Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Baigiamosios praktikos ataskaita: statybos techninė priežiūra, projektų rengimas, nekilnojamojo turto vertinimas UAB "Delfa"

  Baigiamosios praktikos užduotis. Baigiamosios praktikos įvertinimas. Įmonės veiklos aprašymas. Įmonės aplinka. Įmonės atsargų valdymo sistema. Įmonės taikomos rinkodaros priemonės. Išvados, pasiūlymai dėl įmonės veiklos organizavimo.
  Įmonių aprašymai, praktikos ataskaita(7 puslapiai)
  2006-05-09
 • Fiskalinė politika (3)

  Darbo tikslas: susipažinti su valstybės vaidmeniu ekonomikoje, susipažinti su fiskaline politika, susipažinti su valstybės biudžetu, susipažinti su nedarbu ir infliacija, susipažinti su užimtumo teorijomis ir principais. Fiskalinė politika. Pagrindinis fiskalinės politikos tikslas. Valstybės biudžetas. Fiskalinė politika kaip priemonė ekonomikai stabilizuoti. Nedarbas ir valstybės vaidmuo. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(9 puslapiai)
  2005-12-07
 • Įmonės vidinė aplinka: UAB "Almeida"

  Įvadas. Organizacijos vidaus aplinka. Vidinių veiksnių sistema. Įmonės "Almeida" vidinė aplinka. Išvados.
  Įmonių aprašymai, referatas(13 puslapių)
  2006-02-14
 • Kaštai (3)

  Įvadas. Tikslai. Gamybos kaštų klasifikavimas. Trumpasis ir ilgasis laikotarpis. Ekonominė kaštų samprata. Kaštų ir pajamų įvertinimas. Išvados.
  Mikroekonomika, referatas(16 puslapių)
  2006-05-09
 • Konferencijos organizavimas: "Žalieji stogai"

  Tema. Užduotys. Tikslai. Organizatoriai. Vedėjas. Svečiai. Organizatorių pareigos. Resursai. Pagrindiniai rėmėjai. Išvados.
  Vadyba, namų darbas(4 puslapiai)
  2006-04-12