Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Auklėjamojo renginio išplėstinis planas: sausio 13 dienos įvykių minėjimas "Atmintis gyva, nes liudija"

  Auklėjamojo renginio, skirto sausio 13 dienos įvykiams paminėti, vedamo Ukmergės vidurinėje mokykloje. Išplėstinis planas. Tema: Atmintis gyva, nes liudija". Tikslai. Renginio parengimas. Renginio eiga. Įvadinė dalis. Pagrindinė dalis. Baigiamoji dalis. Mokinių nuomonė apie sausio 13 dienos minėjimą. Mano nuomonė apie sausio 13 dienos minėjimą. Renginio recenzija.
  Pedagogika, pavyzdys(6 puslapiai)
  2011-02-24
 • Ekonomikos pamokos planas: Pagrindinių šalies gyvenimo lygį vertinančių rodiklių analizavimas. Bendras vidaus produktas

  Klasė: 9 arba 10. Uždaviniai. Trukmė. Pamokos tipas. Mokymo metodai. Priemonės. Trumpa eiga. Išplėstinis pamokos planas. Naujos temos aiškinimas. Naujos medžiagos perteikimas. BVP ir BNP apibrėžimai ir sudedamųjų dalių aiškinimas. BNP (Bendrasis nacionalinis produktas). Ekonominiai pokyčiai ir jų poveikis BVP dydžiui. Medžiagos įtvirtinimas. Namų darbų skyrimas. Apibendrinimas. Priedai (2).
  Pedagogika, pavyzdys(6 puslapiai)
  2011-03-22
 • Pamokos planas: Asmeninio biudžeto sudarymo gebėjimų ugdymas

  Tema. Įvadas. Tikslai: Išsiaiškinti kas yra biudžetas, jo esmę ir kaip jis sudaromas. Uždaviniai. Trukmė. Mokymo priemonės. Mokymo (si) metodai. Pamokos eiga. Įvadas. Pateikti pavyzdžių iš gyvenimo, kaip teko rinktis? Mokiniams: Išspręsti uždavinį. Mokiniams: Ką galima padaryti su pinigais jeigu biudžetas yra perteklinis? Kaip manote, kodėl žmonės taupo? Mokiniams: Kokius žinote pavyzdžius iš gyvenimo , kokiu tikslu žmonės taupė pinigus ir ko jie turėjo tuo laikotarpiu atsisakyti? Ką daro žmonės, kurie išleido daugiau pinigų negu turėjo? Kaip manote, kas lemia žmogaus pajamų dydį? Mokiniams: Dabar išspręsime testą su atvirais atsakymais, kad patikrintume ar visi viską suprato. Pamokos pabaiga.
  Pedagogika, pavyzdys(5 puslapiai)
  2011-03-30
 • Pamokos planas: Bankai. Pagrindinė kaip finansinio tarpininko ir kitos funkcijos

  Tema. Klasė: 9 arba 10. Mokiniai gebės. Metodai. Ekonomikos sąvokos. Įžanga. Pamokos eiga. Taigi palūkanos yra paskolos kaina.
  Pedagogika, pavyzdys(4 puslapiai)
  2011-03-30
 • Pamokos planas: ekonomikos apytakos modelio nagrinėjimas

  Tema: ekonomikos apytakos modelio nagrinėjimas. Klasė: 9 arba 10. Uždaviniai. Trukmė. Mokymo metodai. Priemonės. Trumpa eiga. Išplėstinis pamokos planas. Naujos temos skelbimas. Naujos medžiagos perteikimas. Medžiagos įtvirtinimas. Namų darbų skyrimas. Apibendrinimas. Priedai (7 psl.).
  Pedagogika, pavyzdys(12 puslapių)
  2011-02-24