Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ekonomika (97)

  Ekonomikos teorijos metodai. Matematikos metodai. Pagrindiniai gamybos veiksniai: žemė, darbas ir kapitalas. Didmeninė prekyba. Mažmeninė prekyba. Tarptautinė prekyba. Verslo organizavimo formos. Pelno nesiekiančios organizacijos. Prekių ir paslaugų paklausa. Paklausos kitimo veiksniai. Pasiūla. Pasiūlos kitimo veiksniai. Rinkos pusiausvyra.
  Ekonomika, konspektas(20 puslapių)
  2007-01-25
 • Makroekonomika (33)

  Pagrindiniai ištekliai. Makroekonomikos tikslai. Mokėjimų balanso pusiausvyra. Nacionalinių sąskaitų sistema. Makroekonominiai dydžiai. Nominalusis ir realusis bendrasis produktas. Nelegalioji ekonomika. Grynoji ekonominė gerovė. BNP ir BVP ir jų matavimai. Visuminė paklausa ir visuminė pasiūla.
  Makroekonomika, špera(8 puslapiai)
  2006-05-26
 • Nusikaltusio vaiko ar jaunuolio grąžinimo į socialų gyvenimą visuomenėje koncepcija

  Dabartinė situacija. Dabartinė padėtis. Teisinė dokumentų analizė. Tyrimų rezultatai. Nusikaltusio vaiko ar jaunuolio grąžinimo į socialų gyvenimą visuomenėje veiklos kryptys. Reorganizacijos modelis: nepilnamečių teisės pažeidėjų grąžinimas į normalų (socialiai priimtiną) gyvenimą. Savivaldybių lygmuo. Socialinių tarnybų ir pedagoginių-psichologinių tarnybų darbas. Pedagoginės-psichologinės tarnybos. Socialinės tarnybos ir socialinių partnerių tinklas. Kompleksinė elgesio keitimo programa, bendradarbiaujant su tėvais. Darbas su vaiku mokykloje. Galimos alternatyvios veiklos formos. Jauni žmonės kaip teigiami modeliai. Bendraamžių švietimas. Darbas su šeima ir vaiku "šeimos namuose". Alternatyvios mokyklos. Partnerystės grupių kūrimas bendruomenėje. Šeimos pasitarimai. Jaunimo teisingumo komitetai. Minimalios priežiūros ugdymo įstaigų tinklo plėtimas. Specialieji vaikų globos namai. Apskričių lygmuo: vidutinės (sustiprintos). priežiūros nepilnamečių įstaigos. Šalies lygmuo: specializuotos institucijos.
  Sociologija, referatas(36 puslapiai)
  2006-05-25
 • Psichiatrija (3)

  Psichiatrija. Psichikos ligas gali sukelti. Įgimta silpnaprotystė (oligofrenija). Priežastys. Genetinis faktorius. Gemalo ir vaisiaus pažeidimai. Nepalankūs faktoriai gimdymo metu. Klinika. Idiotija. Imbecilai. Debilai. Eiga. Gydymas. Darbo ir teismo ekspertizė. Asmenybės sutrikimai arba psichopatijos. Etiologija. Asteninė psichopatija. Judrioji psichopatija. Isterinio tipo asmenybės sutrikimas. Psichastetinio tipo psichopatai. Šizoidiniai psichopatai. Gydymas. Darbo ir teisės ekspertizė. Neurozės. Neurastenija. Klinika. Ligos eiga. Įkyrių būsenų neurozės. Klinika. Eiga. Isterija. Etiologija. Klinika. Nervinė anoreksija. Etiologija. Klinika. Nervinė bulimija. Etiologija. Klinika. Eiga. Neurozių gydymo principai. Darbo ir teismo ekspertizė. Nuotaikos afektiniai sutrikimai. Etiologija. Eiga. Klinika. Ciklomija. Distinija. Darbo ir teismo ekspertizė. Šizofrenijos. Paprastoji šizofrenija. Hebefreninė šizofrenija. Katatoninė šizofrenija. Paranoidinė šizofrenija. Gydymas. Psichikos ligos sergant galvos smegenų ateroskleroze. Psichikos sutrikimai sergant hipertonine liga. Involiucinės psichozės. Senatvinė demencija. Alzheimerio liga. Psichiatriniai AIDS aspektai. Infekcinės psichozės. Intoksikacinės psichozės. Psichikos sutrikimai po galvos smegenų ir gimdymo traumų. Reaktyviosios psichozės. Bendrieji sergančiųjų priklausomybės ligomis dėsningumas. Toksikomanija. Narkomanija. Epilepsija.
  Ligos ir traumos, konspektas(34 puslapiai)
  2006-05-26
 • Reklamos kaita populiariausiuose žurnaluose

  Įvadas. Darbo tikslas. Darbo uždaviniai. Tyrimo imtis. Reklamos žurnale privalumai. Reklamos žurnale trūkumai. Žurnalų rinka Lietuvoje. Žurnalas "Laima". Skaitytojai. Žurnalas "Ieva". Žurnalas "Veidas". Skaitytojai. Žurnalo "Veidas" analizė. Žurnalas "Flintas". Skaitytojai. Reklamos įkainiai. Žurnalo "Flintas" analizė. Žurnalas "Justė". Skaitytojai. Žurnalo "Justė" analizė. Žurnalas "Stilius". Žurnalo "Stilius" analizė. Žurnalas "Krepšinis". Reklamos žurnaluose "Stilius" ir "Krepšinis" matmenys.
  Žiniasklaida, tyrimas(30 puslapių)
  2006-05-19
 • Savižudybės (3)

  Savižudybės. Pagrindinės savižudybės vaikų priežastis. Kognityvinis susiaurėjimas. Kodėl žudosi vyresnio amžiaus žmonės? Profesinė pagalba į savižudybę linkusiems žmonėms. Autodestruktyvios elgsenos schema. Savižudybės prevencija: problemos mąstai. Pirminės sveikatos priežiūros personalo (PSPP) svarba. Savižudybė ir psichikos sutrikimai. Savižudybė ir psichikos sutrikimai. Alkoholizmas. Schizofrenija. Somatinės (kūno) ligos ir savižudybė. Lėtinės ligos, dėl kurių gali padidėti savižudybės pavojus. Sociodemografiniai ir aplinkos veiksniai. Savižudžių dvasinė būsena. Kaip užmegzti kontaktą su asmeniu, galvojančiu apie savižudybę ar mėginusiu nusižudyti. Savižudybė: mitai ir faktai. Kaip atpažinti žmogų ketinantį nusižudyti? Kaip įvertinti savižudybės riziką? Kaip elgtis su asmeniu, mėginusiu nusižudyti.
  Psichologija, konspektas(10 puslapių)
  2006-05-26