Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Darbų saugos projektas (2)

  Įvadas. Tikslas: organizuoti saugų darbą įmonėje UAB "Grožis". Įmonės aprašymas. Įmonės struktūra. Kirpėjo saugos ir sveikatos instrukcija. Bendroji dalis. Profesinės rizikos veiksniai. Saugos priemonės nuo jų poveikio. Kirpėjo veiksmai prieš darbo pradžią. Kirpėjo veiksmai darbo metu. Kirpėjo veiksmai avariniais (ypatingais) atvejais. Kirpėjo veiksmai baigus darbą. Darbuotojų saugos ir sveikatos instruktavimų darbo vietoje registravimo žurnalas. Asmeninių apsauginių priemonių išdavimas ir grąžinimas. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo. Paaiškinimas dėl nelaimingo atsitikimo. Pažyma apie traumos sunkumą. Nelaimingo atsitikimo darbe. Aktas. Išvados.
  Sauga, namų darbas(18 puslapių)
  2009-03-20
 • Darbų saugos projektas: UAB "Grožis"

  Įvadas. Įmonės pristatymas. Įmonės struktūra. Kirpėjo saugos ir sveikatos instrukcija. Darbų saugos pristatymas. Nelaimingo atsitikimo darbe tyrimas. Išvados.
  Sauga, namų darbas(18 puslapių)
  2009-03-26
 • Ekonominių rodiklių skaičiavimas: UAB "Laimonas"

  Įvadas. Tikslas. Uždaviniai. Gamybos mastas. Reikalingų įrengimų ir darbo vietų skaičius. Medžiagų poreikis ir išlaidos metinei gamybos programai. Gautinų medžiagų kiekis ir vertė. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų atlyginimas tenkantis vienam gaminiui ir visiems gaminiams. Tiesiogiai priskiriamas darbininkų socialinis draudimas vienam ir visiems gaminiams. Vieno gaminio tiesioginės išlaidos. Visų gaminių tiesioginės išlaidos. Gamybinių, buitinių ir administracinių patalpų vertė. Gamybinės paskirties įrengimų, pastatų ir kitų darbo vietų metinės nusidėvėjimo sąnaudos. Reikalinga elektros energija įrengimų, patalpų apšvietimui ir jos vertė. Pagalbinių darbininkų ir administracijos darbuotojų darbo užmokestis bei įmokos socialiniam draudimui. Netiesioginės gamybos išlaidos. Vienam gaminiui priskiriama netiesioginių gamybos išlaidų suma ir vieno gaminio pagaminimo savikaina. Administracinės išlaidos. Pardavimų išlaidos. Vienų durų kaina ir vieno kvadratinio metro dailylenčių kaina. Pagamintinos ir parduotinos produkcijos vertė per metus. Įmonės bendrojo pelno ir grynojo pelno suma per metus. Išvados.
  Ekonomika, kursinis darbas(31 puslapis)
  2009-03-20
 • Santykinių finansinių koeficientų analizė 2006-20007 metais: AB "Dvarčionių keramika"

  Įvadas. Santykiniai rodikliai. Grynasis apyvartinis kapitalas. Bendrojo ir kritinio mokumo koeficientai. Trumpalaikio turto struktūra. AB "Dvarčionių keramika" santykinių rodiklių analizė. Grynojo apyvartinio kapitalo analizė. Trumpalaikio turto struktūros analizė. Santykinių trumpalaikio turto rodiklių analizė. Išvados ir siūlymai. Priedai (2).
  Finansai, referatas(14 puslapių)
  2009-03-20