Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • AIDS (2)

  AIDS epidemija plinta. Kaip nugalėti AIDS? Kaip apsisaugoti? Švietimo nauda. Kaip gydoma? Ar vakcinos – išeitis? Sukrečianti AIDS statistika.
  Fiziologija, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-22
 • Klijai ir jų rūšys

  Klijai. Klijų skirstymas. PVAc klijų klasifikavimas.
  Statyba, referatas(6 puslapiai)
  2006-04-23
 • Radiologinis ginklas

  "Kaip elgtis teroristams panaudojus radiologinį ginklą". Gyventojų apsauga nuo jonizuojančios spinduliuotės. Radiacijos sąvoka ir radioaktyvumas. Jonizuojančios spinduliuotės šaltiniai. Dirbtiniai jonizuojančios spinduliuotės šaltiniai. Teroristų dažniausiai naudojamas radiologinis ginklas. Teroristų išpuolio objektai. Gyventojų veiksmai teroristams panaudojus radiologinį ginklą. Radiacijos poveikis žmogui, gyvūnams, gamtai. Ignalinos AE zonos, kuriose suplanuotos gyventojų apsaugos priemonės. Gyventojų informavimo ekstremalų situacijų atvejais schema. Priedas. Klausimai.
  Sauga, referatas(21 puslapis)
  2006-04-23
 • Žeimenos upės slėnio (Pabradės apylinkės) vaistinių augalų botaninė įvairovė, populiacijų būklė ir kai kurių rūšių morfobiologinės savybės bei produktyvumas

  Įvadas. Literatūros apžvalga. Bendros žinios apie vaistinius augalus. Vaistinių augalų rinkimas, laikymas ir ruošimas. Vaistinių augalų tyrimai Lietuvoje. Darbo tikslas ir uždaviniai. Tyrimų metodika ir medžiaga. Žeimenos upės slėnio fizinė geografinė charakteristika. Žeimenos upės slėnio vaistinių augalų flora. Bendra vaistinių augalų floros charakteristika. Žeimenos upės slėnio vaistinių augalų sistematinis sąvadas ir paplitimas. Vaistinių augalų veikliosios medžiagos. Vaistinių augalų žaliavos rinkimo kalendorius. Vaistinių augalų paplitimas augavietėse ir jų būklės bei išteklių įvertinimas. Vaistinių augalų paplitimas, jų būklės ir išteklių įvertinimas Pabradės, Žeimenos ir Magūnų girininkijose. Vaistinių augalų paplitimas pušynų bendrijose, morfobiologinės savybės ir produktyvumas Pabradės, Žeimenos ir Magūnų girininkijose. Vaccinium myrtillus augalų paplitimas, morfobiologinės savybės ir produktyvumas. Vaccinium vitis-idaea augalų paplitimas, morfobiologinės savybės ir produktyvumas. Lycopodium clavatum augalų paplitimas, morfobiologinės savybės ir produktyvumas. Vaistinių augalų vartojimas Švenčionių rajono apylinkių liaudies medicinoje. Išvados. Santrauka. Santrauka (anglų kalba). Priedai.
  Botanika, diplominis darbas(73 puslapiai)
  2006-04-13