Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Boulingo klubų teikiamų paslaugų analizė Šiauliuose

  Įvadas. Šio darbo tikslas – išanalizuoti ir palyginti. Šiaulių miesto boulingo klubų teikiamas paslaugas. Boulingo klubai Šiauliuose "Dakaras". Boulingo klubas "Carrus Navalis". "Megos" boulingo klubas. "Bruklino" boulingas. "Neopolio" boulingas. "Žaidimų tunelis". Boulingo klubų Šiaulių mieste palyginimas. Takelių skaičius. Darbo laikas. Kaina. Akcijos ir nuolaidos. Interneto svetainės. Maitinimas. Reklama. Geografinė padėtis, susisiekimas ir automobilių stovėjimo aikštelės. Išvados. PowerPoint pristatymas (28 psl.).
  Vadyba, referatas(13 puslapių)
  2009-04-10
 • Įmonės finansinė analizė: AB "Alita" (4)

  Įvadas. Darbo tikslas - išanalizuoti AB "Alita" finansinę būklę 2004-2005 metų laikotarpiu ir įvertinti įmonės galimybes tęsti veiklą. AB "Alita" veiklos aprašymas. AB "Alita" balanso horizontalioji ir vertikalioji analizė. Pelno ataskaitos horizontalioji ir vertikalioji analizė. AB "Alita" santykinių rodiklių analizė. Pelningumo rodiklių analizė. Nuosavo kapitalo pelningumo piramidinė analizė. Bendrajam pelningumui įtaką dariusių veiksnių analizė, naudojant grandininių pakeitimų metodą. Mokumo rodiklių analizė. Trumpalaikio mokumo rodiklių analizė. Ilgalaikio mokumo rodiklių analizė. Veiklos efektyvumo rodiklių analizė. Išlaidų lygio rodiklių analizė. Trumpalaikio turto apyvartumo analizė. Ilgalaikio turto apyvartumo analizė. Bankroto diagnostinė analizė. Altman dviejų rodiklių modelis. Altman penkių rodiklių modelis. Bankroto tikimybės nustatymas tiriant finansinių ataskaitų straipsnių pokyčius. Išvados. Priedai (7 psl.).
  Finansai, namų darbas(28 puslapiai)
  2009-04-10
 • K. Horney "Neurotiška mūsų laikų asmenybė"

  Karen Horney knygos "Neurotiška mūsų laikų asmenybė" analizė.
  Asmenybės psichologija, analizė(2 puslapiai)
  2006-05-29
 • Netradicinio seksualinio elgesio socialinė charakteristika ir vertinimai

  Įvadas. Šio sociologinio tyrimo tikslas – išsiaiškinti Šiaulių universiteto Socialinių mokslų fakulteto studentų požiūrį į seksualines mažumas ir kaip tai paveikia homoseksualus. Seksualinės mažumos visuomenėje. Homoseksualumo samprata. Teisinė padėtis. Seksualinių mažumų veikla. Bažnyčios požiūris į homoseksualumą. Homoseksualai ir viešoji nuomonė. Tyrimo rezultatų analizė. Tyrimo metodologija. Tyrimo rezultatų analizė. Išvados. Darbas iliustruotas diagramomis.
  Sociologija, tyrimas(17 puslapių)
  2009-04-10
 • Pardavimo skatinimo ypatumai didžiųjų prekybos centrų pavyzdžiu

  Įvadas. Tikslas: išsiaiškinti ir išskirti pardavimo skatinimo ypatumus Lietuvos didžiuosiuose prekybos centruose "Maxima", "Iki", "Rimi" ir "Norfa". Darbo objektas: pardavimų skatinimo priemonių ypatumai prekybos centruose. Pardavimo skatinimo esmė ir tikslai. Pardavimo skatinimo esmė. Pardavimo skatinimo tikslai. Prekybos centro samprata ir pasirinktų prekybos centrų charakteristika. Prekybos centro samprata. Trumpa pasirinktų prekybos centrų charakteristika. Prekybos centrų pardavimo skatinimo priemonių analizė. Trumpalaikio poveikio pardavimo skatinimo priemonės. Ilgalaikio lojalumo siekiančios pardavimo skatinimo priemonės. Pardavimo skatinimas pardavimo vietoje. Išvados. Priedai (12 paveikslėlių).
  Rinkodara, kursinis darbas(35 puslapiai)
  2009-04-10
 • Paslaugų kokybės įvertinimas: "Šiaulių skelbimai"

  Įvadas. Tyrimo objektas – UAB "Norekso valdos" filialo "Šiaulių skelbimai" realių ir potencialių klientų nuomonė apie teikiamų paslaugų kokybę. Paslaugų kokybės teoriniai aspektai. Paslaugų samprata. Paslaugų kokybės samprata. "Noriu group" leidybinė grupė ir jos charakteristika. Tyrimo rezultatų analizė. Tyrimo metodika. Tyrimo imtis. Atsakymų analizė. Bendri klausimai apie "Šiaulių skelbimus". "Šiaulių skelbimų" redakcijos aplinka. "Šiaulių skelbimų" personalas. Skelbimų priėmimo paslaugos. Reklamos gamybos ir talpinimo paslaugos. Išvados. Priedai (3 psl.). Darbas iliustruotas grafikais.
  Kokybės vadyba, referatas(31 puslapis)
  2009-04-10
 • Prognozavimas ir strateginis valdymas

  Įvadas. Strateginis valdymas ir prognozavimas. Strategijos sampratos kilmė. Strateginio valdymo ištakos organizacijų vadyboje. Strateginio valdymo samprata, savybės ir tikslai. Strateginio valdymo teikiama nauda, pranašumai ir trūkumai. Strateginė analizė strateginiame valdyme. Prognozavimas. Prognozavimo metodai. Prognozavimo ir planavimo procesų tarpusavio sąveika. Prognozavimo reikšmė ir problemos. Strateginio valdymo mokslo ir jo raidos teoriniai aspektai. Strateginio valdymo raidos ciklas. Ryšys tarp strateginio valdymo meno ir išorinės aplinkos. Strateginio valdymo modeliai ir "Balanced Scorecard" metodika. Strateginio valdymo modeliai. "Balanced Scorecard" metodika. Strateginės minties integravimo galimybės Lietuvoje. Išvados. Priedai (2).
  Vadyba, kursinis darbas(45 puslapiai)
  2009-03-09
 • R. N. Bolles "Kokios spalvos tavasis parašiutas?"

