Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Aplinkos ir žmonių saugos užtikrinimo priemonės įmonėje: "UAB "Gėlių pasaulis"

  Įvadas. UAB "Gėlių pasaulis" vygdoma veikla. Saugos darbe vidinės kontrolės organizavimas įmonėje. Įmonės darbuotojų instruktavimas ir mokymas. Uždarosios akcinės bendrovės "Gėlių pasaulis" saugos ir sveikatos instrukcijų sąrašas. Saugos ir sveikatos reikalavimai UAB "Gėlių pasaulis" darbo vietoms ir darbų organizavimui. Gaisrinės saugos priemonės. Išvados.
  Sauga, namų darbas(13 puslapių)
  2011-10-10
 • Bendras sklypo projektas ir vienmečių gėlių gėlynas

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti esamą sklypo padėtį, pateikti suprojektuotą vienmečių gėlių gėlyną, taip pat aprašyti gėlyno įrengimą ir priežiūrą. Projektuojamo sklypo aprašymas. Vietos ir gėlių parinkimas gėlynui. Gėlių asortimentas. Vienmečių gėlių sėjos gidas. Gėlyno įrengimas ir dirvožemio paruošimas. Gėlių priežiūra. Išvados.
  Žemės ūkis, namų darbas(6 puslapiai)
  2011-01-20
 • Gėlininkystes praktikos ataskaita (3)

  Įvadas. Darbo tikslas: Ugdyti gebėjimus, įtvirtinti žinias susijusius su želdinių formavimo, projektavimo ir priežiūros klausimais. Gėlyno esamos padėties vertinimas Augalų rūšinė sudėtis. Rudenį gėlyne atliekami darbai. Gėlyne augančių gėlių dauginimo būdai. Gėlių ankstyvojo pražydinimo technologijos. Žydinčios vejos įrengimas. Išvados.
  Žemės ūkis, praktikos ataskaita(10 puslapių)
  2011-01-20
 • Kapo karalystės floros įvairovė ir paplitimas

  Įvadas. Referato tikslas: Susipažinti su Kapo karalystės floros įvairove, įvertinti ir aprašyti šio regiono augaliją, jos paplitimą. Pietų Afrikos geografinė padėtis. Klimatas ir reljefas. Pietų Afrikos dydis ir provincijos. Kapo floros karalystė. Kapo karalystės augalų rūšys. Invaziniai augalai Kapo karalystėje. Išvados. Priedai (5 nuotraukos).
  Gamtinė geografija, namų darbas(14 puslapių)
  2011-01-21
 • Sumedėję augalai laisvoms gyvatvorėms, jų auginimas, pritaikymas ir priežiūra želdynuose

  Įvadas. Darbo tikslas: Pateikti, kokius sumedėjusius augalus galima parinkti laisvoms(nekarpomoms) gyvatvorėms. Aprašyti jų auginimą ir priežiūrą želdynuose. Gyvatvorių klasifikacija ir jų tipai. Spygliuočiai augalai tinkantys laisvoms gyvatvorėms. Lapuočiai augalai tinkantys laisvoms gyvatvorėms. Žydinčios ir dekoratyvios gyvatvorės. Apsauginės gyvatvorės. Mišrios gyvatvorės. Vietos paruošimas ir gyvatvorės sodinimas. Sodinukų kiekis ir kokybė. Sodinimas. Gyvatvorės priežiūra. Laisvos gyvatvorės genėjimas. Laistymas ir tręšimas. Gyvatvorės paruošimas žiemai. Išvados.
  Kita, referatas(16 puslapių)
  2010-04-06
 • Svetainės interjero projektas: kambariniai augalai

  Įvadas. Darbo tikslas: parinkti kambarinius augalus svetainei pritaikant juos prie interjero stiliaus, pagal jų bioekologinius poreikius. Bendras svetainės aprašymas. Parinktos kambarinės gėlės ir jų bioekologiniai poreikiai. Gėlių asortimentas ir jų bioekologiniai poreikiai. Augalų aprašymas. Svarbiausi gėlių priežiūros darbai. Išvados.
  Žemės ūkis, namų darbas(8 puslapiai)
  2011-01-21
 • Žagarės parko dendrologinė analizė

  Dendrologijos savarankiškas darbas Nr. 2. Įvadas: Darbo tikslas. Susipažinti su Žagarės parku ir atlikti dendrologinę šio parko analizę. Želdynų ir želdinių charakteristika. Želdynų ir želdinių reikšmė. Želdynų skirstymas. Želdynų kompozicijos. Bendra Žagarės parko analizė. Geografinė padėtis. Parko įkūrimo istorija. Parko aplinka. Parko dendrologinė analizė. Parko dendroflora. Sumedėjusių augalų fenologinės fazės. Išvados. Priedai (2).
  Kita, namų darbas(16 puslapių)
  2011-01-21