Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Grafika (2)

  Laboratorinių ir namų darbų atlikimas pagal pateiktus aprašymus. Šviestuvo geometrinis modelis, rastriniai vaizdai, išorinės nuorodos, blokai ir atributai, darbas su išorinėmis duomenų bazėmis, linijos tipai ir formos, brūkšniavimas, 3D modelių formavimas, objektų analizė, tėjinio profilio braižymas.
  Programos, laboratorinis darbas
  2007-04-02
 • Hidraulika

  Pagal pateiktus duomenis apskaičiuoti vandens rezervuaro tūrį, parinkti vamzdžių skersmenis, siurblį, elektros variklį, apskaičiuoti siurbimo aukštį ir elektros energijos sąnaudų kainą. Planuoti vienos pamainos (8h) siurblio darbą.
  Mechanika, namų darbas(8 puslapiai)
  2005-03-07
 • Medinės, plieninės ir kitos retos užtvankos

  Įvadas. Pagrindiniai projektavimo principai. Medinės užtvankos. Bendros žinios apie medines užtvankas. Medinių užtvankų konstrukcijos. Kitų tipų užtvankos. Plieninės užtvankos. Sintetinių medžiagų užtvankos. Išvados.
  Statyba, referatas(15 puslapių)
  2006-05-16
 • Mikroekonomika (41)

  Įvadas. Paklausa ir pasiūla. Paklausa ir pasiūla. Paklausos ir pasiūlos pusiausvyra bei jos pokyčiai. Paklausos ir pasiūlos elastingumas bei atskiri jo atvejai. Kryžminis elastingumas. Paklausos elastingumas ir pajamos. Paklausos elastingumo poveikis mokesčių efektui. Naudingumas ir vartotojo elgesio abejingumas. Bendrasis ir ribinis naudingumas. Mažėjančio ribinio naudingumo dėsnis. Naudingumo maksimizavimo taisyklė. Vartotojo abejingumo kreivė. Ribinio pakeitimo laipsnio mažėjimo dėsnis. Vartotojo prekių paklausa. Vartotojo biudžetas. Realiosios pajamos. Vartotojo naudos maksimizavimas. Vartotojo paklausos funkcija. Vartotojo biudžeto pokyčio įtaka prekių paklausai. Prekių kainų pokyčio pakeitimo ir pajamų efektai. Gifeno prekių paklausa. Gamybos funkcija. Gamybos veiksniai. Gamybos funkcija ir efektyvumas. Izokvantė ir gamybos planas. Gamybos masto pajamos. Bendras, vidutinis ir ribinis produktas bei jų tarpusavio priklausomybė. Mažėjančio ribinio rezultatyvumo dėsnis. Ribinė techninė pakeitimo norma. Firmos kaštai. Firmos kaštų skirstymas. Buhalterinis ir ekonominis pelnas. Trumpas ir ilgas periodai firmos veikloje. Firmos kaštai trumpu periodu. Kaštų minimizavimo pusiausvyros taisyklė. Ilgo periodo kaštai. Firmos pelno maksimizavimas tobulos konkurencijos rinkoje. Bendrosios, vidutinės ir ribinės pajamos. Šakos paklausos kreivė ir įmonės paklausos kreivė tobulos konkurencijos rinkoje. Pelno maksimizavimas tobulos konkurencijos įmonėje. Firmos trumpo ir ilgo periodo pasiūlos kreivė tobuloje konkurencijoje. Firmos ir šakos pusiausvyra ilgame periode. Monopolija. Grynoji monopolija. Įėjimo į šaką barjerai. Monopolijos produkcijos paklausa. Bendrosios, vidutinės ir ribinės pajamos. Monopolijos pelno maksimizavimas. Monopolijos pasiūla. Monopolijos neefektyvumas vartotojo atžvilgiu. Monopolijos reakcija į maksimalios kainos nustatymą ir mokesčius. Ekonominės monopolijos pasekmės. Monopolinė konkurencija. Monopolinės konkurencijos bruožai. Firmos, esančios monopolinės konkurencijos rinkoje, paklausos kreivė. Kainos ir produkcijos apimties nustatymas monopolinės konkurencijos rinkoje. Oligopolija. Oligopolijos apibūdinimas ir svarbiausi požymiai. Neturinti slapto susitarimo oligopolija ir laužta paklausos kreivė. Slapto susitarimo oligopolijų kartelio kainų modelis. Kainų lyderio modelis.
  Mikroekonomika, konspektas(24 puslapiai)
  2006-11-14
 • Monolitinių grindų įrengimo technologija

  Aiškinamasis raštas. Duomenų surinkimas ir apdorojimas. Konstrukcinio sprendimo schemos sudarymas. Konstruktyvų armavimo techninis sprendimas. Darbų vykdymo metodų parinkimas ir aprašymas. Statybos darbų kiekio skaičiavimas. Mašinų ir mechanizmų parinkimas. Darbo sąnaudų ir brigados sudėties skaičiavimas. Betonavimo proceso aprašymas organizavimas. Betono priežiūra. Saugumo technikos ir priešgaisrinės saugos reikalavimai. Grafikai.
  Statyba, kursinis darbas(13 puslapių)
  2007-04-02
 • Pastatų rekonstrukcijos ir remonto technologija

  Aiškinamasis raštas. Duomenų surinkimas ir apdorojimas. Statinio rekonstrukcijos ir remonto techninis pagrindimas. Statinio rekonstrukcijos technologiniai sprendimai. Darbų vykdymo metodų bei medžiagų parinkimas bei aprašymas. Rekonstrukcijos darbų kiekių skaičiavimas. Mašinų ir mechanizmų parinkimas. Darbo sąnaudų ir brigados sudėties skaičiavimas. Saugos technikos ir priešgaisrinės apsaugos reikalavimai. Grafikas. Brėžiniai.
  Statyba, kursinis darbas(16 puslapių)
  2007-04-02
 • Statybinės mašinos

  Traktoriaus traukos jėgos ir jo našumo skaičiavimas. Juostinio transporterio variklio galingumo skaičiavimas ir juostos parinkimas. Skreperio našumo nustatymas. Pakėlimo į statybos objektą keltuvo galimybės nustatymas ir suktuvo tinkamumo kroviniui pakelti tikrinimas, lyno ir elektros variklio parinkimas. Bokštinio krano pamaininio našumo konkrečiomis darbo sąlygomis skaičiavimas.
  Statyba, namų darbas(12 puslapių)
  2006-04-14
 • Statybos procesų technologija

  Darbų kiekių skaičiavimas. Žemės darbų kiekių skaičiavimas. Medžiagų ir darbų kiekių žiniaraštis. Statybinių mašinų ir mechanizmų parinkimas. Mašinų komplekso žemės darbams parinkimas. Montavimo priemonių parinkimas. Montavimo kranų parinkimas. Darbo sąnaudų skaičiavimas. Darbų sauga.
  Statyba, kursinis darbas(44 puslapiai)
  2007-04-02
 • Špineliai

  Įvadas. Bendros žinios apie špinelį. Pavadinimo kilmė. Špinelių grupė. Špinelio sandara ir struktūra. Paplitimas. Špinelio savybės. Spalvingumas. Optinės savybės. Fizinės savybės. Astrologinė interpretacija. Špinelio panaudojimas. Juvelyrika. Kitos panaudojimo galimybės. Išvados.
  Statyba, referatas(7 puslapiai)
  2006-05-16