Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ebinhauso (Hermann Ebbinghaus) teorijos tyrimas

  Literatūros apžvalga. Darbo tikslas: ištirti Ebenhaus‘o trumpalaikės atminties teoriją. Darbo priemonės: kompiuteris ir speciali programa. Tiriamasis: 20 metų mergina. Rezultatai ir jų aptarimas. Išvados.
  Psichologija, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2011-04-07
 • Miulerio-Lajerio iliuzijos tyrimas (2)

  Darbo tikslas: nustatyti ar iliuzijos dydžiui turi įtakos strėlių antgalių kryptis. Darbo priemonės: kompiuteris ir speciali programa. Tiriamasis: 19 metų mergina. Rezultatai ir jų aptarimai. Skirtumas tarp paklaidų dydžių remiantis Stjudento kriterijumi. Rezultatai. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, laboratorinis darbas(3 puslapiai)
  2011-04-07
 • Pogendorfo iliuzijos tikrinimas (3)

  Darbo tikslas: Nustatyti ar paklaida priklauso nuo tiesių pasvirimo kampo (kampas matuojamas atžvilgiu horizontalios tiesės)? Nustatyti ar paklaidos dydis priklauso nuo nuotolio tarp vertikalių tiesių? Darbo priemonės: kompiuteris su specialia programa. Tiriamasis: 19 metų mergina. Darbo eiga. Rezultatai. Rezultatų aptarimas. Literatūros apžvalga.
  Kognityvinė psichologija, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2011-04-07
 • Regimojo lauko tyrimas

  Literatūros apžvalga. Darbo tikslas: ištirti, ar visose regimojo lauko srityse fiziškai vienodo dydžio objektai monokuliniai (stebint tik kaire arba tik dešine akimi) suvokiami vienodi. Darbo priemonės. Tiriamasis: 19 metų mergina. Rezultatai ir jų aptarimas. 5,7 ir 10 ilgių atkarpos padalinimo santykiai. 13 ir 15 ilgių atkarpos padalinimo santykiai. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2011-03-08
 • Stroop efekto tyrimas (2)

  Literatūros apžvalga. Darbo tikslas: ištirti Stroop‘o efektą. Darbo priemonės: kompiuteris ir speciali programa. Tiriamasis: 19 metų mergina. Rezultatai ir jų aptarimas. Išvados.
  Kognityvinė psichologija, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2011-04-07