Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Dokumentų valdymas: projektavimo valdymas UAB "Svajonė"

  Įvadas. UAB "Svajonė" charakteristika. Prašymas dėl priėmimo į darbą. Prašymas dėl atostogų suteikimo. Europass gyvenimo aprašymas. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl nemokamų atostogų. Administratoriaus pareiginiai nuostatai. Atsakomasis raštas dėl bendradarbiavimo. Siunčiamas paslaugų kainoraštis. Įgaliojimas dėl finansinių dokumentų paėmimo. Rekomendacija dėl vyresniojo finansininko pareigų. Pažyma apie vidutinį darbo užmokestį. Darbuotojų susirinkimo protokolas. Statybinių medžiagų nurašymo aktas. Bylų perėmimo aktas. Dokumentacijos planas. Išvados. Priedai (3 psl.).
  Raštvedyba, namų darbas(27 puslapiai)
  2009-02-23
 • Draudimo bendrovių veikla

  Įvadas. Teorinė dalis. Draudimo sąvokos. Draudimo teorijos. Draudimo veiklos reikšmė. Draudimo funkcijos. Draudimo paslaugos. Draudimo formos. Savanoriškais draudimas. Draudimo šakos ir jų grupės. Ne gyvybės draudimas. Draudimo įmonių tikslai. Draudimo fondas ir jo sudarymo formos. Kapitalo investicinė veikla draudimo įmonėse. Praktinė dalis. Draudimo rinkos apžvalga. Lietuvos draudimo įmonių užimama rinka. Išvados. Priedai (4 psl.).
  Draudimas, kursinis darbas(18 puslapių)
  2010-02-01
 • Įmonių veiklos dokumentai

  Įgaliojimas dėl prekių kainoraščių patikrinimo. Įsakymas dėl atostogų suteikimo. Įsakymas dėl komandiruotės į Plungę. Įsakymas dėl atleidimo iš darbo. Įsakymas dėl nuostatų tvirtinimo. Lietuvos respublikos teisėjų asociacijos įstatai. Neakivaizdinio skyriaus studentų bylų perdavimo aktas. Dėl kvalifikacijos kėlimo kursų organizavimo. Bylų (dokumentų) perėmimo aktas. Bylos baigiamasis įrašas. Gyvenimo aprašymas. Dėl parodos organizavimo. Įstatai. Naikinti atrinktų bylų (dokumentų) aktas. 2005 metų bylų nomenklatūra. Nuolatinio saugojimo tvarkomosios organizacinės veiklos bylų apyrašas. Policijos departamento prie Lietuvos respublikos vidaus reikalų ministerijos valdymo tarnybos nuostatai. Nutarimas dėl stovyklos "Vasara" kelialapių kainų. Pažyma dėl Gabrielės Motkutės mokymosi. Potvarkis dėl žemės sklypo plano praplėtimo. Prašymas dėl laisvo pamokų grafiko. Susirinkimo protokolas. Dokumentų registracijos žurnalų sąrašas. Rekomendacija. Sprendimas dėl lėšų skyrimo kompiuterių klasei įrengti. Susirinkime dalyvavusių studentų sąrašas. Tarnybinis pranešimas dėl Juozo Tautkaus nusižengimo.
  Raštvedyba, pavyzdys(32 puslapiai)
  2009-03-02
 • Marketingo praktinės užduotys

  Marketingo kompleksas. Mikroaplinkos svarbiausi veiksniai. Rinkos dydžio nustatymas. Vartotojų poreikių analizė. Marketinginės veiklos teisinis reglamentavimas. Pirkimo proceso stebėjimas. Prekės pozicionavimo žemėlapio sudarymas. Prekės teikiamos naudos matrica. Prekės ženklo vertinimas. Prekės paskirstymo plano rengimas. Rėmimo priemonės projekto rengimas. Prekės pardavimo kainos nustatymas. Marketingo plano ir biudžeto sudarymas.
  Rinkodara, uždavinys(22 puslapiai)
  2010-02-02
 • Nutukimas (3)

  Įvadas. Problemos įvardinimas ir pagrindimas. Nutukimo priežastys. Nutukimo pasekmės. Nutukimo problemos sprendimo būdai. Tinkamiausias sprendimas. Įdomybės apie nutukimą.
  Ligos ir traumos, referatas(10 puslapių)
  2010-02-01