Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Bendroji funkcijos tyrimo ir jos grafiko braižymo schema

  Bendroji funkcijos tyrimo schema. Bendroji funkcijos tyrimo schema. Funkciją tiriame pagal tokią schemą. 20 variantas. Nustatome funkcijos apibrėžimo srity. Nustatome ar funkcija lyginė ar nelyginė. Ieškome taškų,kuriuose funkcijos grafikas kerta koordinačių ašis. Funkcijos monotoniškumo (didėjimo ir mažėjimo) taškai bei ekstremumai. Grafiko iškilumo taškai. Grafiko asimptotės. Grafikas.
  Matematika, namų darbas(5 puslapiai)
  2005-11-30
 • Pavarų skaičiavimas

  Pavaros aprašymas. Pavaros kinematinė schema. Kinematinis skaičiavimas ir variklio parinkimas. Bendras naudingumo koeficientas. Reikalingas elektros variklio galingumas. Pavaros bendras perdavimo skaičius. Reikalingas elektros variklio sukimosi dažnis. Variklio parinkimas. Koreguojame perdavimo skaičių. Velenų kampiniai greičiai. Velenų sukimo momentai (nominalūs). Medžiagos parinkimas. Medžiagos velenams. Medžiagos krumpliaračiams. Reduktoriaus korpuso ir jo dangtelio medžiaga. Guolių ir velenų dangtelių medžiaga. Pleištų medžiaga. Uždaros cilindrinės įstrižakrumplės pavaros skaičiavimas. Velenų skaičiavimas ir komponavimas. Varomojo veleno skaičiuojamoji schema ir jėgos, veikiančios sukabinime. Riedėjimo guolių parinkimas ir patikrinimas. Pleištų parinkimas ir patikrinimas. Movų parinkimas. Reduktoriaus korpuso konstrukciniai matmenys. Reduktoriaus tepimas. Surinkimo aprašymas.
  Mechanika, kursinis darbas(16 puslapių)
  2006-05-01
 • Pavarų skaičiavimas (2)

  Pavaros aprašymas. Pavaros kinematinė schema. Kinematinis skaičiavimas ir variklio parinkimas. Medžiagų parinkimas ir charakteristika. Uždaros cilindrinės ševroninės pavaros skaičiavimas. Velenų skaičiavimas ir eskizinis reduktoriaus komponavimas. Varančiojo veleno. Varomojo veleno skaičiavimas ir ji veikiančios jėgos. Riedėjimo guolių parinkimas ir patikrinimas. Pleištų parinkimas ir patikrinimas. Movų parinkimas. Reduktoriaus tepimas. Surinkimo aprašymas.
  Mechanika, kursinis darbas(14 puslapių)
  2006-05-01
 • Pavarų skaičiavimas (3)

  Pavaros aprašymas. Variklio parinkimas ir kinematinis skaičiavimas. Medžiagų parinkimas ir charakteristika. Pavaros skaičiavimas. Uždaros cilindrinės ševroninės pavaros skaičiavimas. Trapecinio diržo atviros pavaros skaičiavimas. Velenų skaičiavimas ir eskizinis reduktoriaus komponavimas. Riedėjimo guolių parinkimas ir patikrinimas. Pleištų parinkimas ir patikrinimas. Movų parinkimas. Reduktoriaus korpuso konstravimas. Reduktorių tepimas. Surinkimo aprašymas.
  Mechanika, namų darbas(13 puslapių)
  2006-05-01
 • Standartizacija ir techniniai matavimai

  Atsižvelgiant į detalių paskirtį ir darbo sąlygas, nurodytiems cilindriniams sujungimams. Liniuote išmatuoju nominalius matmenis brėžinyje. Tikrinu nominalius matmenis pagal GOST 6636-69 standartą. Parinkti suleidimus ir tikslumą; Apskaičiuoti pagrindinius matmenis trims skirtingiems sujungimams; Nubraižyti skylės ir veleno tolerancijos laukų išsidėstymo schemos; Apskaičiuoti tarpų ir įvaržų skaitines reikšmes; Apskaičiuoti sujungimo tolerancija; Nurodytam sujungimui paskaičiuoti darbinius ir kontrolinius kalibrus; Apskaičiuoti ribinius ir pagaminimo matmenis; Gautus rezultatus suvesti i lentelę; Nubraižyti kalibrų tolerancijos laukus; Nurodytam sujungimui parinkti universalias matavimo priemones; Nubraižyti matavimo priemonės principinę schemą ir aprašyti veikimo principą; Nurodytiems riedėjimo guoliams: Nubraižyti tolerancijos laukų išsidėstymo schemą; Nubraižyti jungiamų detalių su guoliais eskizus; Nurodytam srieginiam sujungimui: Parinkti pagrindinius matmenis; Apskaičiuoti ribinius matmenis ir rezultatus suvesti į lentelę; Nubraižyti tolerancijos laukus; Nubraižyti srieginį sujungimą, nurodant visus pagrindinius matmenis; Nurodytam pleištiniui ar iždrožiniui sujungimui: Parinkti pagrindinius matmenis ir suleidimus; Nubraižyti tolerancijos laukų išsidėstymo schemas; Nubraižyti pleištinio ar išdrožinio sujungimo detalių eskizus, nurodant matmenis su ribiniais nuokrypiais.
  Kita, kursinis darbas(17 puslapių)
  2006-05-01