Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Pedagogų socialinės kompetencijos ugdymas

  Pedagogų socialinės kompetencijos svarba profesinėje veikloje. Pedagogų socialinės kompetencijos ypatumai pradinėje mokykloje. Pedagogų vertybinės nuostatos. Gebėjimas pažinti mokinį bei socialinę aplinką. Bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių plėtojimas. Svarbiausi pedagogo asmenybės bruožai. Pedagogų kvalifikacijos ir socialinės kompetencijos tobulinimas. Pedagogų socialinės kompetencijos ugdymo empirinis tyrimas. Tyrimo organizavimas. Tyrimo rezultatai ir analizė. Pedagogų nuomonė apie socialinės kompetencijos ugdymo ypatumus pradinėje mokykloje. Mokyklos vadovo požiūris į pedagogų socialinę kompetenciją ir jos plėtojimo galimybes. Išvados.
  Pedagogika, diplominis darbas(47 puslapiai)
  2006-01-10
 • Pedagogų, organizuojančių papildomą ugdymą, kvalifikacija ir galimybės ją tobulinti

  Įvadas. Pedagogo asmenybės prigimtis ir patirties realizavimas veikloje. Papildomas ugdymas – mokymo proceso tąsa ir papildymas. Papildomo ugdymo įstaigos, pedagogų kvalifikacija ir galimybės ją tobulinti. Papildomo ugdymo organizavimo pokyčiai. Mokslo ir studijų institucijos. Papildomo ugdymo planų įgyvendinimas. Ugdymo turinio sklaidos programa. Švietimo naujovių ir iniciatyvų programa. Išvados.
  Pedagogika, referatas(22 puslapiai)
  2006-01-19
 • Renė Dekartas

  Klasikinio racionalizmo filosofas Rene Dekartas. Viduramžio ir naujųjų laikų mąstymo takoskyra. Pažinimo teorija. Skaičių mokslo filosofija.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-18
 • Viduramžiai (3)

  Įžanga. Menas ir grožis viduramžių estetikoje. Viduramžių estetinė pajauta ir dvasinės kultūros bruožai. Romaniškoji estetika ir menas. Gotika ir scholastinės estetikos principai. Viduramžių dailė ir architektūra Lietuvoje. Manuskriptų puošyba. Įstabiosios freskos. Molbertinė tapyba. Išvados.
  Dailė, referatas(17 puslapių)
  2006-01-19