Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbo santykių valdymas

  Socialinė partnerystė. Socialinės partnerystės sąvoka ir principai. Lietuvos Respublikos trišalė taryba. Kitos trišalės ir dvišalės tarybos (komisijos, komitetai). Profesinės sąjungos Profesinių sąjungų veiklos laisvė. Profesinių sąjungų santykiai su darbdaviais. Profesinės sąjungos ir darbdavys. Profesinių sąjungų ir jų narių veiklos garantijos. Kolektyvinės derybos. Kolektyvinių sutarčių rūšys. Įmonės kolektyvinė sutartis ir jos sudarymo sritis. Įmonės kolektyvinės sutarties šalys. Įmonės kolektyvinės sutarties turinys. Įmonės kolektyvinės sutarties projekto rengimas ir svarstymas. Streikas. Streiko teisėtumas.
  Personalo vadyba, konspektas(7 puslapiai)
  2006-08-18
 • Darbuotojų ugdymas

  Darbuotojų orientavimas. Mokymo procesas. Penkių etapų mokymo ir tobulinimo procesas. Mokymo metodai.
  Personalo vadyba, konspektas(3 puslapiai)
  2006-08-18
 • European Union - international organization

  Darbas anglų kalba. Europos sąjungos integracijos istorija, institucijos ir jų pagrindinės funkcijos.
  Politologija, rašinys(5 puslapiai)
  2006-07-10
 • Europos Sąjungos (ES) biudžetas (2)

  Įvadas. Biudžeto samprata. Europos sąjungos biudžetas. Biudžeto sudarymas. Biudžeto paskirstymas. Privalomosios išlaidos. Neprivalomosios išlaidos. Biudžeto tvirtinimas ir kontrolė. Vidaus kontrolė. Išorės kontrolė. Biudžeto tvirtinimas. Europos Sąjungos (ES) biudžeto prognozės. Išvados. Darbas iliustruotas grafikais.
  Makroekonomika, kursinis darbas(24 puslapiai)
  2007-08-08
 • Informacinės technologijos viešajame administravime

  Įvadas. Informacinės sistemos viešajame administravime. Kompiuterinės sistemos. Naujos komunikacijos galimybės. Internetas. E valdžia. E valdžios samprata. E valdžios paslaugos. "Valdžios elektroniniai vartai". Išvados.
  Informatika, referatas(11 puslapių)
  2007-08-08
 • Kandidatų testavimas ir atranka

  Darbuotojų testavimo ir atrankos pagrindai. Kodėl reikia atidžiai atrinkti kandidatus. Nerūpestingo priėmimo į darbą teisiniai padariniai. Veiksmingumas. Patikimumas. Kaip užtikrinti testo veiksmingumą. Etiniai ir teisiniai testavimo klausimai. Testuojamų asmeninės teisės ir patikima testo apsauga. Testų taikymas darbe. Motorinių ir fizinių gebėjimų testai. Asmenybės ir interesų įvertinimas. Žinių testai. Kompiuterizuoti testai. Vadovų vertinimo centrai. Interviu su potencialiais darbuotojais. Interviu rūšys. Ar interviu duos naudos? Kaip išvengti įprastu interviu klaidų. Rekomendacijos kaip vesti interviu. Ką reikia ir ko nereikia klausti per interviu. Kiti atrankos metodai. Biografijos tyrimas ir rekomendacijų tikrinimas. Rekomendacijų tikrinimo efektyvumas. Kaip rekomendacijų tikrinimus padaryti rezultatyvesnius. Informacinių tarnybų paslaugos. Sąžiningumo tikrinimas. Sąžiningumo tikrinimas naudojant popieriaus lapą ir pieštuką. Grafologija. Sveikatos patikrinimai. Tikrinimas ar kandidatas vartoja narkotikus. Imigracijos įstatymų taikymas.
  Personalo vadyba, konspektas(8 puslapiai)
  2006-08-18
 • Kintanti personalo valdymo aplinka ir vaidmuo

