Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • 5 elektronikos laboratoriniai darbai (2)

  5 elektronikos laboratoriniai darbai. Pirmas laboratorinis darbas. Puslaidininkinio diodo tyrimas. Darbo tikslas. Darbo eiga ir rezultatai. Dvipolio tranzistoriaus tyrimas. Darbo tikslas. Darbo eiga ir rezultatai. Trečias laboratorinis darbas. Emiterinio kartotuvo tyrimas. Darbo tikslas. Darbo eiga ir rezultatai. Ketvirtas laboratorinis darbas. Tranzistorinio stiprintuvo pakopos tyrimas. Darbo tikslas. Darbo eiga ir rezultatai. Penktas laboratorinis darbas. Operacinio stiprintuvo tyrimas. Darbo tikslas. Darbo eiga ir rezultatai.
  Elektronika, laboratorinis darbas(20 puslapių)
  2011-12-13
 • Elektrostatinio lauko tyrimas (12)

  Darbo tikslas - prisiminti pagrindines elektrostatinio lauko charakteristikas, ištirti ekvipotencialinių paviršių formas, nubrėžti elektrostatinio lauko stiprio linijas ir apskaičiuoti lauko stiprio modulį pasirinktuose lauko taškuose. Teorinė dalis. Darbo metodika. Laboratorinis darbas. Išvados.
  Elektromagnetizmas, laboratorinis darbas(4 puslapiai)
  2010-04-22
 • Varžos matavimas Vitstono tilteliu

  Darbo tikslas - susipažinti su metalų ir puslaidininkių elektroninio laidumo teorijos pagrindais, išmokti matuoti varžą Vitstono tilteliu ir nustatyti, kaip varža priklauso nuo temperatūros. Teorinė dalis. Darbo metodika. Laboratorinis darbas. Išvados.
  Fizika, laboratorinis darbas(5 puslapiai)
  2010-04-29