Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Aukos vaidmens psichologiniai ypatumai

  Įvadas. Susitapatinimas su agresoriumi. Resursai prieš destrukciją. Susitapatinimas su nesunaikinamuoju naikintoju. Agresija, pyktis ir jo vaizdiniai. Agresijos funkcijos. Reakcijos supykus. Projektuojamoji agresija. Didingoji ir aktyvioji auka. Kompleksai. Kaltė. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-05-11
 • Informacijos apsaugos kompiuterinėse sistemose priemonės

  Informacijos apsaugos svarba. Informacijos apsauga. Informacijos apsaugos priemonės. Priėjimo kontrolė ir autentifikacija. Virusai. Apsauga nuo įsilaužimų. Autorinės teisės. Išvados.
  Informacija ir informacinė visuomenė, rašinys(3 puslapiai)
  2006-05-11
 • Programiniai agentai

  Įvadas. Programinių agentų trumpa istorijos apžvalga. Kas yra agentas? Agentų klasifikavimas. Bendra agentų apžvalga. Bendri agentai (collaborative agents). Hipotezės/Tikslai. Motyvacija. Trumpa ir kritiška bendrųjų agentų sistemos apžvalga. Pagrindiniai bendrųjų agentų išbandymai. Sąveikos agentų trumpa apžvalga. Hipotezės/Tikslai. Motyvacija. Nauda/Vaidmenys. Trumpa ir kritiška sąveikos agentų sistemos apžvalga. Pagrindiniai sąveikaujančių agentų išbandymai. Mobilių agentų trumpa apžvalga. Hipotezės, motyvacija ir nauda. Mobiliųjų agentų veikimo principas. Informaciniai/internetiniai agentai. Reaguojantys programinės įrangos agentai. Agentai hibridai. Herterogeninių agentų sistemos. Agentų ateitis.
  Programos, referatas(15 puslapių)
  2006-05-10