Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Advantages and disadvantages of integration into European Union (EU)

  Darbas anglų kalba apie integracijos į Europos Sąjungos (ES) privalumus ir trūkumus. The treaty on European Union (EU). Advantages. Disadvantages. The bank of Lithuania after enters the European Union (EU). European Union (EU) accession negotiation. Co-operation with the European Central Bank (ECB). The single currency. Dictionary.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(5 puslapiai)
  2005-10-21
 • Kalbos kultūra (8)

  Kalbos kultūra. Kalbos estetika. Linksnių vartojimas (vietininkas). Semantizmai. Skoliniai. Vertalai. Semantizmai.
  Kalbos kultūra, referatas(6 puslapiai)
  2005-12-13
 • Nepilnamečių nusikaltimų tyrimas

  Įvadas. Tyrimo tikslas. Tyrimo uždaviniai. Tyrimo objektas. Tyrimo dalykas. Pagrindiniai socialiniai veiksniai, lemiantys nepilnamečių nusikaltimus (tyrimo metodologija). Šeima. Mokykla. Neformalios grupės. Neužimtumas. Žiniasklaida. Kriminalinės justicijos institucijos. Tyrimo metodika. Atranka ir imtis. Literatūros apžvalga. Tyrimo rezultatų analizė. Išvados.
  Sociologija, tyrimas(9 puslapiai)
  2005-12-13
 • Šešėlinė ekonomika (2)

  Įvadas. Šešėlinė veikla. Pinigų plovimas. Pinigų plovimo operacijos. Bankai. Pinigų plovimo būdai. Ofšorinė kompanija. Ofšorinės jurisdikcijos. Pinigų plovimas Lietuvoje. Šešėlinė ekonomika - tarptautinė problema. Mokesčių policija. "Baltųjų apykaklių" nusikaltimai. Vėliavėlės plovėjų plotuose. "Lietuva neįdomi pinigų plovėjams". Finansinė žvalgyba. Kaip kovoti su pinigų plovimu? Kaip efektyviai kovoti su pinigų plovimu ir organizuotu nusikalstamumu? Koks buvo šio renginio tikslas? Keliami nemaži reikalavimai. Grėsmė valstybėms. Priežiūra ir švietimas. Išvados.
  Makroekonomika, referatas(26 puslapiai)
  2005-10-16
 • Vadybiniai sprendimai

  Įvadas. Vadybos sprendimai. Tikslo nustatymas. Sprendimų paieška. Euristinė sprendimų paieška. Grupinis protinis sprendimo darbas. Sprendimo įgyvendinimas. Darbuotojų įtraukimas į sprendimų priėmimą. Sprendimų priėmimas individo lygmenyje. Sprendimų priėmimas grupės lygmenyje. Sprendimų lygmenyje organizacijos lygmenyje. Valdymo sprendimų turinys. Grupiniai sprendimo priėmimo metodai. Sprendimo priėmimo grupėje valdymas. Sprendimų tipai. Išvada.
  Vadyba, kursinis darbas(18 puslapių)
  2005-10-16
 • Vadovas ir jo profesinis ugdymas

  Kas yra geras vadybininkas ir gera vadyba? McGregor’o X ir Y teorija. Asmenybės testas (ADIZE). Myer’s Briggs’o tipų rodikliai. Vadovas kaip skatintojas. Vadovavimo stiliaus efektyvumas ir lankstumas. Pasirengimas vykdyti permainas. Keturiolika Edwards’o principų. Vadovas ir jo profesinis ugdymas. Išvados.
  Personalo vadyba, referatas(9 puslapiai)
  2005-10-06