Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Kaip maistas įtakoja žmogaus savijautą?

  Imuniteto apsauga. Jėgų šaltinis. Amžinai jaunas. Stresas – didžiausias mūsų priešas. Gražus žmogus – laimingas žmogus. Patys geriausi vitaminai – gamtoje.
  Sveika gyvensena ir higiena, referatas(5 puslapiai)
  2012-03-30
 • Karas keliuose (3)

  Lietuvių kalbos rašinys. Karas keliuose. Alkoholis. Pėstieji.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2009-09-21
 • Ko reikia, kad šeima būtų laiminga? (4)

  Samprotaujamasis rašinys. Šeima. Ko reikia, kad šeima būtų laiminga? Pagarba vienas kitam. Šeimos laimė. Darni šeima.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2009-09-21
 • Lietuvos geologija

  Geologinė praeitis. Paviršius ir klimato raida. Žemės gelmių tyrimai. Geologinis pjūvis. Apledėjimai Lietuvoje. Ledynmečiai. Paskutinis apledėjimas. Ledynas ardo ir perneša. Ledynai – Lietuvos paviršiaus skulptoriai. Baltijos aukštumos – ledyno statinys. Pietryčių smėlingoji lyguma. Ledynas traukiasi. Aukščiausios ir žemiausios vietos. Dabarties geologiniai procesai. Vandens erozija. Karstas. Nuošliaužos. Vėjo erozija ir supustymas. Žmonių ūkinė veikla. Žemės gelmių turtai. Nafta. Dolomitas. Klintis. Molis. Smėlis ir žvyras.
  Geologija, konspektas(13 puslapių)
  2009-05-11
 • Moksleivių požiūris į alkoholį

  PowerPoint pristatymas. Pradėkime nuo to, kas tai yra tas alkoholizmas? Alkoholizmo poveikis nepilnamečiams. Paauglių, jaunimo priklausomybė nuo alkoholio. Tikslas. Tyrimas. Kiek jums metų? Jūsų nuomonė apie alkoholio vartojimą mokykliniame amžiuje? Kelių metų pirmą kartą paragavote alkoholinių gėrimų? Su kuo buvote pirmą kartą ragaudami alkoholinių gėrimų? Alkoholio ragavimo / vartojimo pirmą kartą aplinkybės? Koks tai buvo alkoholinis gėrimas? Ar dažnai vartojate alkoholį? Ar manote, kad Lietuvoje daug vartojančių alkoholį? Ką siūlytumėte daryti, kad pradėtų mažėti vartojančių alkoholį? Ar alkoholio draudimo įstatymai yra bent kiek veiksmingi? Pasiūlymai. Išvados.
  Biologija, pristatymas(18 )
  2009-09-21
 • Pasaulio ir Lietuvos gyventojai

  PowerPoint pristatymas. 20 klausimų geografijos testas su atsakymais. Kas lemia žmonių pasiskirstymą žemėje. Kas yra gyventojų tankumas? Kada ėmė itin sparčiai gausėti žmonių skaičius? Kada ėmė itin sparčiai gausėti žmonių skaičius? Kokiame žemyne gyventojų daugiausiai? Koks yra natūralusis gyventojų prieaugis Lietuvoje? Koks yra ekonomiškai silpnų šalių demografinės raidos modelis? Kokios lyties žmonių yra daugiau Lietuvoje? Ką rodo gyventojų amžiaus piramidė? Kokios piramidės būdingos ekonomiškai stiprioms šalis? Ką reiškia žodis depopuliacija? Kas nutiks ateityje, jei pradės mažėti vaikų skaičius? Kas yra vidutinė būsimojo gyvenimo trukmė? Kuri priežastis netinka savanoriškai migracijai? Ką vadiname "protų nutekėjimu"? Kiek yra migracijos rūšių? Ką vadiname repatriacija? Ką vadiname deportacija? Kur daugiausiai yra Lietuvių emigrantų? Kaip vadinami žmonės, kurie traukiasi iš nuniokotos aplinkos teritorijos, palikdami gyvenamąsias vietas ir žemes? Darbas iliustruotas paveikslėliais (11).
  Geografija, testas(31 )
  2009-04-03
 • Svetur gyventi patogiau, bet ar lengviau?

  Lietuvių kalbos rašinys. Svetur gyventi patogiau, bet ar lengviau? Kodėl lietuviai neranda laimes savo gimtinėje?
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2011-03-29
 • Television

  Anglų kalbėjimas apie televiziją. 535 žodžiai.
  Anglų kalba, rašinys(1 puslapis)
  2012-04-23