Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Didaktiniai žaidimai, įvairiems ugdymo tikslams siekti

  Žaidimai. Žaidimai smulkiąjai motorikai lavinti. Žaidimas – "Pirštukų teatro" žaidybiniai pratimai (mankštelė). "Pirštukų teatro" žaidybiniai pratimai. Žaidimas – Lego žaidimai. Žaidimai siužetiniam vaidmeniniam žaidimui formuoti. Žaidimas su lėle (šeima). Žaidimas – "Pasikalbėjimas telefonu".
  Specialioji pedagogika, namų darbas(9 puslapiai)
  2011-09-26
 • Labai žymiai, žymiai ir vidutiniškai sutrikusio intelekto vaikai

  Įvadas. Protinio atsilikimo medicininė charakteristika. Protinio atsilikimo paplitimas ir priežastys. Bendrieji protinio atsilikimo požymiai. Protinio atsilikimo laipsniai. Protinio atsilikimo simptomai. Pedagoginio ugdymo charakteristika. Protinio atsilikimo socialinė charakteristika. Socialinė adaptacija gali keistis ir gerėti dėl mokymosi ir reabilitacijos. Vidutinis PA (Protinio atsilikimas). Žymus PA (Protinio atsilikimas). Labai žymus PA (Protinio atsilikimas). Išvados.
  Specialioji pedagogika, referatas(10 puslapių)
  2011-09-26
 • Liberaliosios švietimo politikos charakteristika

  Įvadas. Klasikinio liberalizmo ideologija. Klasikinio liberalizmo ideologinės nuostatos švietime. Liberalios švietimo politikos charakteristikos. Liberalioji švietimo politika. Liberalumo ir demokratijos ypatumai švietimo kontekste. Lietuvos švietimo koncepcijos bruožai modernaus liberalumo kontekste. Mokslinių tyrimų analizė liberaliosios švietimo politikos tematika. Išvados.
  Mokslas ir švietimas, namų darbas(15 puslapių)
  2011-09-08
 • Žaidimas kaip imitavimo, intelektinės ir kalbos pratybos

  Įvadas. Žaidimo kilmė ir esmė. Žaidimo samprata. Žaidimas – poilsis ir malonumas. Žaidimas ir kultūra. Žaidimas – mokymasis iš patirties. Žaidimas – intelektinių fragmentų rinkimas. Žaidimas – spontaniška veikla. Žaidimas – vaikų ugdymo priemonė. Žaidimų skirstymas. Žaidimai lietuvoje. Išvados. Refleksija.
  Pedagogika, referatas(14 puslapių)
  2011-09-08
 • Žiniasklaida ir komunikacija

  Įvadas. Komunikacijos samprata ir reikšmė. Žiniasklaidos samprata ir funkcijos socialiniame kontekste. Vaizdinė žiniasklaida – televizija ir kinas (filmai vaizdo juostose ir kompaktinėse plokštelėse). Televizijos ir kino filmų poveikis. Spausdinta žiniasklaida: knygos ir žurnalai. Knygų ir žurnalų įtaka vaikų raidai. Dialoginė ir daugialypė įranga. Kompiuteriai ir internetas. Vaizdo ir kompiuteriniai žaidimai. Mobilieji telefonai. Garsinės medijos: muzika. Išvados.
  Sociologija, referatas(16 puslapių)
  2011-09-26