  Esė pagal Ričardo Nelsono Boulso ((Richard Nelson Bolles) knygą "Kokios spalvos tavasis parašiutas?"
  Personalo vadyba, esė(1 puslapis)
  2009-03-31
 • Sėkmingo vadovavimo ypatumai pagal UAB "Baisogalos bioenergija" vadovą

  Santrauka. Įmonės aprašymas. Vadovo–lyderio savybių identifikavimas. Tyrimo aprašymas ir jo rezultatai. Vadovavimo stilius. Tyrimo aprašymas ir jo rezultatai. Vadovo atliekamos funkcijos. Tyrimo aprašymas ir jo rezultatai. Išvados. Pasiūlymai.
  Vadyba, tyrimas(8 puslapiai)
  2009-04-10
 • Socialinės ir ekonominės Lietuvos problemos

  Zusammenfassung. Įvadas. Lietuvos ekonominės problemos. Ūkio problemos. "Mažeikių nafta". Žemės ūkis. Lietuvos socialinės problemos. Nedarbo problema. Švietimo problema. Nusikalstamumo problema.
  Makroekonomika, kursinis darbas(16 puslapių)
  2009-04-10
 • Strateginis valdymas: Organizacijos misija

  Užduotis: Organizacijos misija. Naudodamiesi internetu, kitais šaltiniais, raskite ir pacituokite 10 organizacijų misijų ir vizijų formuluočių. Geriausia, jei rasite tos pačios organizacijos viziją ir misiją, tačiau į lentelę gali būti įtraukta tam tikros organizacijos vien misija arba vizija. Lentelė: misijos formuluotė, organizacijos pavadinimas, šaltinis. Užduotis: Naudodamiesi internetu, kitais šaltiniais, raskite ir pacituokite 10 organizacijų misijų ir vizijų formuluočių. Geriausia, jei rasite tos pačios organizacijos viziją ir misiją, tačiau į lentelę gali būti įtraukta tam tikros organizacijos vien misija arba vizija. 1.Išrinkite, kuri iš rastų vizijų ir misijų jums atrodo geriausia, kuri blogiausia, kodėl? 2. Ko trūksta ir kaip galėtų būti patobulintos "blogosios" vizijos/misijos? 3. Kurių iš organizacijų paslaugų/produktų vartotojais (klientais) esate? Kaip manote, ar organizacija tikrai įgyvendina (ar bent stengiasi įgyvendinti) savo misiją? Kokie jūsų patyrimai rodo, jog taip yra arba taip nėra. 4. Ar ir kuo skiriasi Lietuvoje veikiančių organizacijų ir ne tik Lietuvoje veikiančių organizacijų misijų formuluotės? Ar yra skirtumų tarp didelių ir mažų organizacijų misijų formuluočių?
  Vadyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-04-10
 • Tarptautinės organizacijos ir jų veikla (2)

  Jungtinių tautų organizacija. Jungtinių Tautų (JT) Chartija nustatė tokius veiklos tikslus. Siekdamos nurodytų tikslų, Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) ir jos valstybės narės savo veiklą grindžia šiais principais. Jungtinių Tautų Organizacijos (JTO) struktūra: Generalinė asamblėja. Ekonominė ir Socialinė Taryba. Globos taryba. Tarptautinė teismas. Sekretoriatas. Pagrindinės Jungtinių Tautų (JT) veiklos kryptis. Jungtinių Tautų (JT) pasaulinės organizacijos ir agentūros. Lietuva Jungtinėse Tautose ir Jungtinės Tautos Lietuvoje. Vykdomos šios Jungtinių Tautų Vystymo Programa (JTVP) ir Lietuvos bendradarbiavimo programos. Šiaurės Atlanto sutarties organizacija. Pagrindiniai NATO tikslai. NATO paskirtis. NATO paskirtis. NATO institucinę struktūrą sudaro dvi grandys. Civilinę struktūrą sudaro šios institucijos. Karinę struktūrą sudaro. Europos Taryba. Europos Tarybos (ET) pagrindinis tikslas. Europos Tarybos struktūra: Ministrų Komitetas. Biudžetas ir mokesčiai. Europos Taryba (ET) ir Lietuva. Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacija (ESBO). Pagrindiniai Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) principai. Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) institucinė struktūra: Aukščiausiojo lygio (viršūnių) susitikimai. Pagrindinės regioninės tarptautinės organizacijos. Amerikos valstybių organizacija (AmVO). Afrikos vienybės organizacija (AVO). Arabų valstybių lyga (AVL). Pietryčių Azijos valstybių asociacija (ASEAN). Summary. Įvadas. Išvados.
  Politologija, namų darbas(18 puslapių)
  2007-01-24
 • Z. Froidas "Kasdienio gyvenimo psichopatologija" (7)

  Zigmundo Freudo knygos "Kasdienio gyvenimo psichopatologija" recenzija.
  Asmenybės psichologija, recenzija(2 puslapiai)
  2006-05-29