Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dalykinės komunikacijos reikšmė, formuojant įmonės įvaizdį (2)

  Dokumentų valdymo referatas. Įvadas. Darbo tikslas – atskleisti, kokia yra dalykinės komunikacijos reikšmė, formuojant įmonės įvaizdį. Dokumentas ir jo skirstymas. Tvarkomųjų dokumentų įforminimas. Įsakymas. Nutarimas, sprendimas. Potvarkis. Dokumentacijos svarba formuojant įmonės įvaizdį. Išvados.
  Raštvedyba, referatas(11 puslapių)
  2009-11-12
 • Homoseksuali partnerystė

  Šeimos pedagogikos ir psichologijos referatas. Įvadas. Homoseksualumo samprata. Požiūriai į homoseksualią partnerystę. Homoseksualų teisių pripažinimas. Homoseksualų šeimos. Nusikaltimai prieš homoseksualus. Išvados.
  Pedagogika, referatas(13 puslapių)
  2011-06-02
 • Lietuvos ir Japonijos švietimo politikos lyginamoji analizė

  "Švietimo politikos" rašto darbas. Įvadas. Švietimo politikos samprata. Lietuvos ir Japonijos švietimo strategijų panašumai ir skirtumai. Lietuvos ir Japonijos švietimo politikos tikslai. Lietuvos ir Japonijos švietimo politikos uždaviniai. Lietuvos ir Japonijos švietimo politikos vertybės ir principai. Lietuvos ir Japonijos švietimo politikos taktikos palyginimas. Išvados.
  Pedagogika, referatas(11 puslapių)
  2011-06-02
 • Neformalioji meninio ugdymo veikla bendrojo lavinimo mokykloje

  Įvadas. Meninio ugdymo samprata ir nauda. Muzika ir jos reikšmė ugdytiniui. Dailė ir jos poveikis vaikui. Drama bei jos nauda ugdytiniui. Šokis ir jo reikšmė ugdytiniui. Neformalaus meninio ugdymo galimybės. Neformalaus meninio ugdymo veikla mokykloje. Pagrindinės neformalaus meninio ugdymo organizavimo problemos. Išvados.
  Pedagogika, kursinis darbas(15 puslapių)
  2011-06-02
 • Suaugusiojo socialinė raida: draugystė

  Įvadas. Tikslas - pabandyti išsiaiškinti, kokią vietą suaugusio socialinėje raidoje užima draugystė. Draugystės samprata ir esmė. Artimų ryšių ir atsitiktinių kontaktų skirtumai. Artimos draugystės funkcijos. Draugystės ir giminystės ryšys. Lyčių skirtumai. Draugiškų ryšių raida gyvenimo eigoje. Išvados.
  Pedagogika, namų darbas(5 puslapiai)
  2009-11-04
 • Taikomoji drama mano specialybėje

  Taikomosios dramos referatas. Įvadas. Darbo tikslas - išsiaiškinti, kuo siejasi taikomoji drama su edukologijos specialybe. Pedagogo artistiškumas. Naudingas dramos poveikis ugdytiniui. Išvados.
  Pedagogika, referatas(7 puslapiai)
  2009-11-04