Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Civilinio proceso teisė: teismo sprendimas už akių

  Įvadas. Teismo sprendimų rūšys. Galutinis sprendimas. Dalinis sprendimas. Preliminarus sprendimas. Teismo sprendimo už akių samprata. Teismo sprendimo už akių instituto paskirtis ir reikšmė. Teismo sprendimo už akių priėmimo pagrindai. Sprendimo už akių priėmimo sąlygos. Sprendimo už akių priėmimo tvarka ir jo turinys. Sprendimo už akių apskundimas ir bylos nagrinėjimo iš esmės atnaujinimas. Uždavinys, uždavinio sprendimas. Išvados.
  Teisė, referatas(14 puslapių)
  2010-05-24
 • Civilinis kodeksas: prievolių teisė, civilinė atsakomybė

  Įvadas. Darbo objektas: civilinė teisė, civilinės teisės norminių aktų galiojimas, nutarties analizė. Civilinė teisė kaip teisės šaka. Civilinių santykių teisinio reglamentavimo metodas. Civilinių santykių teisinio reglamentavimo principai. Civilinės teisės sistema. Prievolių teisė. Prievolių vykdymas. Prievolės įvykdymo terminas. Prievolės neįvykdymo teisinės pasekmės. Netesybos. Civilinė atsakomybė. Civilinės atsakomybės atsiradimo sąlygos. Nutarties analizė. Išvados.
  Civilinė teisė, referatas(13 puslapių)
  2010-05-24
 • G.W.F. Hėgelio požiūris į teisę ir teisingumą

  Įvadas. Georgo Vilhelmo Frydricho Hegelio (Georg Wilhelm Friedrich Hegel) požiūris į teisę. Georgo Vilhelmo Frydricho Hegelio požiūris į teisingumą. Išvados.
  Naujųjų amžių filosofija, referatas(12 puslapių)
  2009-06-02
 • Papročio įtaka ir vaidmuo tarptautinėje sutarčių teisėje

  Įvadas. Tarptautinės teisės šaltiniai. Paprotys tarptautinėje teisėje. Tarptautinių sutarčių teisė. Tarptautinės sutarties sąvoka ir prigimtis. Pagrindiniai tarptautinių sutarčių šaltiniai ir rūšys. Tarptautinių sutarčių forma ir turinys. Tarptautinių sutarčių sudarymo procesas. Išvados.
  Tarptautinė teisė, kursinis darbas(27 puslapiai)
  2009-05-28