Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Alkoholio kontrolė ir prevencija

  PowerPoint pristatymas. Alkoholis. Alkoholio vartojimas. Pagrindinės pirminės prevencijos ir strategijos. Teisiniai veiksniai. Teisės aktai reguliuojantys alkoholio vartojimą. Geroji alkoholio pusė. Naujas požiūris į alkoholį. Saikingas alkoholio vartojimas.
  Biologija, pristatymas(13 )
  2010-02-11
 • Liepa

  Liepa. Mokslinė klasifikacija. Augalo morfologija. Geografinė būklė. Veikliosios medžiagos ir taikymas. Liepa kosmetikoje. Man žinomi kosmetiniai gaminiai.
  Kita, namų darbas(3 puslapiai)
  2011-03-24
 • Visuomenės sveikata (5)

  Visuomenės sveikatos dalyko egzamino klausymų atsakymai. Kas tai yra visuomenės sveikata, kokia jos misija ir pagrindinės funkcijos? Kokia sveikatos apibrėžimų biomedicininės, sociologinės, psichologinės kategorijų esmė? Kokia yra holistinės sveikatos koncepcijos esmė? Kokia neprofesionalių sveikatos koncepcijų esmė? Kas tai yra sveikatos balansas ir sveikatos potencialas? Kaip skirstomi sveikatos netolygumai pasaulyje ir Lietuvoje? Kokie veiksniai sąlygoja sveikatos netolygumus? Kokiomis dimensijomis suprantamas sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumas? Apibūdinkite kiekvieną iš jų. Kokios sveikatos netolygumų pasekmės? Kokios žmonių grupės yra nepalankiausios sveikatos požiūriu? Išvardinkite sveikatos netolygumų priežastis pagal M. Whitehead. Kokius žinote sveikatą veikiančius veiksnius? Apibūdinkite jų poveikį sveikatai. Kokius žinote sveikatos politikos formavimo principus? Kokius išskirtumėte Nacionalinės sveikatos koncepcijos (1991) teiginius, liudijančius apie naują sveikatos politiką? Kokie buvo iškelti pagrindiniai Lietuvos sveikatos programos (1998) tikslai? Kokias žinote šalyje vykdomas prevencines programas? Apibūdinkite jas. Kokius žinote "Sveikata visiems XXI amžiuje" siekinius? Kas tai yra Lietuvos nacionalinė sveikatos sistema (LNSS)? Kas tai yra sveikatinimo veikla? Kokie sveikatinimo veiklos tikslai? Kas tai yra asmens sveikatos priežiūra, visuomenės sveikatos priežiūra? Kokia LNSS struktūra? Kas tai yra LNSS vykdomieji subjektai? Kas tai yra LNSS ištekliai? Kokie yra sveikatos priežiūros lygiai? Kaip suprantate sveikatos stiprinimo sąvoką? Kokie pagrindiniai sveikatos stiprinimo principai pagal Pasaulio sveikatos organizaciją? Kokios pagrindinės sveikatos stiprinimo strategijos yra suformuluotos Otavos chartijoje (1986)? Kokios sveikatos stiprinimo veiklos sritys išskiriamos pagal A. Tannahill sveikatos stiprinimo modelį? Ką apima profesinės sveikatos priežiūros sistema? Kokie profesinės sveikatos priežiūros sistemos tikslai? Kas tai yra profesinė rizika? Kokie gali būti profesinės rizikos laipsniai ir kuo jie skiriasi? Kas tai yra kenksmingas darbo aplinkos veiksnys? Kokie gali būti kenksmingi darbo aplinkos veiksniai? Kas tai yra kosmetikos gaminys? Kas tai yra priminė pakuotė? Kas tai yra antrinė pakuotė? Kas tai yra kosmetikos gaminio notifikavimas? Paaiškinkite procedūrą plačiau. Kas tai yra kosmetikos gaminių ženklinimas? Paaiškinkite plačiau. Apibūdinkite A ir B kategorijos paslaugas. Kokie reikalavimai keliami asmenims, teikiantiems grožio paslaugas? Kokie reikalavimai keliami patalpoms teikiant grožio paslaugas? Kas tai yra leidimas-higienos pasas? Kokiu tikslu jis išduodamas.
  Sveika gyvensena ir higiena, konspektas(5 puslapiai)
  2011-03-24