Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Lietuvos Respublikos civilinės saugos ir gelbėjimo sistema

  Įvadas. Lietuvos Respublikos civilinės saugos ir gelbėjimo sistema. Civilinės saugos departamento funkcijos ir struktūra. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento funkcijos ir struktūra. Vidinė komunikacija departamentuose. Išorinė departamentų komunikacija. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento struktūros tobulinimo ir komunikacijos gerinimo perspektyvos. Priedai (schemos). Išvados.
  Sauga, referatas(16 puslapių)
  2005-12-12
 • Saugumo darbe teisinis reguliavimas

  Įžanga. Saugumo darbe teisinis reguliavimas. Saugumo darbe teisinio reguliavimo šaltiniai ir jų raida. Darbdavių ir darbuotojų pareigos, užtikrinant saugumą darbe. Atestavimas ir instruktavimas. Nelaimingi atsitikimai darbe ir profesinės ligos. Saugumo darbe valdymas ir kontrolė. Atsakomybė, pažeidus saugumo darbe reikalavimus. Išvados.
  Darbo teisė, referatas(8 puslapiai)
  2005-12-09
 • Verslo komunikacija ir etika

  Įžanga. Plungės rajono policijos komisariatas Lietuvos policijos sistemoje. Policijos komisariato struktūros ir valdymas. Komunikacija policijos komisariate. Išorinė policijos komisariato komunikacija. Policijos komisariato struktūros ir komunikacijos gerinimo perspektyvos. Išvados.
  Etika, referatas(10 puslapių)
  2005-12-12