Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Fizinis aktyvumas ir mityba

  Anotacija. Įvadas. Darbo tikslas: Išsiaiškinti kokia yra mitybos priklausomybė nuo asmens fizinio aktyvumo ir atvirkščiai, taip pat kokią reikšmę mityba ir fizinis aktyvumas turi besivystančiam ir augančiam vaiko organizmui ir sportininkams. Mitybos priklausomybė nuo asmens fizinio aktyvumo. Fizinio aktyvumo priklausomybė nuo asmens mitybos. Maisto priedai. Vaiko augimas jo fizinis aktyvumas ir mityba. Augančio vaiko mitybos reikšmė. Vaiko augimas ir jo fizinis aktyvumas. Sportininkų mityba. Sportininkų piktnaudžiavimas farmakologinėmis medžiagomis. Išvados.
  Sveika gyvensena ir higiena, kursinis darbas(14 puslapių)
  2010-01-05
 • Fizinis aktyvumas ir mityba (2)

  PowerPoint pristatymas. Fizinis aktyvumas ir mityba. Mitybos priklausomybė nuo asmens fizinio aktyvumo. Dirbant darbe. Aktyviai poilsiaujant, turistaujant. Fizinio aktyvumo priklausomybė nuo mitybos. Maisto priedai. Piktnaudžiavimas maisto priedais. Sportininkų mityba. Farmakologinės medžiagos sporte. Piktažodžiavimas farmakologinėmis medžiagomis sporte. Dopingas. Vaikų augimas ir jų fizinis aktyvumas. Vaikų augimas ir jų fizinis aktyvumas. Mitybos reikšmė vaikams.
  Sveika gyvensena ir higiena, pristatymas(17 )
  2010-01-06
 • Kursų ir mokymų organizavimas

  PowerPoint pristatymas. Kursai. Organizavimas. Kursų ir mokymų organizuojančios grupės posėdžiai. Vadovas. Paruošiama pranešimui būtina medžiaga. Kurso arba mokymo darbo laiko nustatymas. Kursų ir mokymų turinys. Dalyviai. Dalomoji medžiaga. Reikalinga įranga. Patalpos. Kviestiniai svečiai. Galimų nesklandumų numatymas. Kvietimai. Emocijos.
  Vadyba, pristatymas(16 )
  2009-06-09