypatumai. Emocijos. Emocijų kilmės teorijos. Emocijų išraiška. Emocijų valdymas. Emocinės būsenos. Emocijų funkcijos. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(14 puslapių)
  2006-03-31
 • Emocijos, jų įvairovė

  Įvadas. Emocijos. Jų rūšys. Emocijų ir pojūčių skirtumai. Biologinė emocijų reikšmė. Nenatūralios emocijos. išvados.
  Biologinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-01-04
 • Emocijos. Jų reikšmė bendravime

  Įvadas. Emocijos. Blogos ir geros emocijos. Emocijos bendravime. Iš ko sužinome apie savo jausmą? Emocijos kaip spalvos. Priežastys, dėl kurių neišreiškiamos emocijos. Trys emocijų komponentai. Emocijų teorijos. Emocijos ir mintys. Emocija kaip motyvas. Išvados.
  Socialinė psichologija, referatas(13 puslapių)
  2006-03-16
 • Emocijos. Jų reikšmė žmogaus elgesiui

  Įvadas. Emocijų kilmė ir teorijos. Emocijų fiziologija. Emocijų raiška. Emocijų valdymas. Emocinės būsenos. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-01-12
 • Emocijos. Jų reikšmė žmogaus elgesiui (2)

  Emocijos samprata. Emocijų teorijos. Pažinimas ir emocijos. Emocinių reiškinių klasifikacija. Emocijų vaidmuo žmogaus elgesiui. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2008-11-07
 • Emocijų įtaka bendravimui

  Įžanga. Dėstomoji dalis. Emocijų samprata ir rūšys. Neigiamos emocijos ir jų įtaka bendravimui. Pyktis. Nerimas. Baimė. Afektai. Frustracijos. Stresas. Agresija. Neigiamų emocijų neutralizavimo būdai. Sugestyvioji psichoterapija. Autogeninė treniruotė. Racionalioji psichoterapija. Analitinė psichoterapija. Elgesio terapija. Egzistencine psichoterapija. Geštaltinė terapija. Racionalioji emocijų psichoterapija. Grupinė psichoterapija. Išvados ir pasiūlymai.
  Socialinė psichologija, referatas(10 puslapių)
  2009-02-10
 • Emocijų marketingas

  Įvadas. Darbo tikslas - išanalizuoti emocini marketingą. Emocijos. Emocinis marketingas. Garsai. Spalvos. Skonis. Lytėjimas. kvapai. Logotipai ir emocijos. Išvados.
  Rinkodara, referatas(11 puslapių)
  2011-01-10
Puslapyje rodyti po