Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Galimos ekstremalios situacijos Lietuvoje ir jų atsiradimo priežastys

  Įvadas. Gamtinės, techninės, ekologinės, socialinės kilmės ekstremalios situacijos. Ekstremalių situacijų rūšys. Gamtinės ekstremalios situacijos. Techninės ekstremalios situacijos. Ekologinės ekstremalios situacijos. Socialinės ekstremalios situacijos. Pavojingi objektai Lietuvoje. Avarijos ir katastrofos, jų padariniai. Gaivalinės nelaimės Lietuvoje. Terorizmas viena iš naujų ekstremalių situacijų priežasčių. Ekstremalioms situacijoms planų rengimas, jų derinimas ir tvirtinimas.
  Sauga, referatas(14 puslapių)
  2006-05-21
 • Informacijos rinkimo metodai atliekant tyrimus (3)

  Pirminė sociologinė analizė: kaip ji suvokiama? Instrumentarijus: pateikite apibrėžimą. Metodas ir jo nuostatos: pateikite apibrėžimą ir išvardinkite nuostatas. Dokumentų analizė: pateikite apibrėžimą, nurodykite šio metodo privalumus ir trūkumus, įvardinkite dokumentų klasifikaciją. Apibudinkite dokumentų analizės tipus. Antrinė analizė: apibūdinkite jos paskirtį, išanalizuokite šio metodo privalumus ir trūkumus. Stebėjimas: pateikite apibrėžimą, apibudinkite stebėjimo proceso skirstymą. Išvardinkite standartizuotam stebėjimui, neformalizuotam stebėjimui. Apibudinkite lauko tyrimą, stebėjimo rūšis, stebėjimo procedūros etapus. Apibudinkite stebėjimo kaip sociologinės informacijos rinkimo metodo privalumus ir trūkumus. Apklausa: pateikite apibrėžimą, apibudinkite apklausos metodo taikymo atvejus. Išvardinkite šio metodo privalumus ir trūkumus. Anketos samprata: kokie yra anketos sudarymo metodiniai principai, apibudinkite anketinių klausimų tipus. Eksperimentas: Apibudinkite jo paskirtį, išvardinkite eksperimento privalumus ir trūkumus. Apibudinkite eksperimento eigą ir planą. Duomenų statistinė analizė. Apibudinkite kaip ji atliekama.
  Sociologija, namų darbas(23 puslapiai)
  2006-04-04
 • Krovinių paruošimas transportavimui, įpakavimo žymėjimas

  Dalis vadybininkui. Kombinuotojo transportavimo privalumai ir trūkumai. Krovinių pervežimo tarifai. Krovinių žymėjimas.
  Transportas ir logistika, referatas(14 puslapių)
  2006-04-04
 • Parduotuvės įrengimo ir prekių asortimento pateikimo vertinimas: UAB "Kaginta"

  Įvadas. Parduotuvės įrengimo reikšmė, tikslai bei strategijos. Asortimento formavimo ypatumai, parduotuvės išplanavimas. Patalpų pasiskirstymas ir prekių asortimento pateikimas. Parduotuvės interjeras. Parduotuvės paslaugų politika. Parduotuvės išorinė aplinka. Pirkėjo aptarnavimas. Parduotuvės kainų politika. Išvados ir pasiūlymai.
  Įmonių aprašymai, referatas(11 puslapių)
  2006-05-21
 • Prekės eksploataciniai palydintys dokumentai

  Įvadas. Informacija apie prekes. Informacijos pavidalai. Eksploatacinė – palydinčioji informacija.
  Kokybės vadyba, referatas(4 puslapiai)
  2006-05-21
 • Terminuotojo indėlio sutarties teisinė analizė

  Įvadas. Terminuotojo indėlio sutarties teisinė analizė.
  Teisė, analizė(4 puslapiai)
  2006-04-04
 • Vilniaus rajono žemėtvarkos padalinio darbuotojų skyriaus analizė

  Įžanga. Dėstymas. Darbuotojo keliamų reikalavimų įvertinimas.
  Personalo vadyba, namų darbas(5 puslapiai)
  2006-04-04