Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Referatai

Referatai (20793 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Cheminės metrologijos sritys

  Anotacija/ Įvadas. Matai, jų atsiradimas; Metrologija. Metrologija chemijoje; metrologija skirstoma; Teisinė metrologija. Industrinė ir mokslinė metrologija. Fundamentalioji metrologija. Kelių etalonų išsamesnė analizė( atsiradimas). Masės - kilogramo etalonas. Ilgio vieneto - metro etalonas. Termodinaminės temperatūros vieneto - kelvino etalonas. Išvados.
  Kita, referatas(13 puslapių)
  2007-01-03
 • Cheminės padėties įvertinimo metodika

  Įvadas. Cheminės padėties įvertinimo metodika. Cheminės situacijos vertinimas išsiliejus SVNM. Cheminė situacija gali būti vertinama taip. Darbo inspektorių seminaras. Phare dvynių projektas. Dvynių ir mokymo dalies veikla. Informacinių technologijų sistemos tobulinimo dalis. Išvados.
  Sauga, referatas(10 puslapių)
  2006-11-06
 • Cheminių aplinkos veiksnių poveikis mikroorganizmams

  Įvadas. Ląstelių paviršinių sluoksnių pažeidimas. Fermentų inhibicija ir metabolizmo pažeidimas. Kofermentų sintezės sutrikdymas. Nuklideorūgščių ir baltymų sintezės slopinimas. Vandenilio jonų koncentracija (pH). Oksidacijos-redukcijos potencialas. Maisto medžiagų koncentracija. Išvados.
  Chemija, referatas(13 puslapių)
  2008-01-14
 • Cheminių apsaugos priemonių augalų atžvilgiu naudojimo problemos ir tendencijos

  Augalų apsaugos apibrėžimas ir apsaugos metodai. Cheminis metodas ir jo priemonės. Pesticidų klasifikacija. Pesticidų ir kitų priemonių panaudojimo būdai, jų reikšmė augalų apsaugai. Augalų apsaugos priemonių naudojimo tendencijos . Integruota augalų apsauga ir priemonių tikslingumas.
  Ekologija, referatas(25 puslapiai)
  2006-01-19
 • Cheminių teršalų koncentracija ore

  Įžanga. Cheminių teršalų koncentracijos ore nustatymo metodai. Fiziniai analizės metodai. Cheminiai analizės metodai. Fiziniai cheminiai analizės metodai. Pastabos. Išvados.
  Ekologija, referatas(5 puslapiai)
  2006-10-17
 • Centralizuotų ir decentralizuotų organizacijų pranašumų nustatymas: teorija ir praktika

  Įvadas. Centralizacijos ir decentralizacijos samprata. Šių valdymo formų trūkumai ir privalumai. Strategija ir organizacijos aplinka. Sprendimų priėmimas. "Aukštosios" ir "žemosios" valdymo struktūros. Darbų pasiskirstymas. Centralizuotas ir decentralizuotas tikslų pasirinkimas. Centralizavimo ir decentralizavimo mastai: informacijos srautai ir plano sudarymas. Įvairių centralizavimo ir decentralizavimo aspektų derinimas. Jų tarpusavio ryšiai. Išvados.
  Vadyba, referatas(22 puslapiai)
  2007-12-22
 • Centrinė okliuzija

  Okliuzija. Centrinis žandikaulių santykis. Centrinis sukandimas. Centrinės okliuzijos nustatymas. Sąkandis.
  Ligos ir traumos, referatas(18 puslapių)
  2006-05-16
 • Centrinės Europos kultūros: Vengrija, Rumunija, Moldova

