Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Jehovos liudytojai

  Įvadas. Kada ir kaip susikūrė Jehovos liudytojai. Tolesnis organizacijos plėtojimasis. Sektos tikėjimo pagrindai. Kristaus prisikėlimo ir Dievo trejybės neigimas. Netikėjimas antruoju Kristaus atėjimu kūne bei žmonijos atpirkimu. Žmogaus sielos nemirtingumo neigimas. Klaidingi Jehovos liudytojų mokymai. Kodėl toks klaidingas mokymas randa savo pasekėjų? Išvados.
  Religija, referatas(12 puslapių)
  2005-11-20
 • Krizės intervencijos modelis

  Įvadas. Krizės intervencijos modelis. Psichologų, sociologų, psichiatrų krizės samprata. Pagrindiniai krizės bruožai pagal G. Parry. Krizių intervencijos tarnybos. Įžvalgos.
  Socialinis darbas, referatas(10 puslapių)
  2006-09-07
 • Socialinė situacija Elektrėnų savivaldybėje

  Įvadas. Esamos socialinės situacijos Elektrėnų savivaldybėje analizė. Socialinė parama Elektrėnų savivaldybėje. Vaiko ir jaunimo teisių apsauga. Sveikatos apsauga ir susirgimų prevencija. Plėtros strategija. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(17 puslapių)
  2006-09-07
 • Socialinio darbuotojo genograma

  Savęs pažinimas. Gyvenimo stilius ir filosofija. Moralinis kodeksas ir vertybių sistema. Šaknys. Asmeniniai poreikiai. Asmeninis funkcionavimas. Atvejo pavyzdys (mano genograma).
  Socialinis darbas, referatas(6 puslapiai)
  2006-02-23
 • Socialinis darbuotojas ir rizikos grupės asmenys

  Įvadas. Socialinio darbuotojo etikos kodeksas. Ką turi žinoti socialinis darbuotojas apie rizikos grupes? Alkoholizmas. Literatūra apie alkoholizmą. Mitai ir tikrovė apie alkoholizmą. Alkoholizmo problema. Priklausoma asmenybė. Elgesys su savimi. Elgesys su aplinkiniais. Išvados.
  Socialinis darbas, referatas(11 puslapių)
  2006-02-23