Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ekonomika (98)

  Verslo organizacija. Įmonės tikslai. Įmonių tipologija. Juridiniai įmonių tipai. Individualios personalinės įmonės steigimo, veiklos ir likvidavimo ypatumai. Ūkinės bendrijos steigimo, veiklos ir likvidavimo ypatumai. Akcinės bendrovės steigimo, veiklos ir likvidavimo ypatumai. Įmonių specializavimas. Privataus ir viešojo sektoriaus įmonės. Organizacijos samprata. Pagrindinės vadybos funkcijos. Organizacinės įmonės struktūros tipai. Rinkodara. Rinkodaros samprata ir uždaviniai. Rinkų tipai ir jų charakteristikos. Prekės sąvoka. Prekės gyvavimo ciklas. Tyrimų vaidmuo rinkodaroje. Kiekybiniai ir kokybiniai tyrimai ir jų taikymas rinkodaroje. Rinkos segmentavimas. Tikslinės rinkos koncepcijos. Paskirstymo kanalai. Kainos nustatymo metodai. Įmonių investicijų ekonomika. Kapitalo samprata ir struktūra. Pagrindinio kapitalo vertė. Amortizacija. Apyvartinio kapitalo samprata ir sudėtis. Įmonės finansavimo šaltiniai.
  Ekonomika, špera(7 puslapiai)
  2007-02-14
 • Letter: formal letter (2)

  Laiškas anglų kalba. Atsakymas į darbo skelbimą.
  Anglų kalba, laiškas(1 puslapis)
  2006-05-12
 • Makroekonomika (49)

  Bendrojo nacionalinio produkto (BNP) sąvoka. Nominalusis ir realusis bendrasis nacionalinis produktas. Ekonominis (verslo, ūkinės veiklos) ciklas. Visuminė paklausa ir pasiūla. Ekonomikos stabilizavimo pastangos. Nedarbas ir visiškas užimtumas. Infliacija ir defliacija. Fiskalinė politika. Monetarinė politika. Pinigai. Bankai. Bankai ir jų ypatybės. Pinigų "kūrimas". Pinigų politika ir jos priemonės.
  Ekonomika, konspektas(35 puslapiai)
  2007-02-14
 • Srovės linijų lūžis dviejų laidininkų riboje

  Darbo tikslas: susipažinti su ribinėmis sąlygomis srovės tankio vektoriui nevienalyčiame laidininke. Apskaičiuoti to vektoriaus lūžimo ties skirtingo laidumo riba, dėsnį. Darbo schema. Išvados.
  Elektronika, laboratorinis darbas(2 puslapiai)
  2006-01-05
 • Verslo plano rengimas (4)

  Verslo plano rengimas. Verslo plano esmė ir reikšmė. Verslo plano nauda verslininkui. Verslo plano nauda tiekėjams. Verslo plano tikslai. Verslo planui reikalinga informacija. Verslo planui keliami reikalavimai ir jo rengimo etapai. Verslo plano titulinis lapas. Turinys. Verslo plano santrauka. Verslo idėja ir jo aprašymas. Įmonės tikslų ir misijos apibrėžimas. Finansinio plano rengimas. Prognozuojamo pelno ataskaita. Pinigų srautų prognozė.
  Verslo planai, konspektas(9 puslapiai)
  2006-01-05