Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Informacija ir informatika

  Informacija. Informacijos savybės. Informatika. Pranešimai ir signalai. Diskretieji ir tolydieji dydžiai. Informacijos kaupimo, saugojimo, perdavimo ir apdorojimo priemonės. Informacijos matavimas, matavimo vienetai. informacijos kiekis. Informacijos kodavimas. Informacijos modeliavimo samprata. Informacinės technologijos priemonių raida. Kompiuteris ir informacinė visuomenė. Loginės schemos. loginiai kompiuterio veikimo pagrindai. Kompiuterio atmintinė, jos talpa ir matavimo vienetai. Kompiuterio programinė įranga. Jos paskirtis ir klasifikacija. Operacinės sistemos ir jų paskirtis. Taikomoji programinė įranga. Algoritmo sąvoka ir savybės. Uždavinių sprendimo kompiuteriu etapai. Algoritmavimo bei programavimo kultūros elementai.
  Informacija ir informacinė visuomenė, konspektas(15 puslapių)
  2005-11-09
 • Makroaplinka (2)

  Įvadas. Ekonominė aplinka. Socialinė ir kultūrinė aplinka. Politinė ir teisinė aplinka. Konkurencinė aplinka. Mokslinė ir technologinė aplinka. Gamtinė aplinka. Išvada.
  Rinkodara, referatas(9 puslapiai)
  2006-02-01
 • Prekyba

  Prekybos samprata, jos sritys ir rūšys. Mažmeninės prekybos įmonių rūšys ir tipai. Mažmeninės prekybos įmonių marketingas. Didmeninės prekybos įmonių rūšys. Prekybos plėtojimasis Lietuvoje, atkūrus nepriklausomybę.
  Ekonomika, referatas(19 puslapių)
  2006-02-01
 • Rėmimas

  Komunikacinio proceso samprata. Informacijos siuntėjas. Informacijos užkodavimas. Pranešimas. Perdavimo priemonė. Dekodavimas. Informacijos gavėjas. Informacijos gavėjo reakcija (grįžtamasis ryšys). Trukdymai.(iškraipymai). Komunikacinis procesas marketinge. Rėmimo strategijos.
  Rinkodara, referatas(15 puslapių)
  2006-02-01
 • Rinka (2)

  Rinkos samprata. Rinka. Rinkos potencialas. Rinkos segmentavimas. Tikslinės rinkos parinkimas.
  Rinkodara, konspektas(6 puslapiai)
  2005-12-07
 • Romos klubas

  Romos klubas, jo struktūra, tikslai, prezidentai, veikla.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(13 puslapių)
  2006-02-01
 • Verslo informatika

  Informatika. Informacija. Informacijos sąvoka. Informacijos savybės. Informaciniai procesai. Informacijos ir ekonomikos santykis. Informacija – ketvirtasis ekonominis išteklius, informacija – prekė. Informacijos kaip ištekliaus ypatybės. Informacijos produktai ir paslaugos. Informacijos svarba organizacijos veiklai. Informacija ir valdymas. Ekonominė informacija. Ekonominės informacijos matavimo vienetai. Ekonominės informacijos klasifikavimas. Informacijos ir komunikacijos technologijos ir informacinės sistemos. Informacijos ir komunikacijos technologijos. IKT raida. Informacinės sistemos, jų tipai. Informacinė visuomenė. Informacinės visuomenės samprata. Informacinės visuomenės koncepciją aiškinančios teorijos. Svarbiausi informacinės visuomenės bruožai ir galimos problemos. Kiekybiniai ir kokybiniai visuomenės "informaciškumo" kriterijai. Informacijos apsauga. Asmeninio kompiuterio įrenginiai. Duomenų įvedimo įrenginiai. Duomenų saugojimo įrenginiai. Duomenų apdorojimo įrenginiai. Duomenų pateikimo įrenginiai. Duomenų perdavimas. Ryšio linijos ir signalai. Duomenų perdavimo būdai ir kryptys. Vietiniai ir globalūs tinklai. Tinklų topologija. Tinklo protokolai. Duomenų perdavimo techninė įranga. Ryšių programinė įranga. Prieiga prie nutolusių tinklų. Mobiliosios technologijos. Informacijos apsauga kompiuterių tinkluose.
  Informatika, konspektas(107 puslapiai)
  2006-02-01