Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ir dievai paklūsta savo lemčiai

  Lietuvių kalbos rašinys. Užduotis: parašyti rašinėlį tema "Ir dievai paklūsta savo lemčiai". Įrodykite arba paneikite šį teiginį. Norint įrodyti teiginį remtasi Sizifo pavyzdžiu. 274 žodžiai.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2011-03-31
 • Subjekto ir objekto santykis

  Filosofijos rašinys. Užduotis: parašyti pamąstymą tema "Subjekto ir objekto santykis filosofijoje". Potemės rašinyje: Kada žmogus yra žmogus, o kada jis tampa daiktu? Objektu gali būti bet kas. Subjektu gali būti ir tai kas negyva. Pamąstyti, ką daryti, kad tavęs nelaikytų daiktu.
  Filosofija, rašinys(1 puslapis)
  2011-04-01
 • Teisės pagrindai (20)

  5 klausimai: Kokie subjektai turi įstatymo leidybos iniciatyvos teisę ir kokius veiksmus šie subjektai turi atlikti tam, kad šia teise pasinaudotų? Aprašykite mažiausiai tris civilinės teisės principus pateikdami jų sampratą, reikšmę ir praktinio naudojimo pavyzdį. Nurodykite pagrindinius teisės aktus, kurie užtikrina asmens teisę į teisminę gynybą. Paaiškinkite kuo skiriasi nusikalstama veika nuo kitų teisės pažeidimų (civilinio delikto, administracinio teisės pažeidimo, drausminio nusižengimo ar panašiai). Aprašykite mažiausiai tris darbo teisės principus pateikdami jų sampratą, reikšmę ir praktinio naudojimo pavyzdį.
  Teisė, namų darbas(4 puslapiai)
  2011-04-04