  Kelios pastabos apie Vengriją ir vengrus. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Mokslas ir švietimas. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Kaip geriausia žmonėms bendrauti? Požiūris į laiką. Kaip geriausia žmonėms bendrauti su pasauliu? Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Valgiai ir gėrimai. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Rumunija. Kelios pastabos apie Rumuniją ir rumunus. Bendra apžvalga. Pagrindinės kultūros kryptys. Pagarbūs kreipiniai į vyrus, moteris, vaikus. Supažindinimas. Fizinis sveikinimosi stilius. Bendravimo būdai. Elgesys viešose vietose. Apranga. Valgiai ir gėrimai. Kaip būti geru svečiu ar šeimininku. Dovanos. Šventės ir nedarbo dienos. Verslo etiketas. Moldova.
  Regioninė geografija, referatas(23 puslapiai)
  2007-03-28
 • Centrinės Europos sakralinis turizmas

  Įvadas. Svarbiausi sakraliniai objektai Centrinėje Europoje. Kryžių kalnas. Swieto Lipka. Čenstakova. Marija Bistrika. Medjugorjė. Centrinės Europos sakralinio turizmo plėtojimo SSGG analizė. Pasiūlymai kaip plėtoti Centrinės Europos sakralinį turizmą. Didžiausios Centrinės Europos sakralinės šventės. Du skirtingo biudžeto maršrutai. Straipsnis anglų kalba.
  Turizmas, referatas(12 puslapių)
  2007-07-02
 • Centrinės ir Pietų Afrikos ekonominis išsivystymas

  Centrinės ir Pietų Afrikos valstybės. Centrinės ir Pietų Afrikos valstybių ekonomikos apibūdinimai. Bioprodukcinis ūkis. Miškai. Žvejyba. Pramonė. Transportas. Turizmas. Išvados.
  Regioninė geografija, referatas(7 puslapiai)
  2005-09-14
 • Centrinės ir vietinės valdžios formavimo ypatumai

  Įvadas. Centrinė valdžia. Lietuvos Respublikos Prezidentas. Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Lietuvos Respublikos Seimas. Vietinė valdžia. Savivaldybės. Apibendrinimas.
  Viešasis administravimas, referatas(11 puslapių)
  2009-04-07
 • Centrinio banko (CB) nepriklausomumas

  Centrinis bankas (CB) ir jo nepriklausomumas. Argumentai už centrinio banko nepriklausomumą: Ekonominiai argumentai. Politiniai argumentai. Finansiniai argumentai. Argumentai prieš centrinio banko nepriklausomumą. Demokratinis teisėtumas. Nuosekli ekonominė politika. Skatinamasis ir biurokratinis elgesys. Centrinio banko institucinis, asmeninis, finansinis nepriklausomumas. Nacionaliniai bankai ir Europos centrinis bankas (ECB).
  Bankininkystė, referatas(12 puslapių)
  2005-06-29
 • Centrinio banko (CB) vaidmuo ir funkcijos

  Įvadas. Lietuvos banko istorija. Lietuvos bankas 1922-1940 metais. Lietuvos banko atkūrimas 1990 metais. Ir veikla iki šių dienų. Monetarinė politika. Monetarinės politikos poveikis: Keinsistinis požiūris. Monetarinė politika: monetarinis požiūris. Bankų sistema. Centrinio banko (CB) vaidmuo, tikslo įgyvendinimas ir funkcijos. Valdymas ir struktūra. Atskaitomybė ir informavimas apie veiklą. Išvados.
  Bankininkystė, referatas(12 puslapių)
  2008-05-13
 • Centrinio banko (CB) veiklos principai

  Centrinio banko vaidmuo ekonomikoje. Pinigų pasiūlos kontrolė. Pinigų ir kapitalo rinkų stabilizavimas. Paskutinis išteklių šaltinis. Mokėjimų mechanizmo palaikymas ir tobulinimas. Centrinio banko tikslai ir veiklos kanalai. Kanalai, kuriais veikia centriniai bankai. Euro įvedimas Lietuvoje. Lietuvos banko svarbiausi darbai. Teisinės bazės tvarkymas. Logistinis ir organizacinis pasirengimas. Visuomenės informavimas, bendradarbiavimas su Lietuvos ir Europos Sąjungos institucijomis. Euro įvedimo nauda. Valstybėms Europos Sąjungos (ES) narėms, norinčioms įsivesti eurą, keliami reikalavimai.
  Bankininkystė, referatas(10 puslapių)
  2005-12-08
 • Centrinio banko tikslas. Centrinio banko savarankiškumas

