Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • 802.11 apsauga

  Įvadas. Apsaugos principai. WEP. Įžanga. Veikimas. Trūkumai. Apsauga ateityje. Išvados.
  Elektronika, referatas(12 puslapių)
  2006-07-24
 • Apskaita (13)

  Įvadas. Lietuvos respublikos buhalterinės apskaitos įstatymas. Antrasis skirsnis. Apskaitos organizavimas. Kas turėtų sudaryti apskaitos organizavimo sistemą. Apskaitos organizavimo esmė ir profesiniai reikalavimai. Apskaitos organizavimo techninis aprūpinimas. Ūkinių operacijų fiksavimo priemonės.
  Apskaita, referatas(9 puslapiai)
  2006-09-15
 • Bankinės krizės

  Įvadas. Bankų krizės ištakos. Nevienalytis sistemos pobūdis. Specifinė valstybinio sektoriaus raida ir vieta. Politinių motyvų dominavimas ūkiniuose sprendimuose. Makroekonominiai krizės veiksniai. Makroekonominė aplinka. Privatizavimo pobūdis. Rizikos valdymo nebuvimas. Institucinės krizės priežastys. Strateginės krypties neapibrėžtumas. Bankinės priežiūros stygius. Valdžios institucijų sąveikos nesubalansuotumas. Bankų klientūra, kaip krizės veiksnys. Krizės valdymas kaip krizės gilėjimo prielaida. Išvados.
  Finansai, referatas(16 puslapių)
  2006-09-08
 • Kokybės vadyba (8)

  Konkurencija ir kokybė. Kokybės ir jos vadybos sampratos. Tiekėjų ir vartotojų koncepcija. Kokybės vadybos raida. Kokybės vadybos raida ir žymiausi teoretikai. Kokybės vadybos koncepcijos. Visuotinės kokybės vadyba ir vadovavimas. Visuotinės kokybės vadyba (VKV). Kokybės vadybos principai ir efektyvus vadovavimas. Visuotinės kokybės vadyba (VKV). Proceso ir produkto koncepcijos. Proceso koncepcija. Produkto ir paslaugos koncepcijos. Kokybės vadybos sistemos ir jų modeliai. Kokybės vadybos sistemos samprata. Kokybės vadybos sistemų modeliai ir jų raida. Kokybės vadybos sistemos samprata. Kokybės vadybos sistemų modeliai ir jų raida. KVS paremtos visuotinai pripažintais tarptautiniais modeliais. Reikalavimai KVS ir AVS. ISO 9001 standartas: reikalavimai KVS. Aplinkosaugos vadybos sistemos. ISO 9001 standartas: reikalavimai KVS. KVS kūrimas, auditas ir registravimas. KVS kūrimas ir dokumentavimas. Audito supratimas ir KVS bei AVS registravimas. KVS kūrimas ir jos dokumentai. Kokybės vadybos veikla. Kokybės planavimas. Kokybės valdymas (kontrolė) ir užtikrinimas. Kokybės gerinimas. Kokybės gerinimo koncepcija. Kokybės gerinimo vadyba. Problemos, jų analizė ir sprendimai. Problemos ir jų analizė. Sprendimų modeliai. Problemos ir jų analizė. Darbuotojų dalyvavimas ir komandinis darbas. Darbuotojų dalyvavimas ir organizacijos kultūra. Komanda ir jos darbas. Darbuotojų dalyvavimas ir organizacijos kultūra. Veiklos vertinimas ir apdovanojimai. Veiklos vertinimo metodai. Veiklos gerinimo modeliai ir kokybės apdovanojimai. Veiklos vertinimo metodai.
  Kokybės vadyba, špera(20 puslapių)
  2006-09-08
 • Lietuvos transporto plėtra

  Įvadas. Vizija. Lietuvos transporto sistemos misija. Valstybės misija. Lietuvos transporto sektoriaus būklės analizė. Svarbiausieji Lietuvos transporto sektoriaus plėtros rodikliai ir prognozės. Stiprybių, silpnybių, galimybių grėsmių (SSGG) analizė. Lietuvos transporto plėtros tikslai.
  Transportas ir logistika, referatas(10 puslapių)
  2006-09-08
 • Personalo valdymas (8)

  Personalas. Darbo su personalu aplinka. Organizacijos kultūra. Organizacijos filosofija. Personalo politikos formavimo principai. Personalo organizavimas. Personalo poreikio planavimas. Personalo parinkimas: paieška, atranka, samda ir atleidimas. Personalo vertinimo esmė ir tikslai. Personalo mokymas. Mokymo planavimas ir įgyvendinimas. Mokymo efektyvumo įvertinimas. Personalo karjeros planavimas. Personalo motyvavimas. Proceso teorijos. Motyvavimas.
  Personalo vadyba, špera(14 puslapių)
  2006-09-15