Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Alkoholio vartojimas (2)

  Įvadas. Alkoholio vartojimas. Kodėl žmonės geria alkoholį? Alkoholizmo požymiai. Alkoholio poveikis žmogaus organizmui ir visuomenei. Vaikų alkoholizmo ypatumai. Metodai ir patarimai, kaip kovoti su alkoholiu. Situacijos analizė. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(22 puslapiai)
  2007-03-09
 • Alkoholizmo problema paauglystėje

  Santrauka. Įvadas. Paauglystės amžiaus tarpsnio ypatumai. Alkoholizmo problema teoriniu aspektu. Alkoholizmo samprata. Alkoholizmo požymiai bei pagalba alkoholikui. Alkoholio poveikis, žala. Vaikų alkoholizmo ypatumai. Motyvai skatinantys paauglius vartoti alkoholį. Paauglių, jaunimo alkoholinei ligai būdingi ypatumai. Vaikų įsitraukimo į alkoholinių gėrimų vartojimą lygiai. Piktnaudžiavimo alkoholiu prevencija. Išvados.
  Socialinis darbas, kursinis darbas(16 puslapių)
  2007-03-09
 • Baroko kultūra ir muzika

  Įvadas. Baroko kultūros bruožai. Pagrindinės baroko kultūros sritys. Architektūra. Dailė, tapyba. Literatūra. Teatras. Baroko muzika. Baroko muzikos žanrai. Baroko muzikos paplitimas Europos šalyse. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(13 puslapių)
  2006-10-29
 • Bihevioristinis šeimos konsultavimas

  Bihevioristinis šeimos konsultavimas. Tėviškų sugebėjimų ugdymas. Sutuoktinių bendravimo korekcija. Bihevioristinis šeimos konsultavimas.
  Socialinė psichologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-10-12
 • Daiktinė teisė (2)

  Įvadas. Daiktinė teisė. Nuosavybės teisė. Valdymas. Turto patikėjimo teisė. Servitutas. Uzufruktas. Užstatymo teisė. Hipoteka. Įkeitimas. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(12 puslapių)
  2006-03-22
 • Edukacinis projektas: Tėvų įtaka paauglių bendravimui su vaikais

  Projekto struktūra. Turinys ir eiga. Paskaita. Tėvų įtaka paauglių bendravimui su vaikais. Tėvų vaidmuo tapatumo raidoje. Ar visada vaikai kovoja su tėvų valdžia? Santykiai su tėvais. Parama paaugliui. Padėkite savo vaikui kelyje į suaugusiųjų pasaulį. Situacija. Straipsnis. Komentarai. Patarimai. Septyni būdai, kaip atnaujinti gerus santykius su paaugliu. Įtampa. Patarimai tėvams. Disciplina. Patarimai ir pasiūlymai tėvams. Paauglio psichologiniai poreikiai. Ko labiausiai reikia jūsų paaugliui. Kelios taisyklės, kurių pravartu laikytis. Kada jums reikėtų psichologo pagalbos. Žodynėlis. "Minčių lietus".
  Pedagogika, referatas(14 puslapių)
  2006-10-29
 • Fizinio aktyvumo sveikatinamoji reikšmė, teigiamas poveikis

  Įvadas. Fizinio aktyvumo samprata. Fizinio aktyvumo sveikatinamoji reikšmė. Sveikatos stiprinimas fiziniais pratimais. Fizinių pratimų paskirtis. Fiziniai pratimai ir stresas. Išvados. Rekomendacijos.
  Sportas, referatas(10 puslapių)
  2007-05-16
 • Ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikatą formuojantys veiksniai ir jų įtaka

  Įvadas. Ikimokyklinio amžiaus vaiko išsivystymas, aplinka ir sveikata. Vaiko sveikatą formuojantys veiksniai. Paveldimumas. Psichosocialiniai veiksniai. Fizinė aplinka. Ekologiniai veiksniai. Oro užterštumas. Triukšmas. Vandens kokybė. Regos higiena. Elgsenos ir gyvensenos veiksniai. Fizinis aktyvumas. Poilsio ir darbo režimas. Mityba. Išvados.
  Medicina, referatas(14 puslapių)
  2007-02-07
 • Itališkasis fašizmas ir vokiškasis nacionalsocializmas

  Įvadas. Fašizmo ir nacionalsocializmo kaip ideologijų pagrįstumas. Nacionalizmo ir socializmo sintezė. Tautos, elito, vado samprata. Mitų svarba. Požiūris į valstybę. Totalitarizmas. Išvados.
  Politologija, referatas(6 puslapiai)
  2007-02-21
 • Klaus Hurrelmann ir Gerlinde Unverzagt knygos "Kaip išugdyti stiprius vaikus" auklėjimo metodų pristatymas

  Įvadas. Smurtaujantys ir agresyvūs vaikai. Kodėl vaikai griebiasi smurto? Kaip elgsis krizę patiriantis vaikas? Kaip apsaugoti vaikus nuo narkotikų? Kaip auklėti savo vaikus? Pernelyg griežti tėvai. Pernelyg nuolaidūs tėvai. Per dideli reikalavimai. Tai svarbu. Pakaks, ir meilė turi ribas. Vaidai ir stresai šeimoje. Vaikai mokosi vieni iš kitų. Ir televizija auklėja. Ar mokykloje tėvam yra ką veikti? Kas padės pervargusiems tėvams?
  Pedagogika, referatas(14 puslapių)
  2006-10-12
 • Konfliktai mokyklos bendruomenėje

