Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Autoriaus rašto darbai

Autoriaus rašto darbai ( darbai)

Rūšiuoti pagal
 • 2 Letters

  Darbas anglų kalba. Laiškas-atsakymas apie tai, kur galima apsistoti atvykus į Palangą. Laiškas dėl priėmimo į darbą (baseino prižiūrėtojas). Reference letter. I am writing to inform you about the places you could stay in Palanga. Letter for application. I am writing to apply for the position or swimming pool attendant.
  Anglų kalba, laiškas(1 puslapis)
  2008-05-13
 • Diaspora ir gimtinė: su laisve ir be jos

  Įvadas. Tikslas - panagrinėti platesnius lietuvių diasporos ir gimtinės santykius, pabandyti susigaudyti ir suprasti, kaip keičiasi diasporos arba išeivijos lietuvių savijautos ir galvosena priklausomai nuo to kokioje būsenoje yra atsidūrusi gimtinė. Diasporos misijos pasikeitimai: praeities patirtys. Išeivija : su valstybe ir be valstybės. Lietuva ir diaspora: senoji ir naujoji išeivija. Diasporos likimas - Lietuvos politikos rūpestis.
  Lietuvos istorija, namų darbas(13 puslapių)
  2009-04-10
 • NATO. European Union (EU)

  Anglų kalbos rašiniai. Europos Sąjunga (ES). NATO (Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacija)
  Anglų kalba, rašinys(2 puslapiai)
  2009-04-15
 • Pažanga kelia grėsmę žmogiškumui – tikslui, kurio ji turėtų siekti

  Lietuvių kalbos rašinys. Pasaulyje viskas labai modernizuota. Kaip taip įtakoja literatūros rašytojus? Amžinai judantis literatūros variklis sukasi. Kančia.
  Lietuvių kalba, rašinys(1 puslapis)
  2009-04-01
 • Smoking (5)

  Rašinys anglų kalba. Rūkymas ir rūkantieji. Aš nekenčiu rūkyti. I hate smoking.
  Anglų kalba, rašinys(1 puslapis)
  2008-05-01
 • Šiuolaikinis Lietuvos tapsmas

  Etninės tradicijos raida XX a. antroje pusėje - XXI a. pradžioje. Socialiniai pokyčiai sovietmečiu. Šių pokyčių poveikis etninei tradicijai. Etninė tradicija ir kultūrinė rezistencija. XX a. II p. folklorinis Rasų (Joninių) šventės modelis. Etninė tradicija atgavus nepriklausomybę. Etninės tradicijos transformacijos XX ir XXI šimtmečių sankirtoje (pavyzdžiai). Tradicinės persirengėlių vaikštynės. Miesto karnavalinė eisena. XXI a. pr. visuomeninis Joninių šventės modelis.
  Lietuvos istorija, konspektas(11 puslapių)
  2009-04-10
 • V. Mykolaitis-Putinas "Rudenio naktį" (8)

  Vinco Mykolaičio Putino eilėraščio "Rudenio naktį" analizė ir interpretacija. Pirmasis eilėraščio sakinys. Pagrindinė tematika. Teksto stilistika.
  Lietuvių literatūra, rašinys(1 puslapis)
  2010-04-13