Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bibliotekininko profesinė etika

  Bibliotekininko profesinė etika. Bibliotekininko etinės pareigos turinys. Pareiga skaitytojui kaip klientui. Bibliotekininko pareiga visuomenei. Bibliotekininko pareiga bibliotekai. Bibliotekininko santykiai su kolegomis ir kitų profesijų atstovais. Bibliotekininkų profesinės etikos trukdžiai.
  Etika, referatas(11 puslapių)
  2006-03-31
 • Idealus mokytojas

  Įvadas. Mokytojo samprata. Būtinos mokytojo savybės. Teigiamo klimato kūrimas klasėje. Išvados.
  Pedagogika, namų darbas(6 puslapiai)
  2008-06-20
 • Narkotinių medžiagų paplitimas ir vartojimas

  Įvadas. Paauglystės amžiaus charakteristika. Narkotikai ir priklausomybė. Priežastys, lemiančios narkotikų vartojimą paauglių tarpe. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(14 puslapių)
  2008-01-22
 • Savanoriško darbo organizavimo galimybės

  Įvadas. Savanoriško darbo organizavimas. Savanorių misija. Savanoriško darbo organizavimo tikslai ir uždaviniai. Savanoriško darbo įstatyminė bazė. Savanoriškų centrų veikla. Savanoriškos veiklos būdai. Savanorių įsipareigojimai. Savanorių centrų paslaugos. Kaip būti geru savanoriu. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(15 puslapių)
  2008-05-29
 • Savižudybės (10)

  PowerPoint pristatymas. Savižudybės samprata. Savižudybės etapai. Suicidinis sindromas. Savižudybių priežastys ir riziką didinantys faktoriai. Savižudybių tipai. Savižudžiams būdingi bruožai. Tipiški pavojaus ženklai, besiruošiančių žmonių žudytis, gali būti. Išvados.
  Asmenybės psichologija, pristatymas(10 )
  2007-07-04
 • Savižudybės (11)

  Įvadas. Savižudybės samprata. Savižudybės etapai. Suicidinis sindromas. Savižudybių priežastys ir riziką didinantys faktoriai. Somatinės ligos. Darbo situacija. Psichikos sutrikimai. Socialiniai veiksniai. Situacija šeimoje. Idealizavimas žiniasklaidoje. Savižudybių tipai. Egoistinės savižudybės. Altruistinės savižudybės. Privalomosios altruistinės savižudybės. "Fakultatyvinės" altruistinės savižudybės. Grynai altruistinės savižudybės. Anoniminės savižudybės. Fatalistinės savižudybės. Maniakinė savižudybė. Melancholinė savižudybė. Įkyrumų nulemta savižudybė. Automatinė savižudybė. Savižudžių dvasinė būsena. Savižudybėms būdingi bruožai. Ambivalentiškumas. Impulsyvumas. Rigidiškumas. Išvados.
  Asmenybės psichologija, referatas(15 puslapių)
  2007-07-04
 • Socialinio darbo ir etikos ryšys

  Įvadas. Socialinio darbo esmė ir realizavimas. Socialinio darbo ir etikos ryšys. Komunikacija ir bendravimas. Pagrindiniai socialinio darbo principai. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(8 puslapiai)
  2006-03-31
 • Socioedukacinis darbas su asmenimis, priklausomais nuo narkotinių ir psichotropinių medžiagų

  Įvadas. Psichoaktyviųjų medžiagų samprata. Priklausomybės atsiradimas. Netiesioginė priklausomybė. Priežastys, lemiančios psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą. Socialinė pedagoginė pagalba. Pagrindiniai psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos principai. Socialinių įgūdžių ugdymas. Reabilitacijos bendruomenės. Savitarpio pagalbos grupės. Išvados.
  Pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2008-05-29
 • Vaikų sveikata, higiena šeimoje ir mokykloje

  Įvadas. Vaikų sveikata ir jos užtikrinimo būdai. Vaikų sveikatos samprata ir jos reikšmingumas. Mokinių sergamumas ir jų sveikatos užtikrinimas. Fizinio vaikų išsivystymo nustatymas ir sveikatingumo ir medicinos grupės. Vaikų higienos svarba ir jos užtikrinimo būdai. Vaikų higienos užtikrinimas mokykloje. Vaikų veiklos ir poilsio higiena. Vaikų asmens higiena. Racionali mityba ir jos įtaka vaikų sveikatai. Miegas ir jo įtaka vaikų sveikatai. Fizinis aktyvumas ir jo įtaka vaikų sveikatai. Išvados.
  Pedagogika, referatas(21 puslapis)
  2008-01-22