Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Fiskalinės politikos esmė ir tikslai (2)

  Įvadas. Tyrimo tikslas. Išanalizuoti, kokia yra fiskalinės politikos esmė ir tikslai. Fiskalinė politio. Valstybės fiskalinės politikos esmė. Valstybės pajamos ir išlaidos mokesčių sistema. Valstybės biudžetas ir jo sandara. Valstybės biudžeto deficito finansavimo priemonės. Diskretinė fiskalinė politika. Nediskretinė fiskalinė politika. Fiskalinės politikos įgyvendinimo problemos. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(12 puslapių)
  2010-12-08
 • Nedarbo lygis ir bedarbių skaičius Lietuvos apskrityse

  Įvadas. Nedarbas. Nedarbas ir jo priežastys. Natūralusis nedarbo lygis. Nedarbo priežastys. Nedarbo tipai. Nedarbo pasekmės ir nuostoliai. Pagrindiniai nedarbo rodikliai. Nedarbo lygio ir bedarbių pokytis Lietuvos apskrityse 2008-2009 metais. Pagrindinės nedarbo priežastys Lietuvoje. Išvados. Priedai (1).
  Makroekonomika, referatas(13 puslapių)
  2011-04-22
 • Prekybiniai baldai, įranga ir inventorius: kanceliarinių prekių parduotuvė "Sidabrinis medis"

  Įvadas. Prekybiniai baldai, įranga ir inventorius. Prekybiniai baldai. Prekybinė įranga. Prekybos inventorius. UAB "Sidabrinis medis". Kanceliarinių prekių parduotuvė "Sidabrinis medis". Prekybiniai baldai, įranga ir inventorius naudojami kanceliarinių prekių parduotuvėje "Sidabrinis medis". Išvados.
  Kita, namų darbas(8 puslapiai)
  2011-06-27
 • Žmonių evakuacijos iš pastatų trukmės skaičiavimas

  Užduotis: Apskaičiuoti evakuacijos laiką iš auditorijos. Duota. Sprendimas. Išvada. Medinių konstrukcijų ribinės laikančiosios galios gaisro atveju skaičiavimas. Užduotis. Apskaičiuoti medinės konstrukcijos atsparumo laiką gaisro atveju, kai ji yra gniuždoma centriškai ir lenkiama. Duota. Išvada.
  Sauga, laboratorinis darbas(7 puslapiai)
  2011-11-22