  Darbo pobūdis ir aplinka. Darbo jėgos įvairovė. Globalizacija. Darbo prigimties tendencijos. Politinės ir teisinės tendencijos. Personalo tarnybos paskirtis, uždaviniai ir funkcijos. Personalas ir našumo didinimas. Personalo tarnyba ir gebėjimas reaguoti. Personalas ir aptarnavimas. Personalo tarnybos ir darbuotojų pritarimas. Personalo tarnyba ir korporacinė strategija. Strateginis planavimas ir jo reikšmė personalo valdyme. Strateginio planavimo esme. Konkurencinio pranašumo kūrimas. Strateginis personalo valdymas. Svarbiausi personalo strategijos modelio komponentai. Suderinti personalo funkciją ir pagrindinius žmonių valdymo būdus. Sukurti reikiamą kompetenciją bei elgseną. Verslo strategijų įgyvendinimas ir rezultatai. Įvertinimas ir tobulinimas. Personalo, kaip strateginio partnerio, valdymo vaidmuo. Personalo vadovų vaidmuo formuluojant strategiją. Personalo vaidmuo įgyvendinant strategiją.
  Personalo vadyba, konspektas(6 puslapiai)
  2006-08-18
 • Kompensavimas už darbą

  Teisingas atlygis ir darbo mokėjimo lygių nustatymas. Darbo apmokėjimo lygių nustatymas. Pareigybiniai atlyginimai. Vadovų ir specialistų darbo apmokėjimas Lietuvoje. Vadovų darbo apmokėjimas. Specialistų atlyginimų dydį Lietuvos privačiose įmonėse lemia trys pagrindiniai veiksniai. Šiuolaikinės darbo apmokėjimo tendencijos.
  Personalo vadyba, konspektas(7 puslapiai)
  2006-08-18
 • Krikščionybės poveikis filosofinei žmogaus sampratai

  Įvadas. Kaip filosofiškai suvokiamas žmogus. Kūnas ir dvasia. Žmogus be Dievo. Krikščioniškoji artimo meilė. Žmogaus savęs ir Dievo suvokimas šiandien. Išvados.
  Filosofija, referatas(5 puslapiai)
  2006-07-10
 • Lietuvos institucinė sąranga: pusiau–prezidentizmas

  Įvadas. Parlamentarizmas, prezidentizmas, pusiau – prezidentizmas. Lietuvos valstybinės formos problematika. De jure pusiau – prezidentalizmas. De facto parlamentarizmas. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2006-07-10
 • Lietuvos Respublikos (LR) Švietimo įstatymo analizė

  Lietuvos Respublikos (LR) Švietimo įstatymo analizė. Liberalizmui būdingi šie straipsniai. Konservatizmui būdingi šie straipsniai. Socializmui būdingi šie straipsniai. Socialdemokratijai būdingi šie straipsniai. Išvados.
  Politologija, analizė(10 puslapių)
  2006-07-10
 • Lygių galimybių ir įvairovės valdymas

  Administracijos įsakymai. Seksualinis priekabiavimas. Ką turėtų daryti darbdaviai norėdami sumažinti savo atsakomybę ieškiniuose dėl seksualinio priekabiavimo. Priemonės kurių turėtų imtis darbuotojai. Atrankos kriterijai. Įvairovės valdymas.
  Personalo vadyba, konspektas(6 puslapiai)
  2006-08-18
 • Lobizmo problema Lietuvoje

  Įvadas. Lietuvos Respublikos lobistinio veiklos įstatymo trūkumai. Nelegalus lobizmas ir korupcijos problema. Lobistinės veiklos metodai. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2006-07-10
 • Personalo vadybos samprata, turinys ir uždaviniai

  Personalo vadybos samprata ir subjektai. Vadyba. Personalo vadybos samprata ir ryšys su kitais mokslais. Skiriamos trys personalo vadybos fazės. Pagrindiniai personalo vadybos principai. Pagrindiniai personalo valdymo principai. Personalo valdymo sistema.
  Personalo vadyba, konspektas(11 puslapių)
  2006-08-18
 • Užsienio valstybių mokesčių sistemos

  Įvadas. Mokesčių sistemos apibūdinimas. Užsienio valstybių mokesčių sistemos. Italija. Didžioji Britanija. Išvados.
  Mokesčiai, referatas(10 puslapių)
  2006-07-10
 • Vadovo vaidmuo personalo valdyme

  Vadovo veiklos ypatumai, pagrindines vadovo funkcijos. Personalo tarnybos vadovas vykdo tris skirtingas funkcijas. Linijiniai vadovai. Vadovo darbas. Vadovavimas ir lyderiavimas. Vadovo lyderio funkcijos. Personalo veiklos organizatorius. Grupės auklėtojas. Elgesio pavyzdys. Psichoterapeutas. Personalo narių tarpusavio santykių arbitras. Grupės simbolis. Grupės interesų reiškėjas ir gynėjas. Atsakomybės "nešėjas". Novatorius. Žaidimo taisyklių pažeidėjas. Treneris.
  Personalo vadyba, konspektas(8 puslapiai)
  2006-08-18