Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Baigiamosios praktikos ataskaita: statybos ir remonto paslaugos UAB "Aromsa"

  Įvadas. Įmonės UAB "Aromsa" veikla: paslaugų sfera - statyba ir remontas. Buhalterinės apskaitos organizavimas įmonėje. Piniginių lėšų apskaita. Kasos operacijų apskaita. Atsiskaitymų per banką apskaita. Debitorinių ir kreditorinių skolų apskaita. Atsiskaitymų su pirkėjais apskaita. Atsiskaitymų su tiekėjais apskaita. Tarpusavio skolų sutikrinimo tvarka. Atsiskaitymų su atskaitingais asmenimis apskaita. Skolų Sodrai ir biudžetui apskaita. Atsargų apskaita. Ilgalaikio turto apskaita. Ilgalaikis nematerialusis turtas. Nematerialiojo turto nurašymas. Nematerialiojo turto eksploatavimo ir kitos vėlesnės išlaidos. Nematerialiojo turto amortizacija. Ilgalaikis materialusis turtas. Ilgalaikio materialaus turto įsigijimas. Ilgalaikio materialaus turto nusidėvėjimas. Ilgalaikio materialaus turto nurašymas. Ilgalaikio materialiojo turto eksploatavimo išlaidos. Darbo laiko ir darbo apmokėjimo apskaita. Analitinės darbo užmokesčio apskaitos registrai. Priėmimas į darbą. Atleidimas iš darbo. Sąnaudų apskaita. Pajamų apskaita. Kapitalo, rezervų atidėjimų, finansinių rezultatų apskaita. Atskaitomybė. Mokesčiai. Išvados ir pasiūlymai.
  Finansai, praktikos ataskaita(28 puslapiai)
  2009-09-22
 • Informacijos ir komunikacijos valdymo analizė: statybos mašinų nuoma, remontas AB "Klaipėdos gelsta"

  Įvadas. Darbo objektas — AB "Klaipėdos GELSTA" informacinė sistema. Darbo tikslas — išanalizuoti AB "Klaipėdos GELSTA" komunikacijos ir informacijos valdymą. AB "Klaipėdos GELSTA" veiklos ir informacijos šaltinių apžvalga. Informacijos ir komunikacijos valdymo teorijos analizė. Informacijos ir komunikacijos organizavimas įmonėse. Informacijos ir komunikacijos planavimas įmonėse. Informacijos ir komunikacijos naudojimas įmonėse. Informacijos ir komunikacijos kontrolė įmonėse. Informacija ir komunikacija įmonėje AB "Klaipėdos GELSTA". AB "Klaipėdos GELSTA" informacijos ir komunikacijos planavimas. Informacijos ir komunikacijos organizavimas įmonėje AB "Klaipėdos GELSTA". AB "Klaipėdos GELSTA" informacijos ir komunikacijos kontrolė. Išvados ir pasiūlymai. Priedas: organizacinė struktūra.
  Vadyba, kursinis darbas(19 puslapių)
  2009-02-24
 • Investiciniai sprendimai ir jų pasirinkimo nauda

  Įvadas. Investiciniai sprendimai. Sprendimų pasirinkimo nauda. Užsienio investicijos Lietuvoje. Išvados ir pasiūlymai.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(9 puslapiai)
  2009-12-21
 • Rinkodaros komplekso priemonių naudojimo tyrimas: AB "Utenos trikotažas"

  Įvadas. Darbo tikslas – ištirti, kokie yra AB "Utenos trikotažo" rinkodaros komplekso priemonių naudojimo elementai. Asortimentas ir jo gylis. Prekių grupių skaičius. Prekių kokybė. Aptarnavimas. AB "Utenos trikotažas" prekės ženklas. Kainos politika. Parduotuvės vieta. Rėmimo priemonės.
  Rinkodara, namų darbas(7 puslapiai)
  2009-03-02