Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Baigtinių elementų metodas vientisos terpės mechanikoje

  Lenkimo momentų nustatymas. Tikslusis metodas. Apytikslis metodas. Bendroji lygčių sistema. Išvada.
  Mechanika, namų darbas(8 puslapiai)
  2005-11-20
 • Darbo laikas, poilsis, atostogos

  Poilsio laikas. Poilsio laiko rūšys. Atostogos. Kasmetinės atostogos. Tikslinės atostogos.
  Darbo teisė, konspektas(6 puslapiai)
  2005-11-19
 • Darbo užmokestis ir darbo užmokesčio diferenciacija

  "Darbo užmokestis ir jo diferenciacija". Įvadas. Socialinė-ekonominė bei teisinė darbo apmokėjimo samprata rinkos ekonomikos sąlygomis. Darbo apmokėjimo sąvoka ir struktūra. Darbo apmokėjimo funkcijos ir sistemos. Teisingas darbo apmokėjimo nustatymas. Minimalus darbo užmokestis. Darbo apmokėjimo nustatymo teisiniai pagrindai. Imperatyvusis darbo apmokėjimo reguliavimas. Darbo apmokėjimas, susijęs su ypatumais darbe. Apmokėjimas už ne visą ir sutrumpintą darbo laiką. Apmokėjimas už valandinį ir naktinį darbą. Apmokėjimas už darbą poilsio ir švenčių dienomis. Apmokėjimas esant nukrypimų nuo normalių darbo sąlygų. Vidutinis darbo užmokestis. Apmokėjimas už intelektinės nuosavybės objektą, sukurtą darbo metu. Apmokėjimas už intelektinės nuosavybės objektą pagal civilinės teisės normas. Apmokėjimas už intelektinės nuosavybės objektą pagal darbo teisės normas.
  Mikroekonomika, referatas(24 puslapiai)
  2005-11-19
 • Ekonomikos teorija, dėsniai

  Įvadas. Ekonomikos teorija, dėsniai. Mikroekonomika ir makroekonomika. Ekonomikos politika. Ekonomikos ir politikos sąveika. Ekonomikos prognozės, tikslai. Išvada.
  Ekonominės teorijos, referatas(32 puslapiai)
  2005-11-19
 • Firma "Knauf"

  Darbas vokiečių kalba apie firmą "Knauf". Weltweiter Lieferant für Baustoffe. Profil. Rohstoffversorgung. Partnerfirmen. Frankreich. Südeuropa. Osteuropa. Asien. USA. China. Südamerika. Zurück zu mehr Natur.
  Vokiečių kalba, referatas(9 puslapiai)
  2005-11-19
 • Ilgio matavimo komporatoriaus modeliavimas

  Įvadas. Literatūros apžvalga. Matlab 6.1. terpėje išnagrinėti precizinio ilgio matavimo komporatoriaus karietėlės virpesius, priimant, kad sistema yra vieno laipsnio. Išvados.
  Mechanika, referatas(19 puslapių)
  2005-11-19
 • Mikroprocesorių i8080 ir i8086 komandų sistema ir programavimas

  8 ir 16 skilčių mikroprocesoriai ir jų valdymas. Registrų blokas. Aritmetinis-loginis įtaisas. Duomenų ir komandų formatai. Operandų adresavimo būdai. Atminties laukų paskirstymas. Mikroprocesorių programavimas. 80x86 šeimos mikroprocesorių programavimas MS DOS programinėmis priemonėmis. Programa Debug. Programa CodeView. Programų vykdymas. 8 skilčių. Programos mnemoninis ir šešioliktainis kodai. Programos ir duomenų įvestis į УMK. Programos vykdymas ir gauti rezultatai. Programos patikrinimas. 16 skilčių. Programos mnemoninis ir šešioliktainis kodai. Programos ir duomenų įvestis į Debug. Programos vykdymas ir gauti rezultatai. Programos patikrinimas. Apibendrinimas.
  Elektronika, namų darbas(10 puslapių)
  2005-11-20
 • Organizacinių valdymo struktūrų pritaikymas dabarties verslo poreikiams (2)

  Įvadas. Kas yra organizacija. Organizacijos struktūros samprata. Organizacinės valdymo struktūros. Organizacinės valdymo struktūros turinys. Organizacijos struktūros tipai. Linijinė valdymo struktūra. Linijinė-funkcinė valdymo struktūra. Linijinė-štabinė valdymo struktūra. Funkcinė struktūra. Centralizuota. Decentralizuota. Prekinė struktūra. Štabinė struktūra. Projektinė valdymo struktūra. Matricinė valdymo struktūra. Patriarchalinė valdymo struktūra. Inovacinė valdymo struktūra. Regioninės orientacijos struktūra. Segmentinė. Tikslinė valdymo struktūra. Organizacijos struktūros parinkimas. Organizacijos tikslai ir uždaviniai. Organizacijos aplinkos: išorinė ir vidinė. Pokyčių proceso modelis. Planuoto pokyčio tipai. Išvados. Priedai.
  Vadyba, referatas(24 puslapiai)
  2005-11-19
 • Patikimumo užtikrinimas projektuojant ir gaminant mašinas

  Kokybę ir patikimumą lemiantys veiksniai, sąlygos ir priemonės. Patikimumo užtikrinimas projektuojant ir gaminant mašinas. Reikalavimai keliami mašinos ir jos elementų patikimumui. Konstrukciniai būdai mašinos elementų patikimumui užtikrinti. Mašinų pataisomumas. Koordinatinių matavimo mašinų stalo judinimo mechanizmo patikimumas. Koordinatinių matavimo mašinų stalo judinimo mechanizmo patikimumo skaičiavimas.
  Mechanika, referatas(10 puslapių)
  2005-11-23