Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Įmonės gamybos proceso planavimas: UAB "Turtmeda"

  Įvadas. Gamybos proceso esmė. Gamybos proceso elementai. Gamybos procesų rūšys ir fazės. Gamybos tipai ir jų charakteristika. Įmonės gamybos proceso planavimo samprata. Produkcijos pardavimo ir gamybos planavimas. Aprūpinimo pagrindinėmis medžiagomis planavimas. Energijos poreikio ir išlaidų planavimas. Personalo ir amortizacinių atskaitymų planavimas. Gamybos kaštų planavimas. Medžiagų ir prekių atsargų planavimas. Parduodamos produkcijos gamybos kaštų planas ir veiklos sąnaudų planavimas. Gaminių kainos apskaičiavimas. Įmonės pajamų ir pelno planavimas. Apyvartinių lėšų planavimas. Pagrindinių ekonominių rodiklių planavimas. UAB "Turtmeda" gamybos proceso planavimas. Įmonės veiklos pristatymas. UAB "Turtmeda" produkcijos pardavimo ir gamybos planavimas. UAB "Turtmeda" pagrindinių medžiagų planavimas. UAB "Turtmeda" energijos poreikio ir išlaidų planavimas. UAB "Turtmeda" personalo ir amortizacinių atsiskaitymų planavimas. UAB "Turtmeda" gamybos kaštų planavimas. UAB "Turtmeda" medžiagų ir prekių atsargų planavimas. UAB "Turtmeda" parduodamos produkcijos gamybos kaštų planas ir veiklos sąnaudų planavimas. UAB "Turtmeda" gaminių kainos apskaičiavimas. UAB "Turtmeda" pajamų ir pelno planavimas. UAB "Turtmeda" nebaigtos gamybos ir apyvartinių lėšų planavimas. UAB "Turtmeda" pagrindinių finansinių gamybos rodiklių planavimas. Išvados.
  Vadyba, kursinis darbas(44 puslapiai)
  2012-03-23
 • Nedarbo priežastys bei pasekmės Lietuvoje

  Įvadas. Nedarbo samprata. Nedarbo rūšys. Nedarbo priežastys. Nedarbo pasekmės. Nedarbo priežastys bei pasekmės lietuvoje tyrimas. Tyrimo metodika. Tyrimo rezultatai ir jų aptarimas. Nedarbo priežasčių bei pasekmių tyrimo analizė. Nedarbo mažinimo priemonės. Išvados. Rekomendacijos. Priedai (anketa).
  Makroekonomika, referatas(29 puslapiai)
  2012-03-23
 • Statistinės priklausomybės tyrimas

  Ekonometrikos namų darbas. Statistinės priklausomybės tyrimas. Duota imtis. Rasti: Be kompiuterio veiksnio X vidurkį, dispersiją, pataisytą dispersiją, standartinį nuokrypį, pataisytą standartinį nuokrypį, modą ir medianą. Randame tiesinės statistinės priklausomybės stiprumą tarp veiksnių X ir Y. Statistinės priklausomybės matematinį modelį – regresijos lygtį. Prognozę prognozę. Šios prognozės pasikliautinąjį intervalą su 85% ir 99% pasikliovimo tikimybėmis.
  Ekonomika, namų darbas(9 puslapiai)
  2010-09-09