Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Amerika

  Šiaurės ir Centrinė Amerika. Didysis kanjonas. Lygumos. Statistiniai duomenys. Gamta. Šalys ir sostinės. Cukranendrių gavyba Centrinėje Amerikoje. Indėnai. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV). Truputis istorijos. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) sąjunga. JAV valstijos. Natūraliosios gamtos plotai. Pietų Amerika. Statistiniai duomenys. Šalys. Amazonė.
  Regioninė geografija, referatas(24 puslapiai)
  2005-11-28
 • Australija (2)

  Įvadas. Klimatas. Faktai. Didysis Barjerinis Rifas. Valstija saloje. Aborigenai. Naudingosios iškasenos. Australijos gamta. Sidnėjaus opera. Ulūru ir dar apie aborigenų sapnalaikį. Naujoji Zelandija. Avininkystė, Maoriai. Klimatas. Faktai. Papua ir Naujoji Gvinėja. Mikronezija. Nauru. Saliamono salos. Maršalo salos. Fidžis. Samoa. Vanuatu. Kiribatis. Tuvalu. Tonga.
  Regioninė geografija, referatas(14 puslapių)
  2005-11-28
 • Jonas Basanavičius

  Jaunatvė. Universitetas. Bulgarijos laikotarpis. Viešasis darbas Vilniuje. "Aušra". Mirtis.
  Lietuvių literatūra, referatas(9 puslapiai)
  2005-11-28
 • Kinija (4)

  Truputis istorijos. Kinijos dinastijos ir respublikos. Kinijos revoliucija. Šis tas apie komunistus. Bendros žinios. Kalba. Kinų virtuvė. Miestų gyvenimas. Vienas vaikas. naujieji metai. Maisto gamyba. Didysis kanalas. Parkų pramogos. Pramonė. Tibetas. Konfucionizmas. Didžioji kinų siena. Papročiai. Dovanų teikimas.
  Regioninė geografija, referatas(13 puslapių)
  2005-11-28
 • Lapino paveikslas V. Krėvės-Mickevičiaus apsakyme "Skerdžius" (4)

  Vinco Krėvės kūryba. Keistuolis, paslaptingas Lapinas. Išorinis portretas ir panašumas su liepa. Santykiai su kaimo žmonėmis. Santykiai su vaikais. Santykiai su moterimis. Santykiai su vyrais. Lapino artumas gamtai. Lapino mintys apie girią, mišką. Tikėjimas gamtos gyvybe (panteizmas). Lapino santykis su krikščionišku Dievu. Paslaptinga Lapino mirtis. Mano nuomonė apie Lapino santykį su gamta.
  Lietuvių literatūra, rašinys(2 puslapiai)
  2005-11-28
 • Mesopotamija

  Mesopotamijos civilizacijos. Šumerai. Akadas. Vergai. Babilonas. Asirai.
  Visuotinė istorija, referatas(6 puslapiai)
  2005-11-28
 • Vokiečių aviganis

  Pranašumai. Temperamentas. Dresavimas. Trūkumai. Nuolatinė priežiūra. Temperamentas. Suaugęs šuo. Kailis ir spalvos. Išorinė išvaizda. Kodėl toks pavadinimas? Veislės atsiradimas.
  Zoologija, referatas(5 puslapiai)
  2005-11-28