Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ekonominė - socialinė pažanga XIX amžiuje. Naujų technologijų iškilimas

  Įvadas. Pramoninio perversmo prielaidos. Anglija - pagrindinė pokyčių pradininkė. Visuomenės vaidmuo pramonės perversmo procese Modernizacijos procesai. Antrasis pramonės perversmo etapas – išradimų gausybė. Pramonės revoliucijos pasekmės. Industrializacijos padariniai miestų infrastruktūrai. Išvados.
  Visuotinė istorija, referatas(9 puslapiai)
  2011-02-07
 • Kaip spręsti problemas?

  Problemų sprendimų komandos. Kaip spręsti problemas. Kaip spręsti problemas komandų pagalba. Komandos formavimas. Kaip sudaryti efektyvią komandą. Kaip, naudojantis formavimo principais, suburti efektyviai dirbančią komandą. Komandos narių vaidmuo. Kaip suburti kuo efektyviau dirbančią komandą. Bendravimo įtaka. Kaip plėtoti gerus tarpusavio santykius. Kaip remiantis įvairiais bendravimo santykiais skatinti gerus tarpusavio ryšius. Konfliktų sprendimas. Kaip valdyti konfliktą.Kaip vengiant aistrų valdyti konfliktą. Johari langas. Kaip nustatyti, ką geriausias draugas nuslėpė nuo jūsų. Kaip naudojantis Johari langu nustatyti, ką geriausias draugas nuslėpė nuo jūsų. Problemų sprendimas. Kaip valdyti problemos paieškos, įvertinimo, sprendimo ir pritaikymo procesus praktikoje. Kaip valdyti problemų paieškos, įvertinimo, sprendimo ir įgyvendinimo praktikoje procesus. Kaip pašalinti barjerus, trukdančius bendradarbiauti skirtingiems organizacijos padaliniams.
  Personalo vadyba, konspektas(21 puslapis)
  2011-02-15
 • Ugdomoji pamokos analizė (18)

  Bendrosios žinios apie pamoką. Dalykas: matematika. Pamokos protokolas. Lentelė: Pamokos dalys ir laikas; Mokytojo veikla; Mokinio veikla; Pastabos. Pamokos analizės schema. Pamokos struktūros ir tikslų atitikimas. Racionalus laiko panaudojimas. Mokinių veiklos krūvio paskirstymas. Pamokos turinio apimtis. Lavinamasis ir auklėjamasis efektyvumas. Mokymo/si metodai, jų naudojimo efektyvumas. Pamokos organizavimas (mokytojo ir mokinių darbo derinimas, instruktavimas, stebėjimas, grupinio ir individualaus darbo derinimas). Mokytojo ir mokinių santykiai. Auklėjimo principų laikymasis.
  Pedagogika, namų darbas(6 puslapiai)
  2011-02-07
 • Verslo planas: langų sandarinimas ir apdailos darbai "Apdaila"

  Santrauka. Verslo esmė ir ketinimai. Verslo aprašymas. Pagrindiniai sėkmės kriterijai. Tikslai. Rinkos analizė. Rinkos tyrimas ir jo rezultatai. Pagrindiniai konkurentai. Pagrindiniai tiekėjai. Pardavimų prognozės. Gamyba. Technologinis procesas. Gamybos savikaina. Marketingas. Kainų strategija. Platinimo kanalai. Reklama ir skatinimas. Finansiniai duomenys. Finansinių rezultatų prognozės. Lūžio taško analizė. Vadyba. Organizacinė struktūra. Atlyginimai. Įdarbinimas. Darbuotojų motyvavimas. Nuosavybė. Veiklos struktūra. Finansavimas, nuosavybės forma. Didžiausios rizikos ir problemos. Priedai (2).
  Verslo planai, referatas(26 puslapiai)
  2011-05-03