  Centrinio banko tikslas. Europos centrinių bankų sistema (ECBS). Centrinio banko savarankiškumas ir nepriklausomumas.
  Bankininkystė, referatas(13 puslapių)
  2005-09-14
 • Centrinio banko vaidmuo

  PowerPoint pristatymas. Centrinio banko sąvoka. Centrinio banko funkcijos. Centrinio banko funkcijos. Centrinio banko tikslai. Centrinių bankų veiklos kanalai. Centrini banko politikos įrankiai. Centrinio banko monetarinė politika. Atviros rinkos operacijos. Diskonto politika. Pagrindinės diskonto politikos kryptys. Rezervų reglamentavimas. Lietuvos centrinis bankas. Lietuvos centrinio banko (LCB) valdymas ir struktūra. Lietuvos centrinio banko (LCB) funkcijos. Išvados.
  Bankininkystė, referatas(19 skaidrių)
  2009-02-19
 • Centrinio banko vieta ekonominėje politikoje

  Įvadas. Istorija. Lietuvos centrinės bankininkystės ištakos. Lietuvos bankas 1922-1940 metais. Lietuvos banko atkūrimas 1990 metais ir veikla iki šių dienų. Centrinio banko tikslas, funkcijos. Tikslas. Funkcijos. Centrinio banko – Lietuvos banko vaidmuo ekonomikoje. Pinigų politika. Užsienio centrinių bankų vaidmuo ekonomikoje. Pinigų pasiūlos kontrolė. Pinigų ir kapitalo rinkų stabilizavimas. Paskutinis išteklių šaltinis. Išvados.
  Bankininkystė, referatas(11 puslapių)
  2009-03-16
 • Centrinio ir komercinių bankų tikslai ir funkcijos

  Įvadas. Centrinis bankas. Lietuvos centrinis bankas. Komerciniai bankai. Komercinio banko sąvoka. Lietuvoje veikiančių komercinių bankų apžvalga. Komercinių bankų tikslai ir funkcijos. Išvados.
  Finansai, referatas(10 puslapių)
  2006-10-13
 • Centrinis bankas (CB) – išimtinis vyriausybės finansų reikalų agentas

  Įvadas. Centrinis bankas (CB), bendrieji bruožai. Centrinių bankų kilmė. Lietuvos centrinis bankas. Vyriausybė ir centrinis bankas. Lietuvos Respublikos (LR) vyriausybės vertybiniai popieriai. Vyriausybės vertybinių popierių privalumai ir galimybės. Kaip gaunamas pelnas prekiaujant vyriausybės vertybiniais popieriais (VVP)? Lietuvos valstybės iždo sąskaitos tvarkymas. Valstybės institucijų ir kitų įstaigų sąskaitų tvarkymas. Išvados. Išnašos.
  Ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2008-02-18
 • Centrinis bankas (CB) (2)

  Įvadas. Centrinis bankas (CB). Bankų istorijos apžvalga. Centrinis bankas (CB) ir jo veiklos sritys. Centrinio banko (CB) tikslai ir funkcijos. Centrinio banko (CB) nepriklausomumo laipsnis. Pinigų politika. Pinigų istorinė raida. Dabartiniai pinigai. Pinigų savybės ir funkcijos. Pinigų politikos tikslai. Tarpinių tikslų pasirinkimas. Pinigų kiekio tikslas. Valiutos kurso tikslas. Kiti pinigų politikos tikslai. Apibendrinimas.
  Finansai, referatas(18 puslapių)
  2006-01-03
Puslapyje rodyti po