Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Komunikacijos įvairovė

  Komunikacijų įvairovė. Komunikacijos elementai ir procesas. Gavėjas. Užkodavimas. Atkodavimas. Tarpasmeninės komunikacijos. Viešosios ir grupinės komunikacijos. Komunikacijų įvairiose organizacijose. Efektingos komunikacijos reikšmė. Išvados.
  Vadyba, referatas(11 puslapių)
  2005-10-17
 • Paukštininkystės plėtros ekonominiai rezultatai ir perspektyvos

  Įvadas. Paukštininkystės šakos gamybos ištekliai ir rezultatai. Paukščių skaičius ir jo veiksniai. Gamybos apimtys ir jų veiksniai. Gamybos efektyvumas ir jo veiksniai. Paukštininkystės produktų vidaus rinka ir užsienio prekyba. Supirkimai ir jų veiksniai. Kainos ir jų veiksniai. Eksportas ir importas bei jų veiksniai. Lietuvos paukštininkystės plėtros perspektyvos Europos Sąjungos bendrojoje rinkoje. Nacionalinė ir Europos Sąjungos parama. Valstybės požiūris į ž.ū. produktų ir paukštininkystės produktų galimybes ir problemas. Išvados.
  Žemės ūkis, referatas(27 puslapiai)
  2006-09-05
 • Verslo planas: prekyba grindų danga UAB "Danga"

  Apibendrinimas. Projekto idėja. Įmonės apibudinimas. Projekto tikslai, galimybės. Projekto įgyvendinimas. Aplinkos analizė. Politinė - teisinė aplinka. Socialinė - kultūrinė aplinka. Ekonominė aplinka. Rinkos analizė. Rinkos apžvalga. Prekių charakteristikos. Vartotojai. Konkurentų analizė. Marketinginės priemonės. Veiklos organizavimas. Įmonės turtas. Organizacinė įmonės struktūra. Tiekėjai. Finansinės prognozės. Pardavimų prognozė. Pardavimų savikainos prognozė. Veiklos sąnaudų prognozė. Ilgalaikio ir trumpalaikio turto prognozės. Finansinės prognozės ir projekto nauda. Priedai (1).
  Verslo planai, diplominis darbas(27 puslapiai)
  2006-09-05