Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Atskirų kūno raumenų grupių lavinimo pratimai

  Rankų tiesimas su lubų lynu. Rankų lenkimas su štanga stovint. Pasikėlimai gulint. Štangos arba hantelių spaudimas gulint normaliai. Štangos spaudimas už galvos. Pasikėlimai šlaunies dvigalviui raumeniui vystyti. Blauzdos raumenų lavinimo pratimai. Pasistiebimai stovint. Pėdų kėlimas atsisėdus. Vidinių raumenų lavinimo pratimai. Lyno tempimas treniruoklyje. Pagrindinės preso dalies raumenų lavinimas. Atsilenkimai presui. Kojų ir liemens kėlimas sėdint. Juosmens raumenų lavinimas. Posūkiai į šonus treniruoklyje.
  Sportas, pavyzdys(7 puslapiai)
  2006-03-13
 • Darbuotojų motyvacijos sistemos

  Įvadas. Materialiniai. Atlyginimas. Vienetinio darbo užmokesčio planas. Komandų arba grupių skatinimo planai. Viduriniojo ir aukščiausiojo lygio vadovų skatinimas. Pardavimo darbuotojų skatinimas. Priedai už nuopelnus. Pelno dalijimo planas. Scanlono planas. Rizikos apmokėjimo planas. Psichologiniai. Socialiniai poreikiai. Pagarbos poreikiai. Saviraiška. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2006-03-13
 • Kokybės vadybos specialistai

  Philip Crosby. W. E. Deming. A. Feigenbaum. Joseph M. Juran.
  Kokybės vadyba, konspektas(8 puslapiai)
  2006-03-13
 • Kortelė "Omni ID"

  Įvadas. Omni ID kortelės istorija. Omni ID kortelės rinka. Konkurentai ir jų analizė. Vartotojai ir jų analizė. Unikalus prekybinis pasiūlymas. Omni ID kortelės reklaminis sprendimas ir jo pagrįstumas. Išvados ir pasiūlymai.
  Kita, referatas(12 puslapių)
  2006-02-21