Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Firminis stilius: prekyba kompiuterių komponentais ACME

  Įvadas. ACME įmonių grupė - tai gamyba ir prekyba informacijos laikmenomis, prekyba kompiuterių komponentais ir aksesuarais, kino filmų platinimas. Firmos ženklas. Firmos vardas. Pagrindiniai firminio stiliaus elementai ACME įmonėje. ACME firminis stilius. Firminis šriftas. Firmos spalva. Firmos šūkis. Internetinė svetainė. Vėliavos. Reklamos suvenyrai ir dovanos. Rašikliai. Balionai, kepuraitės ir lipdukai. Puodukai, stikliukai ir kiti suvenyrai. Transporto priemonių apipavidalinimas. Kiti firminio stiliaus elementai. ACME reklamos funkcijos ir efektas. Išvados.
  Rinkodara, referatas(16 puslapių)
  2008-10-17
 • Imonės ekonomika: ofsetinė ir fleksografinė spauda

  Įvadas. Gaminių aprašymas. Normos ir normatyvai. Bendrieji skaičiavimai. Energijos normos technologijai bei atskirai kitiems poreikiams. Technologinių operacijų trukmė. Nusidėvėjimo normatyvai. Gamybos ir pardavimų planas ateinantiems metams. Etatų sąrašas. Žaliavų ir medžiagų išlaidos. Energijos technologijai išlaidos. Gamybinių darbininkų pagrindinis darbo užmokestis. Gamybinio padalinio įrengimų remonto ir eksploatavimo išlaidų (be PVM) sąmata ateinantiems metams. Gamybinio padalinio bendrųjų išlaidų sąmata. Administracinio padalinio bendrųjų išlaidų sąmata. Gamybos išlaidų suvestinė. Pelno rodiklių apskaičiavimas. Bendrojo, veiklos ir grynojo pelno apskaičiavimas. Išlaidos, susiję su parduotų prekių gamyba bei prekių įsigijimu. Pelningumo taško nustatymas. Išvados.
  Mikroekonomika, namų darbas(15 puslapių)
  2008-10-06
 • Vadyba (41)

  PowerPoint pristatymas-konspektas. Gamybos proceso vadyba. Gamybos proceso schema. Darbo objektai. Operacijos. 3 procesų rūšys. Pagrindinių procesų fazės. Gamybos proceso organizavimas. Proporcingumas, nenutrūkstamumas ir ritmingumas. Gamybos specializavimas. Gamybos organizavimo principai. Gamybos tipai. Gamybos ciklas. Operacijų derinimo būdai. Gamybos ciklo trumpinimo būdai. Gamybos proceso organizavimas erdvėje. Srovinės gamybos organizavimas. Srovinei gamybai būdingi požymiai. Srovinių linijų klasifikavimas. Sinchronizuotos srovinės linijos. Srovinių linijų transporto priemonės. Srovinės gamybos efektyvumas. Srovinės gamybos trūkumai. Marketingas ir naujų gaminių kūrimas. Marketingo samprata ir turinys. Naujų gaminių kūrimo organizavimas. Rinkos poreikių matavimas ir prognozavimas, marketingo strategijos kūrimas. Gamyklinis techninis gamybos rengimas. Pardavimų vadyba. Pardavimų planavimas ir prognozavimas. Pardavimų organizavimas. Prekių pateikimas. Pardavimų motyvavimas, analizė, apskaita ir kontrolė. Pagalbinės gamybos ir gamybos aptarnavimo organizavimas. Įrankių ūkio organizavimas. Remonto ūkio organizavimas. Energetinio ūkio organizavimas. Medžiagų ir transporto ūkio organizavimas. Pagalbinių tarnybų darbo efektyvumo įvertinimas ir darbo organizavimo tobulinimas. Planavimas, apskaita, kontrolė, koregavimas. Planavimo samprata ir svarba. Planų sistema organizacijoje. Kaštai, jų klasifikavimas ir planavimas. Apskaitos objektas, pagrindiniai uždaviniai ir principai. Kontrolės samprata, pagrindiniai metodai ir formos. Koregavimas, dispečeriavimas, kontrolingas.
  Vadyba, konspektas(167 puslapiai)
  2006-05-31