Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Augalininkystė

  Miežių auginimas alaus gamybai. Dirvos paruošimas miežiams ir avižoms. Pašarinių lubinų auginimas žaliajai masei. Kukurūzų sėja ir pasėlių priežiūra. Žieminių kviečių ligos ir priemonės prieš jas kovoti. Kukurūzų žaliosios masės nuėmimo laikas.
  Žemės ūkis, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-04-13
 • Civilinė sauga (13)

  Bendrieji klausimai. Civilinės saugos tikslas ir uždaviniai. Priešgaisrinė sauga. Gaisrų priežastys. Savaiminis užsidegimas. Gaisrų gesinimas, būdai ir medžiagos. Pirmoji pagalba. Apalpimas.
  Sauga, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-04-13
 • Dokumentų rekvizitai

  Dokumentų rekvizitai. Dokumento sudarytojo pavadinimas. Specialioji žyma. Dokumento pavadinimas. Dokumento registracijos numeris. Adresatas. Dokumento tekstas. Dokumento suderinimo žyma. Susipažinimo žyma. Rengėjo nuoroda. Kopijos tikrumo žyma.
  Raštvedyba, namų darbas(8 puslapiai)
  2006-04-13
 • Informatika (12)

  Skaitmeniniai vaizdai ir garsai. Interneto informacijos paslaugos: WWW, USENET ir kt. Sisteminė programinė įranga. Duomenų bazių formų kūrimas.
  Informatika, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-04-13
 • Platonas "Valstybė" (7)

  Filosofinio Platono veikalo "Valstybė" 4, 5, 6, 7 knygų konspektas. Kas yra valstybė. Kokie žmonės sudaro Platono valstybę, kaip jie auginami, auklėjami. Kas yra gėris, blogis. Kas yra išprusimas, mokslai. Koks turi būti žmogus, kad Platono valstybėje būtų tinkamas auklėjimui, mokslui, vadovavimui. Kodėl ne visiems lemta tapti vadovais.
  Senovės filosofija, konspektas(12 puslapių)
  2006-04-13
 • Vestuvių papročiai (2)

  Įvadas. Piršlybos. Pasirengimas vestuvėms. Vestuvės. Sugrąžtai. Išvados.
  Etninė kultūra, referatas(15 puslapių)
  2006-04-13