Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • A. Mickevičius "Ponas Tadas"

  Adomo Mickevičiaus poemos "Ponas Tadas" analizė ir interpretacija.
  Lietuvių literatūra, analizė(1 puslapis)
  2006-04-13
 • Medžiagos tankio nustatymas ir atsitiktinių paklaidų skaičiavimas (6)

  Tikslas. Priemonės. Rezultatai. Išvados.
  Klasikinė mechanika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-04-21
 • Politinės teorijos (3)

  Politikos teorijos esmė ir funkcijos. Politikos ir politinės teorijos samprata. Politinės teorijos formavimo procesas (pasaulėžiūra- ideologija- politine teorija- politine programa). Politikos teorijų klasifikacija. Politikos teorijų funkcijos. Politines partijos vaidmuo kuriant ir įgyvendinant politinę teoriją. Klasikinės demokratijos teorija. Demokratijos idėjos raida. Klasikinės demokratijos teorijos susiformavimas. Demokratijos samprata. Demokratijos principai. Demokratijos sąlygos. Demokratijos privalumai ir trūkumai. Liberalizmas. Liberalizmo genezė (atsiradimas). Liberalizmo samprata. Liberalizmo doktrinos esmė. Ankstyvasis liberalizmas Anglijoje ir Prancūzijoje. Klasikinės formos liberalizmas. Neoliberalizmas. Šiuolaikinis liberalizmas: socialliberalizmas ir liberaldemokratizmas.
  Politologija, konspektas(18 puslapių)
  2006-04-22
 • Sovietinė įtaka dabartinei visuomenei

  Įvadas. Sovietinis palikimas. "Tvirtos rankos" troškimas ir "gynėjo" įvaizdis. Visuomenės pasyvumas ir bejėgiškumo jausmas. Pereinamojo laikotarpio sunkumai. Ekonominės reformos. Institucinės reformos. Kultūrinės reformos. Politinės partijos: ideologinių pagrindų silpnumas ir supanašėjimas. Retrospektyvinis balsavimas. Psichologiniai veiksniai ir žiniasklaidos galia. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2006-04-21
 • Verslo įmonės turtas

  Turtas ir jo rūšys. Ilgalaikis turtas. Ilgalaikio turto klasifikavimas. IMT įkainojimas. Ilgalaikio turto vertės pasikeitimo funkcija. Ilgalaikio turto nusidėvėjimas (amortizacija). Ilgalaikio turto naudojimo rodikliai. Trumpalaikis turtas. Atsargų įkainojimo samprata. Trumpalaikio turto apyvartumas. Trumpalaikio turto rodikliai. Įmonės kapitalas, jo sudėtis.
  Apskaita, referatas(18 puslapių)
  2006-04-22