Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbo sutartis (2)

  Darbo sutartis, jos požymiai. Darbo sutarties pasibaigimas-jo samprata. Darbo sutarties pasibaigimas šalių susitarimu. Darbo sutarties pasibaigimas darbuotojo pareiškimu. Darbo sutarties nutraukimas darbdavio iniciatyva. Išeitinės pašalpos. Darbo sutarties nutraukimas be įspėjimo. Darbo sutarties nutraukimas darbdavio bankroto atveju. Apibendrinimas.
  Darbo teisė, referatas(8 puslapiai)
  2005-12-06
 • Įmonės makroaplinkos analizė: viešbutis "Romantic"

  Įvadas. Įmonės makroaplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė ir kultūrinė aplinka. Politinė ir teisinė aplinka. Mokslinė ir technologinė aplinka. Gamtinė aplinka. Išvados.
  Rinkodara, namų darbas(7 puslapiai)
  2006-10-13
 • Motyvų esmė ir funkcijos

  Motyvacijos teorijos. Instinktų teorija. Potraukių mažinimo teorija. Sužadinimo teorija. Paskatų teorija. Priešingo proceso teorija. Motyvai. Motyvų funkcijos. Įsisąmoninti ir neįsisąmoninti motyvai. Motyvų kova ir kaita. Išvada.
  Asmenybės psichologija, referatas(6 puslapiai)
  2005-12-06
 • Statistinis tyrimas: vieno mėnesio namų ūkio išlaidos

  Namų ūkio tipas. Vieno mėnesio keturių asmenų šeimos namų ūkio išlaidos litais. Mėnesio vienos dienos ir vidutinių išlaidų vienam šeimos nariui skaičiavimas. Kiekvienos išlaidos procentinės dalies apskaičiavimas visų vartojimo išlaidų atžvilgiu. Namų darbo užduotis. Išlaidų grupavimas ir vidutinės nuokrypos nuo dienos vidurkio paskaičiavimas. Išlaidų ribų apskaičiavimas visiems matams su tikimybe 0,954. Gautų rodiklių lyginimas su respublikos atitinkamo namų ūkio tipo rodikliais.
  Statistika, tyrimas(10 puslapių)
  2006-10-13
 • Valdymo apskaitos samprata

  Valdymo apskaita – sprendimų priėmimo sistema. Valdymo apskaitos samprata. Išlaidų klasifikavimas ir jų apskaita. Tiesioginės ir netiesioginės išlaidos, jų rūšys. Atsargų apskaita ir įvertinimo metodai. Konkrečių kainų metodas.
  Apskaita, referatas(16 puslapių)
  2006-10-13
 • Valdymo funkcijos

  Valdymo funkcijos samprata ir struktūra. Planavimas. Planavimo esmė. Planavimo proceso etapai. Planų tipai pagal planuojamą laikotarpį ir turinį. Organizavimas. Organizavimo funkcijos samprata ir jos etapai. Valdymo struktūros. Motyvavimas. Motyvavimo esmė ir tikslai. Darbuotojų veiklos motyvavimo būdai. Kontrolė. Kontrolės esmė ir tikslai. Kontrolės funkcijos ir organizavimo principai. Praktinė užduotis.
  Vadyba, referatas(14 puslapių)
  2006-10-13