  Įvadas. Mokinių sąveikos būdai. Mokytojo asmenybės įtaka mokiniui. Mokinių – mokytojų konfliktų priežastys. Vaikų konfliktai. Mokytojų tarpusavio konfliktų ypatybės. Kai kurios konflikto sprendimų situacijos. Išvados.
  Pedagogika, referatas(14 puslapių)
  2006-10-12
 • Krepinio popieriaus galimybės realizuojant kūrybinį sumanumą

  Įvadas. Popierius. Įrankiai ir reikmenys. Darbo vieta. Krepinio popieriaus galimybės ir savybės. Darbai iš krepinio popieriaus. Burbuliukų paveikslas. Arkliukas iš vielos ir krepinio popieriaus. Minkštoji keramika. Popieriniai vitražai. Meškeriojamas krepšiukas. Krepšeliai. Pintinės juostos iš krepinio popieriaus. Popierinės gėlės ir girliandos. Austi kilimėliai iš krepinio popieriaus. Rištinis audimas. Gobeleno audimas. Kutai ir burbuliukai iš krepinio popieriaus. Krepinio popieriaus darbai per dailės ir darbelių pamokas pradinėse klasėse. Pirmas tyrimas. Dailės – darbelių pamokų planai – konspektai. Antras tyrimas. Trečias tyrimas. Praktinis – kūrybinis darbas (tema "Gėlių puokštė"). Praktinis – kūrybinis darbas (tema "Austas kilimėlis"). Išvados.
  Dailė, kursinis darbas(51 puslapis)
  2006-09-20
 • Kvaišalai

  PowerPoint pristatymas "Ką mokiniai turėtų žinoti apie kvaišalus". Darbo tikslas. Uždaviniai. Kvaišalai arba narkotikai. Narkotikų vartojimo priežastys. Priklausomybę sukeliančių medžiagų pasekmės. 10 priežasčių, kodėl reikėtų pasakyti narkotikams tvirtą "Ne". Skubi pagalba perdozavus. Prevencijos metodai.
  Pedagogika, pristatymas(18 )
  2007-05-16
 • Lietuvos kaimo kultūra

  Dvasinė kultūra. Senovės lietuvių religija ir mitologija. Kalendorinių švenčių papročiai ir apeigos. Trumpiausių dienų, Saulės grįžimo ir laiko atsinaujinimo švenčių apeigos. Kalėdos. Vėlinės ir mirusiųjų gerbimo papročiai. Iš vėlinių papročių. Mirusiųjų gerbimo papročiai Aukštaitijoje. Materialinė kultūra. Verslai. Žemdirbystė. Medžioklė. Liaudies medicina.
  Etninė kultūra, referatas(9 puslapiai)
  2007-02-07
 • Masažo priemonė – masažinis takelis

  Įvadas. Masažinis takelis. Savimasažo metodika. Priedas: nugaros masažas (1).
  Medicina, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-10-29
 • Meilė kaip dorovinė vertybė ir santuokos pagrindas

  Įvadas. Meilės galia. Santuokos samprata. Meilės teorija. Išvados.
  Etika, referatas(5 puslapiai)
  2006-10-29
 • Meilė kaip dorovinė vertybė ir santuokos pagrindas (2)

  Meilės sąvoka, meilė kaip santuokos pagrindas. Meilės rūšys, išraiškos formos.
  Socialinė psichologija, analizė(4 puslapiai)
  2007-03-07
 • Miego ir jo sutrikimų poveikis mokinio sveikatai

  Įvadas. Stiprios sveikatos reikšmė vaiko, jaunuolio gyvenime. Miegas ir jo sutrikimai. Miego samprata. Miego trukmė. Miego rūšys ir fazės. Dažniausiai pasitaikantys miego sutrikimai. Miego higiena. Patarimai, kaip geriau užmigti ir išsimiegoti. Miego poveikis sveikatai. Išvados.
  Ligos ir traumos, referatas(12 puslapių)
  2006-10-05
 • Pavydas ir tingėjimas

  Įvadas. Pavydas. Pavydo samprata. Pavydo priežastys. Pavydas šeimoje. Patarimai tėvams, kaip auklėti nepavydžius vaikus. Tingėjimas. Tingėjimo samprata ir priežastys. Patarimai tėvams, kaip ugdyti vaikų darbštumą. Išvados. Tyrimas. Tyrimo išvados. Situacija. Probleminė situacija apie pavydą. Situacijos analizė. Probleminė situacija apie tingėjimą. Situacijos analizė.
  Pedagogika, referatas(15 puslapių)
  2007-03-07
 • Platonas. Jo filosofijos pagrindiniai bruožai

  Įvadas. Platono gyvenimas. Platono raštai. Platonizmas. Platono pažiūros. Platono mokykla. Išvados.
  Senovės filosofija, referatas(11 puslapių)
  2007-05-16
 • Puslapiai:
 • 1
 • 2
Puslapyje rodyti po